Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) malwy


malwy
senior tag

Ismerősek, szülinapra kaptam egy ilyen képeslapot. A megsértődőset meg nem tudom mikor kaptam:D.

(#2) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nagyon jópofák:D :C

(#3) Black Angel


Black Angel
újonc

Ezek olyan édesek!!! Arra emlékeztettek hogy nemrégiben fogtam Magyarországot és betaláltam Szekszárdon egy áruházba ahol hosszas válogatás után kiválasztottam egy óriási mackót hát én 180 cm körüli vagyok a maci a derekamig ért szóval tényleg óriási volt! Szóval megfogtam levettem a polcról és a pénztárhoz siettem izgatott voltam de a sor nagy volt:S de megvettem a végére és magyar országgal a nyakamba megtettem azt az utat amit évek óta terveztem! Nagydorog - Szekszárd- Budapest - Jászberény :) Vittem egy nagy dobozba csomagolva benne kis papírszívecskék és végig szép papírra becsomagolva a dobozka! ÉS Odaadtam a tulajdonosának! Mindezért a dologért tettem hogy egész Magyarországot átutaztam egy szombati napon és hétfő hajnalba jöttem vissza! Szóval igazán 1 napot tölthettünk együtt! De már megérte! Mert azóta nem tud tőle szabadulni! Még a kollégiumába is bevitte! Ja és az egész utat busszal tettem meg! A legnagyobb melegben! Kicsit örült voltam de megérte! :) mindezt egyvalakiért tettem akit nagyon (L)

Black Angel

(#4) Thunderzolee válasza Black Angel (#3) üzenetére

Nekem is van egy ilyen óriási macim. :K
Kaptam. Még régen. Egy lánytól.

Majd ha legközelebb megyek haza, megörökítem.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.