Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Holnap meg az én adataimmal lesz megosztva, csak mert lájkoltam valamit?
Ez valami bot?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ezért nem lájkolok semmit. Vagyis ezért sem. Meg csak úgy nem.

Régen fent voltam az IWIW-en, meg a Facebook-on is. Elegem lett a vegzálásból, így töröltem magamat.
Most is ott vagyok mindkét helyen, de már "Nem Publikus" néven, adatok nélkül. Kíváncsiskodni tudok, nekem ennyi elég.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Thunderzolee válasza Vakegérke (#2) üzenetére

Ez is egy megoldás. :D

Csak attól tartok, h valaki "jelenti" az eseményt, unokahugimat meg letiltja a Facebook, pedig semmi köze az egészhez.

Legalábbis én az ilyesmiket jelenteni szoktam.. bár gondolom mások ezzel nem így vannak. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) szente válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


szente
addikt

Csodálom, hogy még csak most futottál bele. Nekem is szoktak küldözgetni ilyeneket ismerőseim(persze ők nem tudnak róla), szerencsére nem rendszeresen.
Nem származott nekik ebből semmi baj(törlés ilyesmi).

(#5) Thunderzolee válasza szente (#4) üzenetére

Láttam már ilyet párszor, sőt olyan embert is ismerek, aki elküldte az sms-t.. :Y

Jelen esetben csak azon lepődtem meg, h az unokahúgom mint szervező érintett benne. Legalábbis úgy tűnik sikerült egy adathalász oldalra lépnie korábban. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) szente válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


szente
addikt

Amúgy az ilyenek rohadt idegesítőek a Facebook-ban. Van egy ismerősöm, aki napi 2-3 Lucky Slots meghívót küld, persze ő nem tud róla.
Tiszta spam na meg bug tenger az egész. :(

Ráadásul nCore.hu :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) David93Pecs


David93Pecs
tag

Nekem is szokott jönni.
Hogy én küldök-e valakinek ilyesmit azt nem tudom.Eddig még nem jelezték,bár én nem is szoktam lájkolgatni mint a vadalma xD

Baj nem lesz belőle.

(#8) Lenry


Lenry
félisten

like-olt valamit, aminek joga van, posztolni a nevében.
mivel rohadt sokan meg se nézik, hogy milyen jogokkal jár 1-1 alkalmazás, csak kattintgatnak bele a nagyvilágba, így bármelyik "mi az indián neved?" szintű alkalmazás lehet a ludas.
Beállítások - Alkalmazások, és innen kidobálod az összes gyanús szart.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) zoo8800 válasza szente (#6) üzenetére


zoo8800
veterán

aki nem enkóros, az talán nem is tudja a helyes webcímet.
az appokat pedig szépen le kell tiltani a gyíkba. Én sem kapok már farmville meghívókat egy ideje :D

rip and tear, until it is done

(#10) szente válasza zoo8800 (#9) üzenetére


szente
addikt

Akkor most lebuktam? :B :DDD

(#11) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nekem ilyen reklámot dobott:

kicsit sem csalás gyanús. :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) Thunderzolee válasza zoo8800 (#9) üzenetére

Így van, nCore nem .hu-s domainre végződik.

Egy kollegám kérdezett rá régebben, h ismerem-e ezt az egészet, mert ő bizony elküldte az sms-t, nem tudom, mennyi idő múlva kaphatom meg a meghívót?
Hát nem akartam kiröhögni, de legszívesebben felröhögtem volna, azért belőle többet néztem ki.
Együttérzően elmagyaráztam neki, h ez egy átverés volt.

Asszem valami 1-2ezer Ft-ba került az sms.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) szente válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


szente
addikt

Annyiért szívesen adtam volna neki! ;]

(#14) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

És melyik az igazi ncore?

Mert van hu-s meg cc-s is.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) westcoastog válasza Dr. Romano (#14) üzenetére


westcoastog
veterán

cc-s.

(#16) Jim-Y válasza Dr. Romano (#14) üzenetére


Jim-Y
veterán

ncore.cc

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Köszi.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Samus


Samus
addikt

De mennyi ilyen van...akárhány ilyen meghívást látok, mindig belinkelem az nCore hivatalos blogját, illetőleg a csalásról szóló felhívást.

Továbbá nemrég email-t is kaptam (és valamiért a Gmail nem dobta a SPAM közé), ki is írtam facebook-ra, de közzéteszem itt is, elég becsapós:

Megint mekkora nCore kamu reg megy, most gondolom az email címek megszerzése a cél (SPAM forerver...), mert a regisztrációhoz nem kell sms, csak meg kell adni nevet, jelszót és egy mail címet. A Gmail fiókomba jött az üzenet, de a rendszer jelezte, hogy

"Legyen óvatos ezzel az üzenettel. Előfordulhat, hogy az üzenetet nem a következő felhasználó küldte: ncore@gmail.com. Hasonló üzenetekkel már próbáltak személyes adatokat lopni másoktól."

És milyen igaz. Az üzenetben van egy link, aminek a neve (!) "http://ncore.cc/", csakhogy nem ide irányít, hanem az ncore.ca oldalra...ahol ott a regisztráció lehetősége. Még feltűnt, mielőtt bármit is beírtam volna. Kíváncsiságból beírtam kézzel az ncore.cc címet, ahol meglepő módon nincs regisztráció lehetőség...

Két hivatalos címe van az eredeti oldalnak, ".cc" és ".nu", érdekes módon nagyon hasonlóak a csaló oldalak címei is...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) janika1337


janika1337
tag

Én csak annyit mondok... tesómat a volt tanára bökte meg(sose bökdösött az az ember) halála után fél évvel... ennyit a facebookról... :\ simán továbbküldhette akarata nélkül is...

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#20) Core2duo6600 válasza janika1337 (#19) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ez kamu, nehogy bedoljon bárki is !

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#21) janika1337 válasza Core2duo6600 (#20) üzenetére


janika1337
tag

akkor ne hidd el... nem kötelező...

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#22) raidx


raidx
őstag

Nyár óta heti egy két alkalommal kapok mailt az ncore újbóli megnyitásával, regisztrálással kapcsolatban. Elolvasni nem szoktam őket csak amit a levelező megmutat. Egyik fiókomnál hiába tömöm ki velük a spam mappát, valahogy csak visszatalálnak. Ahogy olvastam, korábban pénzt kértek a regisztrációért. Akkor viszont egyértelműen fülön lehetne csípni a számla tulajdonost. A rendőrség ilyenekkel nem foglalkozik?

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#24) davidsone válasza raidx (#22) üzenetére


davidsone
addikt

az nCore-on a gyanúsítottakat csak netc*gánynak nevezték :DDD
Elvileg hárman vannak és elég sokan bedőltek nekik :(((

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#25) Gebriel válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Gebriel
veterán

Ilyen ez a kamú ncore. ;)

(#26) bacsis válasza raidx (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az, hogy van Ncore.cc-s regisztrációd, az önmagában nem bűn.. azért is tudunk itt róla beszélni, mert nem számít wareznak.. ha belépsz az oldalra, az sem illegális, egészen addig nincs gáz, amíg nem töltesz le az oldal segítségével jogvédett tartalmakat ;)

(#28) FF23


FF23
senior tag

10 éves lett az nCore. Boldog szülinapot nekik.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#29) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok.

Tudna nekem valaki adni egy ncore-os meghívót?

Nagyon hálás lennék :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#30) Viktor77 válasza Saskakas18 (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Szabályzat megvolt?

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.