Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Na, közben be is szereltem:

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

"Beléphetek én is a "nagyok" táborába."

Üdv a túlforgalmazók körében. :D

Egy szimpla Asus oplay mellett is igen nehéz betartani a havi 300GB-os átlag limitet itt az UPC-nél, pedig csak 8-15GB-os HD-ket szedek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Thunderzolee válasza Dr. Romano (#2) üzenetére

Hát ez a veszély nem fenyeget.
T-Home-os vagyok, itt nincs túlforgalmazás. :N

Ráadásul épp a minap váltottam 15/1-esről 25/5-ös netre.
Bár egyelőre sebességmérő még csak lefelé mutatott változást, (a 25Mbit az meg is van), de felfelé még mindig csak 1Mbit/sec a max. érték.
Ez pár nappal később lesz csak 5-ös? :F
Vagy hogy megy ez T-Home-nál?

Volt itt két szerelő kicserélni a modemet (a régi nem tudott ekkora sebességet), de tesztet nem csináltunk, csak mikor elmentek, próbáltam ki.
Asszem majd a napokban felhívom a T-Home-ot, h akkor ez most hogy is van.
Nekem pont a feltöltés lett volna a lényeg, lefelé "elvagyok" 15-el is. Már azzal is megelégednék, ha 2-3Mbitre "gyorsulna", de ez így nem lesz okés, ha csak 1Mbit marad. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) yolan válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


yolan
őstag

2012-ben kábelnetnél limit? dafak

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) Thunderzolee válasza yolan (#4) üzenetére

Hát igen, UPC az már csak ilyen. :o

Digi lenne a legjobb, csak hát az itt Egomban nincs.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Dr. Romano válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jó neked, csak kár hogy a T a falunkra nem jön. :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én is vettem, méghozzá egy Panasonic 207-est. Újonnan. Sokért.
Vettem lemezeket is. Sokért.

Most azon agyalok, hogy mi a frászt írjak vele, rájuk. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Thunderzolee válasza Vakegérke (#7) üzenetére

Igen, asszem a Blu-rayes topicban láttam pont a hsz-aid.

Gondolkodtam is, h vajon mihez kellett az író, azt hittem valami nagy Full HD-s típus lettél. Ezek szerint nem. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Vakegérke válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vettem egy full HD 3D tévét. Itt szaladt el velem a ló. Akkor már kell egy jó nagy pendrive, 32 gigás lett. Hú, csoda volt az élmény, ne érjük be ennyivel. Mivel a tévé LG, nosza, vettem egy LG lejátszót, mindenben csúcs.
Nosza, ennyi nem elég, kell egy író is.
Meg kellenek lemezek.
Meg még a kiskutya fülecskéje. :D

Kidobtam egy halom pénzt, mire rájöttem, hogy fölösleges kiadás.
Nem mondom, a tévé jó választás volt. Élmény, meg vagyok elégedve vele.
A pendrive is belefér, hiszen a családi emlékek, és egyéb megörökített, vagy (nem biztos, hogy) legálisan letöltött klipek, filmek megnézéséhez tökéletes megoldás. Egyedül nézegetem őket, talán így nem törvénysértő.

De hogy minek vettem meg a lejátszót, az írót, és az (újra)írható lemezeket, arra nem tudok választ adni.

Egyszer élünk, hadd örüljek már valaminek. Talán ez volt az indok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Neil Watts válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Neil Watts
veterán

Grat. Jó döntés volt akkor :)
No offense, de én a helyedben a nyomtatóvételen gondolkoztam volna legalább ennyit :D Eh, milyen jó kis lézeres csodák vannak mostanság... :D ha az eredeti árát nézem akkor meg bőven :) No sebaj, lényeg hogy (az is) megy.

Amúgy van a lemezeknek pár felasználási módja. Én pl az egész rendszeremről havi mentést csinálnék 50 gigás BD-kre

[ Szerkesztve ]

(#11) Thunderzolee válasza Vakegérke (#9) üzenetére

Ez szép bevásárlás. :K

Én úgy vagyok vele, h ha már valamit letöltök, azt nem szeretem letörölni, de a divx-es filmeket meg nem írogatom ki 3-4-5 filmenként egy-egy lemezre.
Mivel DVD-t már nem töltök, nem is írok lemezeket.
Blu-rayt meg eddig azért nem szedtem le, mert nem akartam pazarolni rá a 20-30-40 gigákat filmenként.
Most, h már ki tudom írni őket, lehet áttérek a BD formátumra divxről.

Egy 50"-os HD Ready plazmám van, őszintén szólva a jó ez így is, h divx-es minőségben nézzük a filmeket, de persze meg tudnám szokni a pengeéles képet is. ;]
Majd meglátom, ez inkább attól fog függni, mennyiért tudok venni lemezeket.

Házimozit vegyél még, de egy frankót, ne ilyen 20ezres vackot.
Imádom hallgatni a körbeölelő hangot, és szerencsére manapság már a divx is 5.1-es, szinte mindig. Mondjuk ha filmeket csak ritkán nézel, akkor megértem, ha nem hiányzik, és a kis kutya fülecskéje kategóriába tartozik már a négy álló hangfal, meg a többi hozzá.. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Vakegérke válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az én tévém "csak" 42", viszont mint írtam, full HD 3D. Élmény.

A házimozi rendszer kimarad. Így is sok pénzt költöttem, a vésztartalékot nem áldozom fel rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Lenry válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Lenry
félisten

mija a pöknek ennyi optika egy gépbe? :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Thunderzolee válasza Lenry (#13) üzenetére

A Plextort nem dobom ki csak azért mert régi.
Nagy név volt az valamikor.. még az internet előtti időkben. :D
A Samsungot eredetileg egy másik gépben használtam, de aztán ott már nem kellett, így beleraktam ebbe.
Most meg lett egy BD íróm.

A Samsungnak hátul eltört a Sata aljzata, így bele van ragasztva egy kábel. --> tehát nem lehet eladni, mert hibás. Egyébként tökéletesen működik.

Azt gondoltad, nagyüzemben másolok, mi?.. hehhehh..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) anjani182


anjani182
őstag

Úgy 5 éve 5 hónapja, amikor megvettem a PS3-at, azt hittem 5+ év múlva már blu-rayel szaladgálunk...háát nem így lett. Valahogy nem ez lett a jövő...vagy nem tudom :F

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#16) Lenry válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


Lenry
félisten

A Plextort nem dobom ki csak azért mert régi.

erre csak bólogatok. szüleim gépében egy 2001-es gyártású Plextor PX-W1610A CD-író van (hosszúpuska, alig fér a gépházba), baromi drága volt és ma már borzalmasan recseg a nyitómechanika, de lemezt még sosem rontott

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) rétisün válasza Lenry (#16) üzenetére


rétisün
veterán

pont olyan plextorom van :)) asszam olyan 50k körül volt annak idején. :Y

én letörtem a tálcáját az egyik oldalon, de aztán forrasztópisztolyos melegítgetéssel megoldottam, azóta is működik. igaz, cd-t nem nagyon írok már.

kár, hogy a későbbi plextorok már nem voltak olyan megbízhatóak, strapabíróak, mint a cd-íróik régen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18) Thunderzolee válasza anjani182 (#15) üzenetére

Egy üres DVD lemez 50 Ft, (és akkor már drágán vettem).
Amíg egy üres 50 gigás Blu-ray lemez ezt meg sem közelíti, addig nem is fog elterjedni. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) anjani182 válasza Thunderzolee (#18) üzenetére


anjani182
őstag

Nem használok ilyen adathordozókat, a (HT)PC-mbe nincs is író/olvasó...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#20) Thunderzolee válasza anjani182 (#19) üzenetére

Egy darabig lehet gyűjteni a nemritkán 30-40gigás filmeket, de nincs az a tárhely, mai meg ne telne egy idő után. Ennyire nem vagyok tele lével, h 2 terás merevlemezeket vegyek folyton. Pláne most, h kiderült, az árak bizony stabilizálódnak.. :/
Te talán letöltöd, megnézed, és letörlöd típus vagy?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) anjani182 válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


anjani182
őstag

Igen! :))

Forever and ever, let's make this last forever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.