Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Dany007 válasza tildy (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Akartam is kérdezni, hogy ez biztos, hogy Angliában történt-e...
Mert itthon mi biztos, hogy a balfasz ügyintézés miatt szoptunk...
Amúgy itthon is van már ingyenes számlavezetés, amennyiben van rendszeres havi minimum 150.000 forintos átutalás. Úgyhogy szintén szívás : ) Örülnék ha "feketén" keresnék annyit, nemhogy hivatalosan átutalva...

A másik, hogy régen úgy hirdették mindezt, hogy a " pénzért nem kell sorba állni ". Na én ezt a szöveget olvastam miközben álltam az ATM előtt és néztem a tömeget mire végre kitudtam venni a pénzem... Ez mondjuk már régen volt, akkor még OTP-s Junior kártyám volt.

A harmadik meg a nagyobb áruházakban a kártyás fizetés... Na, az is egy röhej... Nem egyszer kell 5 perceket várni, mire az előttem lévő kártyával fizet. Mert ugye odaadja a kártyát a pénztárosnak, ő beteszi a helyére, nyomogat valamit, odaadja az ügyfélnek, beírja a pint, aztán várnak. Várnak... Majd megjön a visszaigazolás, minden okés. Számla nyomtatás. Ügyfél aláírja, aztán talán már kész is....
Szóval ez röhej...

Ennek úgy kéne működnie, hogy a pénztár előtt van egy kártyaolvasó. Amikor a csaj bevitte az összes tételt odaadja a számlát, a vásárló lehúzza a kártyáját és viszlát...
Gondolom jobb helyeken már így működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.