Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én nagyon kevés dolgot gyűlölök jobban a vodánál. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) puttputt


puttputt
őstag

1. Hol jutok el gyorsan az ügyintézőkig? :DDD :N Általában megunom..., de legalább már el lehet kattintani a szövegelést az elején.
Rég nem emlékszem az ügyfélbiztonságimra...
2. Ezért sem vagyok előfizetéses náluk..., nem tudnak úgy rángatni, mint...
3. A múltkor, mikor buszon ülve valahogy elértem az ügyintézőket, annyit akartam tőlük kérni, hogy kapcsolják be az "Adat" netet (1Mb-ig ingyenes, aztán nő a ráta, majd 100Mb felett kikapcs. 100Mb=1800Ft. Végül is, ez éri meg a legjobban, ha már K800i+Opera+GPRS kombó.) Ugyanaz a fickó 3x leküldte az újult készülékbeállításokat, hibásan... :U Az elején meg követelte, hogy adjam meg az ü.bizt. kódomat... erre is berágtam már egy kicsit... Elvégre a saját számomra kértem...
4. Folyton elárasztanak az üzeneteikkel..., bezzeg ezt a kedvezményes netet (ki tudja meddig tart) kártyásoknak csak véletlen, itt a PH-n keresztül tudtam meg.
A legjobb, mikor fél percenként leküldik az aktuális GPRS adatforgalmamat (minden hívás után 2x az egyenlegemet)... nem tudok tőle dolgozni.
Na, most jól kidühöngtem magam. :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) BITBOYS válasza lezso6 (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én jobban gyűlölöm a monortelt :((

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

A kép óriási. :DDD

(#5) csimav válasza BITBOYS (#3) üzenetére


csimav
senior tag

Az a UPC?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6) negyedes


negyedes
addikt

En is megjartam mar igy csak en az Orange-al. Volt akcio, hogy 50 sms 2 honapra, probara. Mondom f@sza persze, hogy kell ingyir mer' ne. Aktivaltam. Letelt a 2 honap es a 3. is jon az 50 sms. Honap vegen latom, hogy van egy plusz opcio es meg dij is volt mert megvaltoztattam a csomagomat. :(( .
Bementem a boltba megkerdeztem, hogy is van ez. Le kellet volna mondjam a 2. honap vegen. Semmi sms vagy hivas semm, figyelj oda, hogy mit aktivalsz.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7) Thunderzolee

Na, megtaláltam a Homáron is. :/
http://homar.blog.hu/2009/09/03/ajandek_elofizetes_a_vodafone_nal?fullcommentlist=1#comments

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Móci


Móci
addikt

Én is lemondtam a p**ba gyorsan a netet. Erre jön vissza az sms, hogy valami szar alap net csomagba rakott. Anyátok, az! Netre fel, azt is lemondtam.
Ekkora egy fos szar szolgáltatót! Ha nem lenne a kedvező előfizetésem, otthagytam már volna őket a fenébe.
Pár hete felhívtak, hogy nem e érdekel készülék, akciósba. Mondom, nem mert a legdrágább kategóriában tudnék vásárolni, az meg kicsit kibaszás ahhoz képest, hogy 5 éve itt vagyok.
Meg is lett rá a válasz, ami magyarul: minden le van szarva, akkor kapsz kedvezményt, ha sokat költesz. Aha, anyátok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Thunderzolee válasza Móci (#8) üzenetére

Engem is hívott már fel egy kedves ügyintéző ugyanezzel, vegyek akciósan készüléket sokéves előfizetéssel, stb..
Hasonlóval én is elhajtottam, majd ha a korlátozások nélküli korlátlan mobilinternet 2-3ezerért elérhető lesz, akkor hívjanak. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) rep3at válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos ez előreláthatólag még egy darabig nem következik be..

A mai világban amit nem mondasz le, azt úgy veszik hogy megrendelted. Egyik tanárom mesélte el, hogy az egyik haverját felhívta valamilyen telefonos szolgáltató hogy váltsanak az ő csomagjára, és emberünk nem zárkózott el, azt mondta hogy még meggondolja és visszahívja őket. Na innentől kezdve számlázták neki a szolgáltatás havidíját, és a törvény a szolgáltatónak adott később igazat, mert ha nem mondasz nemet azt igennek lehet venni. Lenne egy-kát szavam ahhoz aki ezt kitalálta..

Forward thinking. كرر

(#11) bobalazs válasza rep3at (#10) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"Gányság"

(#12) Samus


Samus
addikt

Én valószínű váltani fogok a vodkáról. Kezd elegem lenni belőle. Volt ez az akció, tölts 3000el legalább egy héten belül, és kapsz 1000 bónuszt két héten belül, másodszor kaptam az sms-t, Karácsony előtt (egy héttel ez előtt töltöttem) és január 13án (11én töltöttem). Mondom jó, töltök, de előtte átkapcsolom ingyen sms-re, 30at küldhetek egy hónapban ingyér (eddig a korlátlan hétvégi vodás beszélgetés volt), felkúsztam a honlapukra, hogy megnézzem mit kell elküldeni a váltáshoz. Jó sokáig tartott, mire megtaláltam egyáltalán a kedvezményeket (persze a "fizessek elő mobilnetre, mert az jó" reklámot a pofámba tolta...). Ekkor látom, hogy némi változás történt azóta, mióta ez a Vitamax akció elindult. Akkor egy hónapig hétvégenként korlátlanul beszélgethettem vodkás ismerőseimmel, vagy 30 sms-t küldhettem bárkinek. Most maximum 300 percet beszélhetek ingyen, és ugyan 100 sms-t küldhetek, de csak hálózaton belül. Barátnőm magentás (igaz, előfizetéses...), én is átmegyek oda, iwiw díjcsomaggal olcsóért beszélhetek Vele. Kis OFF kérdés. Ha én előfizetek iwiw díjcsomagra, a másiknak elég csak a telefonszámát regisztrálni iwiw-en, és olcsón hívhatom? Vagyis a hívottnak nem kell aktívan előfizetve lennie, ugye?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.