Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Иван válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


Иван
őstag

Nyilván. De ettől függetlenül bután csinálták a leépítését. A villám átképzéses tanárok nagy részének nincs bent a szíve az angolban/németben, és sok szerintem nem is beszéli olyan szinten, hogy taníthasson vele (tapasztalatok alapján).

Egyik napról a másikra kiirtani az oroszt persze politikai döntés volt, de így 22 év távlatából butaság. Én örülnék, ha a mai iskolákban lenne lehetőség tanulni. (Oké, nekem volt ilyen szakkör szinten, de én szerencsés voltam). És ráadásul ma már értelme is lenne, van rá kereslet meg minden.

A megutálni dolog meg nem változott. Én 8 évet tanultam a németet kötelezően, sohse szerettem, sohse ment - utálom. A szívemet nem tudom belerakni, mert ez alatt a nyolc év alatt olyan ellenszenv alakult ki a német iránt, amit legalább szintén nyolc év lenne eltüntetni.

Én már nem utálom az oroszt, én már nem kényszerből tanulom, sokkal nagyobb örömöm van benne, mint a németben. (Bár nem akkora, mint az angolban).

Mondjuk a magyar közoktatás nyelvtanítása... Az egy külön téma.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.