Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

lehet, hogy veszett, nagyon vigyázz vele...

Itthon nem változott semmi, mégis mi változhatott volna? :) (na jó, kizöldültek a fák, de ebbe még szerencsére nincs beleszólása a politikának, szóval default feautre )

(#2) alibaba78


alibaba78
őstag

"24 óra , legalább..."

36 :O

(#3) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nem semmi... : O
Ez itthon szinte elképzelhetetlen lenne... :U

Remélem, minél hamarabb felépül a kis ikrek! :(

Jó utat nektek, tildy! :R

[ Szerkesztve ]

(#4) raczger


raczger
őstag

Olvastam azt a rókás hírt, előszörre el se hittem, aztán írták hogy arra ilyen városi rókák vannak, picit meglepődtem. Itt vidéken néha a hegyen vagy a dunaparton látok rókát de azonnal elfut, elbújik.
Mókus meg a sirály annyira még nem lenne fura városban, inkább valami mutáns vakond, ami az aszfaltot is átrágja alulról:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5) tildy válasza JoeYi (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Elvileg itt nincs veszettség.
Alibaba : au....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

nem rókaszemet?

(#7) Killing válasza alibaba78 (#2) üzenetére


Killing
addikt

Tudom hogy már senki sem olvassa, de én voltam busszal angliában, reggel 8:00-kor indultunk, Szegedről, 13 óra környékén Ausztriába értünk 16 körül Németország, hajnali 5-kor Belgium 9 körül Franciaország és 12-13 körül Anglia.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8) Gergő_ válasza Killing (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

Engem érdekel! ez szervezett buszos út? Mennyit kóstál?

(#9) Chaser válasza tildy (#5) üzenetére


Chaser
titán

Anyagiak miatt jöttök busszal? Wizernél' néztem pár napja a repjegyeket, nem kicsit elszálltak év elejihez képest :U Akkor valami 17-20k-ért volt jegy, most meg valami 50 körül, vagy nagyon benéztem valamit.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) Killing válasza Gergő_ (#8) üzenetére


Killing
addikt

Nagyon jó ár, [link]
Ez egy szervezett út angliába, utazási irodával, mindenhova busszal mentünk.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11) tildy válasza Chaser (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen. Január óta repjegyárnézésen voltunk, fejenként 79 fontnál nem jött volna ki olcsóbbra akkor sem az egyirányú út. Itt oda-vissza annyi, egy személynek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) tildy válasza Chaser (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen. Január óta repjegyárnézésen voltunk, fejenként 79 fontnál nem jött volna ki olcsóbbra akkor sem az egyirányú út. Itt oda-vissza annyi, egy személynek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) CHIPman


CHIPman
nagyúr

"Más: aug elején Magyarországon leszünk, kiváncsi vagyok, mennyit változott a helyzet fél év alatt"
Hát BP-en nincsenek rókák meg ilyesmik, viszont egyre több az agresszív sün, főleg az ingyenes torrentszervereket rágcsálják össze. :D
Viccet félretéve, jó utat. Én is mentem már végig azon az úton, ahol Ti fogtok, csak én nem egészben tettem meg. Wattrelos(testvérváros) egyszer, aztán egyik nap mentünk Canterburybe csalagúton. Mondjuk az kicsit közelebb van, mint London. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#14) Chaser válasza tildy (#11) üzenetére


Chaser
titán

Ha 1x írod akkor is megértem :P ;) Milyen böngészővel vagy?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) tildy válasza Chaser (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Többnyire opera. De az lehet a desireről sikeredett....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Chaser válasza tildy (#15) üzenetére


Chaser
titán

Lehet a duplázásnak köze a böngészőhöz? :F Csak úgy érdekelne. Én fox alól vagyok, elég ritkán jön össze dupla. Vagy böngészőnek ehhez nem lehet köze?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) dízelracer


dízelracer
senior tag

"Érdekes ilyen szempontból London élővilága. Mókusok, rókák, sirályok... Ki tudja még mi él itt"

hehe :)

(#18) tildy válasza dízelracer (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Azóa bővült a repertoár cicával, egérrel és két centis csótánnyal. -ez utóbbit még ssem láttuk korábban, ma bújt elő a wc mögül...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) dízelracer válasza tildy (#18) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az se rossz... :D

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Jó, mi falu szélén lakunk, de volt itt egy pár hete egy róka, ami akkor is itt mászkált, amikor járkáltunk a kertben, meg beszélgettünk. Nem volt veszett, mert már vagy egy éve rendszeresen a kecskék közelébe telepedett, ott mutogatta magát édesanyámnak pár méterre tőle, játszott vagy csak ült és nézte őket. Most pedig az új csirkékre fájt a foga, el is vitt hetet, amit külön raktunk a többitől betegség miatt. Szerencsére a nagy csirkeketrec teljesen zárt oda nem tudott bemenni, de levideóztuk telefonnal, ahogy próbálkozik. :D Majd föltöltöm! :D

Sajnos máshol is bepróbálkozott. Pár hónapja költözik már ide egy tanyaszerű valamire a közeli mezőre egy ember, akinek a kuvasza széttépett egy rókát. Azóta nem láttam a "barátunkat", csak más egyéb rókákat az erdőben... :(

(Mi változott volna Magyarországon, hogyan érted? :D)

(#21) eziskamu


eziskamu
addikt

Ennél már csak a londoni metró érdekesebb. Ha jól emléxem pár éve ott vettek mintát az űlésekről, és még ismeretlen gombafajokat is találtak :DDD

Elvileg itt nincs veszettség.
Ja mintha rélmlene is, hogy valami hosszabb karanténnel lehet csak állatot bevinni. A csalagúton keresztűl se jött még át veszett állat, vagy annyira egyik se volt veszett :DDD ?

[ Szerkesztve ]

(#22) Chaser válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Chaser
titán

"Most pedig az új csirkékre fájt a foga, el is vitt hetet, amit külön raktunk a többitől betegség miatt." Természetes szelekció:D Nekem anno a kutyám gondolta, hogy szelektálni kellene a szomszéd csirkéit, ő egy ónémet. Volt 1x egy arany spánielünk, az meg a csibéket nézte alanynak, csak annyit láttunk hogy nyeldesi őket rágás nélkül:D :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#23) Crystalheart válasza Chaser (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

Amúgy most nekünk van egy pár hetes őzgidánk is :) Valaki összeszedte - a marha -, aztán rájött, hogy etetni is kell - a hülye -, és lepasszolta egy ismerősünkön keresztül hozzánk, mert hogy nekünk van kecsketej. Bent lakik a házban egyelőre, és pár óránként eszik...

[ Szerkesztve ]

(#24) Chaser válasza Crystalheart (#23) üzenetére


Chaser
titán

Ez cool :C A kutyám mit össze játszana vele...vagy megenné:D :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.