Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _Hodor_ válasza _Hodor_ (#50) üzenetére


_Hodor_
tag

Mielött az ide tévőket elriasztanám a telefontól, gondoltam megírom, hogy Tibcsi segítségével megoldottam a dolgot, tanulságot nem tudok levonni, nem tudom mit hibáztam, lényeg hogy most már mükszik és újra dúl a szerelem köztem és a teló között :DD

(#52) predecessor


predecessor
csendes tag

Sziasztok!

Én is egy Redmi Pro 3/32 telefon tulajdonosa vagyok. Már sikerült feltenni rá az eus romot. Működik szépen minden, csak azt vettem észre, hogy a Mi video app maradt teljesen kínai. Ezt akkor látom, mikor értesítések jönnek tőle az értesítési sávban. Nektek is ilyen?
A másik 2 dolog amit észrevettem még a webshopos rommal (de sajnos az eus rom nem oldotta meg). Az egyik az, hogy mikor megnyitom a kamera app-et, egy olyan búgó hang jön ki a beszéd hangszórójából. Leginkább úgy lehet hallani, ha odateszem a telefont a fülemhez, minta beszélnék valakivel. Másnál is van ilyen jelenség?
A másik eléggé idegesítő dolog, hogy ha videót készítek a mozgó személyek kontúrja elég sokszor "fűrészfogas", homályos, szal elég gáz.. és persze mikor visszanézem a videót akkor is ugyan olyan. Abszolút élvezhetetlen, egy régi, alap telefon jobb videót készít (ezelőtt redmi note 2-m volt, az tökéletes felvételeket készített)... Mintha attól lenne ilyen, hogy állandóak fókuszálni szeretne, csak nem igazán jön neki össze és ezért homályosak az alakok, vagy nemtom.. Ja és nem kell mittoménmilyen elvárásokra gondolni, csak annyit szeretnék, hogy otthon mikor filmezem a gyereket ahogy játszik, normálisan visszanézhető legyen.
Másnak van ilyen észrevétele? Vagy csak az én telóm ilyen gázos? Segítsetek légyszi, ne keljen megbánnom ezt a a telefont :O

Köszönöm!

(#53) korsp válasza tibcsi0407 (#45) üzenetére


korsp
csendes tag

Én már az elején elakadtam...
Az általad megadott DEV rom-t letöltöm,a leirás alapján próbálom telepiteni,de nem megy.
"A frissités ellenőrzése sikertelen.Nem sikerült a frissitőcsomag ellenőrzése."
Hogyan tovább??
MIUI Global 8.0 Stabil van most rajta.

[ Szerkesztve ]

(#54) aytukabozs


aytukabozs
addikt

sziasztok,
(kivételesen ezt most mindkét topicba beírom szokásomtól eltérően, ezért elnézést kérek)

Szóval nekiálltam én is letakarítani a webshopos romot, és egy fastboot getvar all paranccsal meg akartam nénzni a bootloader állapotát.

itt azt láttam hogy unlocked, ugyhogy próbából bebootoltam TWRP-be;

Jól gondolom hogy ha ezt meg tudtam tenni akkor én is nyitott bootloaderrel kaptam?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55) Omen123


Omen123
csendes tag

Sziasztok elakadtam a TWRP telepítésénél hiába megyek rá Shift + jobb egérgomb nem akar előjönni a paracssor, tehát az egyik képen aminek elő kellene bújnia a másikon pedig ami nálam, nem értem :S Ha vki tud vmi okosat kérem segítsen :) Köszönöm :)

(#56) csepelball


csepelball
tag

Köszönjük az írást! :)

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#57) GuruZone


GuruZone
őstag

Ide is beírom, hogy beléptem a klubba egy 3/32 GB-os fehér/ezüst Redmi Próval.

A Honorbuy-ról származik, a bootlader zárva volt. A nyitási engedélyre 4 napot kellett várnom.

Köszi a segítséget Tibcsi! Fent van az EU-s rom. :R Ezer hála!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#58) Swinegod válasza tibcsi0407 (#3) üzenetére


Swinegod
őstag

Azóta is várom a "tesztet" :C

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#59) dimi11


dimi11
csendes tag

Amikor az Eu-s romot frissitem A WIPE -ban már be van jelölve automatikusan a Darvik, Cashe, és a data akkor attól függetlenül,hogy előtte már ugyanolyan ROM régebbi verziója volt fent (7.1.12-t frisíteném 7.1.19-re) hagyam a pipákat és úgy csináljam. Nem fog elveszni már meglévő beállítás,
A leírásban az szerepel: "Csak,ha másfajta romot használtunk"

[ Szerkesztve ]

(#60) szabi1987XM


szabi1987XM
tag

Köszönjük a leírást :)

When Life Gives You Questions, Google has Answers

(#61) tibcsi0407 válasza szabi1987XM (#60) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DDD

https://utdetailing.hu/

(#62) Kormoskutya


Kormoskutya
újonc

Hali!

Nem olyan rég vásároltam Xiaomi Redmi Pro telefonomat es észrevettem, hogy hamis ROM van rajta ezért le szeretném cserélni egy xiaomi.eu változatra. A kérdésem az volna, hogy honnan tudnék letölteni egy xiaomi.eu ROM-ot, mert a tibcsi0407 linkjére mikor rámegyek hibát ad ki, a xiaomi.eu oldalon meg nem tudok eligazodni. Ha valaki belinkelné a megfelelő linket megköszönném.

Kormos

(#63) _Hodor_ válasza Kormoskutya (#62) üzenetére


_Hodor_
tag

Szia!
Itt van:
http://miuif.celogeek.com/
Tibcsi linkjében az akkor aktuális 6.20 vmi van, amit már levettek.(de ha a link végéről letörlöd a számot vagyis vissza fejted az itt általam linkelt hosszúságra a hivatkozást akkor meg találhatóak a romok ;) )
Érdemes tudni, valamelyik fórumon már írták, hogy egy ideig a miénkre nem fog jönni, így nem a legfrissebb dátumokban kell keresni.
Továbbá érdemes a fórumon megnézni, hogy akik feltették a legfrissebbeket milyen véleményen vannak róla, én pl fél éveset használok, elégedetten :D

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#64) Kormoskutya válasza _Hodor_ (#63) üzenetére


Kormoskutya
újonc

Hali!
Köszönöm a segitséget!
Rájöttem már hogyan is kell használni a xiaomi.eu-t és kinéztem magamnak ezt a ROM-ot: https://www.androidfilehost.com/?w=file-thanks&fid=529152257862667119&mid=150&download_id=n6bedabkierf3fba3tctgh4n27&tid=1500724220&hc=0d1355731f3e445bbe5e67093521e9b68841bcdf2e3abebd0b985f87e896500c
Lenne pár kérdésem is felőle:
Mi a véleményed róla?
Tudom-e majd frissiteni a frissitési appon keresztül?
És egy másik kérdés: a második sms-ben amit majd kapni fogok a bootloader nyitásakor mi fog állni és kapok-e valami kódot amit valahova be kell majd irjak?
Előre is köszönöm válaszod!

Kormos

(#65) _Hodor_ válasza Kormoskutya (#64) üzenetére


_Hodor_
tag

Én most hirtelen csak az utolsóra tudok válaszolni, és az is csak halovány emlékek, miszerint semmi sms-t nem kaptam, csak egyik napról a másikra nyitották..
de amúgy a teló fórumán lehet gyorsabban reagálnak a kollégák, én ritkán jövök fel és nem is számítók pro felhasználónak :D

(#66) matyikusz133


matyikusz133
tag

Szia.sztok.Sajnos még soha nem csináltam ilyet. Eljutottam addig hogy telepiti az új romot de valamiért hibákat ir ki pl.: data csatolása sikertelen. Utána persze tovább megy de amikor ujrainditásra kapcsolók csak a logo jön be. Probálkoztam több rommal is.

(#67) matyikusz133


matyikusz133
tag

Most már nem ir ki hibákat de az mi logoig megy el + powered by android jelzésig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.