2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Banyatank

Hozzászólások

(#2) stangli


stangli
senior tag

Gratulálok, lehet, hogy a korral jár. :DDD

(#3) tildy válasza Kalandor (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Amazonról rendeltem , 80 fontról volt leárazva 48-ra. És van feketében is.
USa amazonon láttam $49.9ért király samsoniteot is, igaz kékben és pirosban, de $120-ról van leárazva .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) tildy válasza tildy (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

A 49.9 dolláros samsonite pedig itt van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez messze nem az igazi banyatank :)

(#6) tildy válasza ^Clown (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Ó jaj, ünnepek előtt teli volt az általad mutatottal a város, mindenki azt húzogatta maga után, lesték is az én kicsikémet, amit viszont nem muszáj utánfutóként használni, mehet háton is.

Amúgy itt az általad mutatottból ezer féle színben méretben stb. van, és 30 év körüli hölgyek is vidáman szaladgálnak vele . Durva. :D
Ez a bicajra szerelt móka ez komoly? Legális?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) tildy válasza Kalandor (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Jansport: Jan 21, Bp. Megtapizhatod. :) Samsoniteot meg esetleg samsonite boltban, ha van.

Fura dolog, itt nagyon rászoktak az emberek a neten vásárlásra. :) Mondjuk volt amit úgy vettem, hogy boltba bemegy, felpróbál, majd neten megrendel:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Gergő_ válasza Kalandor (#9) üzenetére


Gergő_
őstag

:D

(#11) tildy válasza Kalandor (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

:Y

Bocsánat :B :U
Maltesert szereti? Csak úgy kiengesztelésképp:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) RexpecT


RexpecT
addikt

Jók is ezek, szerintem bírni fogja addig a Jansport is mint egy Samsonite.Ezenkívül még az Eastpak-ot preferálom :K .

(#13) lorcsi


lorcsi
veterán

13 éve van jansport hátizsákom...eddog csak zipp zárt kellett rajta cserélni.
nem tudom hogy csinálták, de az anyaga sehol még ki sem foszlok (picikét sem, egyáltalán nem) pedig anno középsuliban elég sokat csúszott a földön. vállpántja szintén olyan mint új korában. egyetlen varrás sem bomlott fel sehol..bámulatos. ez tuti megéri az árát

tesómnak mostanában szeretnék ilyen dunlop méretű táskát venni, tx a helpet a vásárláshoz

nem tudom miért, de nekem sem szimpi a samsonite

azt nem tudod véletlen , hogy az amazon menyniért postáz Magyarországra ?

[ Szerkesztve ]

(#14) tildy válasza lorcsi (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt nem tudom, de én június közepén megyek, ingyen viszem, vagyis inkább szállítom ha valami kell, mint eddig mindenkinek:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) lorcsi válasza tildy (#14) üzenetére


lorcsi
veterán

:)
megjegyzem és addig nézegetek...ha lesz valami...
van olcsó oakley bolt a közeledben, aminek webshopja is van ?

(#16) tildy válasza lorcsi (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

cyclestore.co.uk-bol anno mar vettem oakley szemcsit.
Ok is jok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) lorcsi válasza tildy (#16) üzenetére


lorcsi
veterán

:C :R
köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Banyatank
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.