Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Szuper! :D
Esetleg a cukorkákban "tudatmódosító szerek" vannak? Elnézve Tunyacsápot, ez bizony elképzelhető... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) whiz válasza puttputt (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Húú én tavaly ősszel ettem először, de itthon még nem láttam, hogy hol lehet kapni. Pedig tök jó! :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) Móci


Móci
addikt

Nem lehet rossz, kipróbálnám én is!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez tök király. A harapás pont hangulatosabbá teszi a képet.

***

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

b@szki, ilyet (v)ennem kell :) időnként rámjön a csokizabálhatnék és akkor pusztítok nagyon... hol lehet ilyet szerezni? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Móci válasza mephi666 (#5) üzenetére


Móci
addikt

Nekem van még egy pudingom otthon, úgyhogy elmarad a csoki. Bár, ha valaki adna egy barackos-kekszes bocit, nem sértődnék meg. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) niti válasza mephi666 (#5) üzenetére


niti
aktív tag

Én decemberben vettem az új tescoban, azóta nem láttam. Nem volt rossz :) jól jönne most is egy ilyen vidám csoki. Vagy inkabb bármilyen csoki :D

(#8) mephi666 válasza niti (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem sem esne rosszul... de mire hazaérek, rendelek inkább egy pizzát, aztán keverek 1-2 cuba libre koktélt és rákészülök az esti meccsre :))

mániám volt régebben, hogy filmnézés közben zabáljak: tökmindegy, mit...sültkrumpli, popcorn, chips, tejbegríz, akármi jöhetett... :) volt amikor összegyűlt a csoki rendesen és olyankor a 30dekás nagytáblás milkát is lazán bepusztítottam egyedül, úgy, hogy észre sem vettem :) újabban időnként kattanok csak rá a csokira, de ez régebben mindennapos volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Thunderzolee

Hehhehh.. látom bejövős a csoki.. ;]

Tényleg nagyon finom. :K

Nos, szlovák munkatárs, magyar felirat nincs is a csokin.
Nyilván Szlovákiában is vették.
Egyébként német termék, legalábbis www.rk-schoko.de.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Zolaash válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Februárban hozott nekem is a kicsi feleségem, de azóta már nincs a tesco-ban sem. Egyébként tényleg bazijó. :K

Rip and tear

(#11) Fecogame


Fecogame
veterán

Jóféle csoki, de főleg azért mert "spongyás" ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:C A csoki megédesíti a mindennapokat. A csoki felidézi a gyermekkor ártatlanságát és felhőtlen boldogságát. A csoki megvigasztal. stb.

Kissé elszálltam. Súlyos eset vagyok. Nem tudok lejönni a szerről. :DDD A csokiról.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Fecogame válasza Algieba (#12) üzenetére


Fecogame
veterán

A csoki felidézi a gyermekkor ártatlanságát és felhőtlen boldogságát

Főleg ha még gyerek az illető ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) rep3at válasza Fecogame (#13) üzenetére


rep3at
őstag

Hatalmas, nekem is kell ilyen.

Forward thinking. كرر

(#16) Algieba válasza Fecogame (#13) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ki itt a gyerek? :) Jelentkezzen.

Valamikor rég, még 1995 környékén a Nestlének volt egy fehércsokija narancsos robbanó cukorkával. :) Na, az volt még nagyon "pihent" gyerekeknek szánt csokoládé.

A legjobb fehér csokoládéja a régi Bocinak volt! Sűrű, édes, egyedi ízű. Nem olyan merev, mint a mostani, amiben a cukor édessége elnyomja a fehércsoki ízét. Nem is szeretem. Régen vettem. Pfuj. A Milka fehércsokija sem közelíti meg a régi Bocit.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17) puttputt válasza Algieba (#16) üzenetére


puttputt
őstag

Abból én is ettem, "zsákszámra"... :D (Robbanós.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18) Timyyy


Timyyy
őstag

Nem hoztál nekem haza ebből a csokiból? Na, szégyelld magad... :P jó kis spongyabob... :))

(#19) zH.


zH.
senior tag

nagyon tuti ,egy ilyet muszáj lesz beszereznem a közeljövőben :P :R

[ Szerkesztve ]

just be

(#20) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Újra kapható a csoki a teszkósboltban, kb 360 ft körüli áron. :K

Rip and tear

(#21) Thunderzolee válasza Zolaash (#20) üzenetére

Köszi a tippet!

Na emberek, lehet menni megrohamozni a legközelebbi Tescot! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Zolaash válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nincs mit, barátom! ;) [link]

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#23) lantika


lantika
tag

wazzz. németeknél spongya bob formájú tésztát láttam,de nem vettem. inkább hello kitty-st hoztam a lányomnak :D

[lantika]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.