Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz gaborbol #26 üzenetére

    Ez érdekes, mert külön kell bejelenteni a kettőt. Mármint az ideiglenes külföldön tartózkodást , meg a tb-t két külön helyen, és hála égnek az ideiglenessel megmarad a magyar állandó lakcím is, ami esetén nem kötelező tb-t fizetned, mint kiderült. ( ha ideiglenesen de 3 hónapnál tovább vagy külföldön, magyar állandóval, akkor külföldön fizeted az ottani tbt)

    (Mi a jegyzőhöz menünk el kijövetel előtt, persze mindkettőnknek két küln helyen is azt mondta két különböző jegyző, hogy csak akkor kell bejelenteni , ha kivándorlás)

    Alapvetően nem asztalt verni megyek oda, a dolgomat akarom elintézni, nem véletlen kérdeztem, hogy nem tudom, jó helyen keresgélek-e (útlevél , személyi voltkírva, lakcímbejelentés nem) , nem tartom korrektnek a "mit képzel az ügyfél reakciót".
    Dolgoztam ügyfélszolgálaton, frontvonalban, tudom milyen. De ha korrekt az ügyfél van, ami nem engedhető meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés