Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hát... :DDD :((( :O

Rip and tear

(#2) Samus


Samus
addikt

Nem tudod kifizetni a villanyszámlát.
Nem baj, nem fogsz gépezni, kevesebb energia kell, nem kell új blokk a Paksi atomerőműhöz, kisebb kockázat és környezetszennyezés.
vagy,
Nem veszel gamercardot a wow-hoz, nem játszol vele (mivel nincs min), így több pénz marad, tudod fizetni a megemelkedett hitelrészleteket, így talán még az autód is megmarad, amit eladsz, mert nem tudod fenntartani, így pénzhez jutsz, így talán még a házad is megmarad, és fizetheted a szintén megemelkedett jelzáloghiteleket.
Ha nem jön össze, akkor a maradék pénzből elmész a kocsmába, és elfelejted gondjaidat.
Igaz, tiszta jó lesz nekünk...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) tildy


tildy
nagyúr

Takaréskoskodni sosem késő.:U

túl sokan próbáltak tovább nyújtózkodni a takarójuknál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Haajajj... Bezony...
Nemtom mi lesz itt a jövőben...
Nemrég olvastam egy tanulmányt Argentínáról... Hát, ha van mitől igazán félni, akkor az az államcsőd. Persze mondják szépen, hogy még legalább egy évig nem kell félni tőle... De...
Az Argentin példa az, ami megmutatja miért kéne elkerülni mindenáron.
Kíváncsi vagyok mi lesz... Legszívesebben csak a tévéből nézném jó messzire innen =/

(#5) Thunderzolee válasza Dany007 (#4) üzenetére

Én is olvastam Argentínáról, h mi vezetett az ottani gondokhoz.

De asszem más véleményen vagyok.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Dany007 válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Dany007
veterán

ja, te túl optimista vagy :D

(#7) Thunderzolee válasza Dany007 (#6) üzenetére

;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.