Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buherton


buherton
őstag

Má nem azért, de senki nem írt etnikai hova tartozásról :((( :((( :((( Jah h teljesen ez jellemző arra a népcsoportra sry néha fájdalmas az igazság. De akkor se áll benne semmi olyan ami egyértelművé tenné azt a népcsoportot.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#2) vosimo


vosimo
aktív tag

Ez a Móricka nekem is megvan meg a disznós is, a gyurcsány Toldija nincs. :O

(#3) Wilika


Wilika
aktív tag

A Móricka (legutóbbi emlékeim szerint) egy eléggé igénytelen humorú, gusztustalan lap.
De ez (megtaláltam a neten) nagyon üt, és teljesen helyén van. Viszont a mai napig nem értem azokat akik kézzel lábbal védik őket. Egy másik fórumon ezért már le lettem szólva, mindegy, valszeg majd itt is. Nem érdekel már.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#4) Thunderzolee válasza Wilika (#3) üzenetére

Hát nem tudom, a Móricka egy vicclap. Szaftos viccek is vannak benne, lehet emiatt igénytelennek mondani, a Morbid se külömb. De azért az sok, h egy valós magyar helyzetet kifigurázó képregény miatt egyesek rasszizmusért kiáltanak, és bizonyos vezetők meg melléjük is állnak, h hát igen, ezt nem lehetne.. :(((
Nem hát.. erőlködjenek csak, rövid időn belül úgyis elfeleljtik az egészet.
Móricka meg kapott egy jó kis ingyenreklámot. :D

Régen suliban osztálytársaim emg szokták venni, azóta nem nagyon olvasom, de ezt a számot a reklámnak köszönhetően megvettem direkt. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Thunderzolee

Itt fellelhető a képregény diavetítős formában egy videón. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Zolaash válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Eredeti lapozgatós. Mondjuk a képregény felett lévő szöveg is megér egy misét.
[link]

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#7) Thunderzolee válasza Zolaash (#6) üzenetére

Ahha, ezt régebben olvastam (mármint a linkedet), akkor még nem volt ennyi hsz utána. Nagyon "tanulságos jövőképeket" firtatnak ott.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.