Hirdetés

2021. május 10., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Jo cuccnak tunik, de nalam alapbol kiesik azzal, h csak kabellel mukodik. Akkor mar inkabb Elite 2.

Live-Die-Respawn

(#2) Balika911

Balika911
nagyúr

Nekem az Elite 2 a hasán levő ravaszok miatt kényelmetlen volt (a ravaszokat kivéve pedig a burkolat nyílása birizgálta mindig az ujjbegyeimet), el is adtam. Kíváncsian nyitottam meg ezt az ismertetőt, de úgy, hogy vezetékes, hát jó. Ilyen is létezik, nem nekem gyártották.

[ Szerkesztve ]

(#3) vendingo

vendingo
veterán

Ha már vezetékes, cronus mellé pont jó lesz a "pro" játékosoknak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4) GreatL

GreatL
senior tag

Maradok a sima One kontrollernél... egyrészt "one" itthon 4 darab MS Battery pack-kal, másrészt nincsen vezetéknélküli kommunikáció... amihez type-C USB töltés vagy neadj'isten wireless charge lenne a minimum top notch termék esetén. Pedig felcserélném az analóg-digi részt PS-módra.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | Xiaomi Mi 9 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) Zanik

Zanik
addikt

Nagyon kéne PS5 kompatibilis backbutton-os kontroller!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#6) slmSIG

slmSIG
kezdő

Remek, ötletes feature -k, DE(!) túl drágának tartom, eszem ágában sincs kiadni ennyit egy kontrollerért. A másik, hogy nemcsak full-mikrokapcsolós, de olyan kontrollert sem fogok többet vásárolni, ahol az L1-R1 mikrokacsolós. Folyton azok mentek tökre elsőnek, kösz, de soha többet. Jelenleg egy Canyon-GPW3 -at nyúzok, hatalmas megelégedéssel, mindenhez.

(#7) paperboy válasza slmSIG (#6) üzenetére

paperboy
senior tag

Én személy szerint egy Logitech Cordless Rumblepad 2 párost nyúzok immár több mint 13 éve... Azóta is hibátlanul teszik a dolgukat, pedig gyerekek is használják, sose volt semmi baj velük, mai napi masszív tartós darabok, valamint számomra kényelmesek is (Ps4 kontrollerétől például megfájdul a kezem, huzamosabb idő után)...

(#8) FefeeX

FefeeX
veterán

A helyzet az, hogy jó ez a cserebere móka, de a cikkben nem említett Razer Wolverine Ultimate így ránézésre azért jobb választás, több fícsörrel. És ugye vannak még ezen kívül speckó kontrollerek ebben az árkategóriában, csak a többi nálunk nehezebben elérhető (Scuf stb)

A kábel engem pl nem zavar (Razeren 3m), a 4k miatt amúgy is másfél méteren belül ülök a tévéhez, és mondjuk raid közben nem kell miattam wipeolni, mert lemerült a kontroller :) Az ABXY gombjai eleinte furák voltak a rövid nyomáspont miatt, de idővel nagyon megszokhatóak. A stickek meg a bumperek meg az Elite-en ezután elég vásárinak tűnnek (azt már csak kb kéthavonta veszem elő, hogy ellenőrizzem, nem halt-e le)

(#9) nexplo

nexplo
senior tag

Szokásos Thrustmaster minőség, de ennek nyilván meg is kérik az árát. A vezeték kontra vezetékmentesség mindig embere válogatja. Régen nem igazán bírtam a kábelmentességet, de mostanra sajnos "megszoktam" a kényelmi részét. Az viszont kellemetlen amikor épp "csata" közben kezd pittyegni rajtam valami... de hát valamit valamiért :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) JoeYi

JoeYi
őstag

" tartósság szempontjából is előnyt jelenthet, hiszen nem mindegy, hogy egy egész kontrollert, vagy csak annak egyetlen, mozgó alkatrészét kell kicserélnünk szükség esetén"

Ilynkor szokott az lenni, hogy az az egyetlen cserealkatrész többe kerül, mint egy olcsóbb kontroller

(#11) nexplo válasza JoeYi (#10) üzenetére

nexplo
senior tag

Vagy nem is lehet külön kapni. Egyszerű példa. Gamer fülesre fülpárna. Pl Logitech gari után szétteszi a kezét hogy sorry nincs külön... Egy 100K-s füles esetében 2év alatt ez azért ciki és akkor még enyhén fogalmaztam.... Kicsit hasonlótól félek, vagy tényleg horror árban mérik majd. Ki tudja

(#12) Balika911 válasza nexplo (#11) üzenetére

Balika911
nagyúr

Ehhez lehet kapni, még különböző színben is vannak modulok. :)
[link]

A kontroller életciklusa alatt szerintem ezek elérhetőek maradnak, az igaz, hogy tényleg nem olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#13) nexplo válasza Balika911 (#12) üzenetére

nexplo
senior tag

Jogos. Akkor marad a magas áron, de legalább van :K

(#14) Urby66 válasza slmSIG (#6) üzenetére

Urby66
aktív tag

Engem is érdekelne egy Canyon-GPW3. Sajnos ahogy látom már sehol sem forgalmazzák, és külföldön sem találok. Pedig a legutolsó 8000 Ft körüli ára elég baráti volt.
Te hol vetted a tied?

(#15) Jim Tonic válasza nexplo (#11) üzenetére

Jim Tonic
nagyúr

Ebay. Kínából megkapod, ráadásul általában ugyanazon gyártótól. Mármint a párnákat. A gombokra én sem látok esélyt hosszabb távon. Pár évig talán.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) nexplo válasza Jim Tonic (#15) üzenetére

nexplo
senior tag

Épp így keresgélek :K

(#17) slmSIG válasza Urby66 (#14) üzenetére

slmSIG
kezdő

Szia
Netes áruházon keresztül.
(nem tudom, ki szabad írni áruházak nevét, avagy sem. ...de, kék betűs és "latinul víz")
Én még 10K körül vettem, de még így is azt mondom, megérte.
Érdemes nézelődni, még fel fog bukkanni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18) Urby66 válasza slmSIG (#17) üzenetére

Urby66
aktív tag

Köszi! :R Jelenleg ott sincs készleten és külföldön sincs sehol...
Furcsa... Majd nézelődök, 10 körül szerintem szuper vetel!

(#19) slmSIG válasza Urby66 (#18) üzenetére

slmSIG
kezdő

Igazán nincs mit...
GameSir T4, bezzeg kapható! :)

(#20) Urby66 válasza slmSIG (#19) üzenetére

Urby66
aktív tag

Köszi a tippet. Rendeltem is egyet hirtelen felindulásból. :DDD
10k alatt volt Kínából. Ha megjön majd írok róla egy tesztet.

(#21) slmSIG válasza Urby66 (#20) üzenetére

slmSIG
kezdő

Nincs mit!
10K alatt igen jó vétel!
Kíváncsian várom, pláne, hogy a gpw3 a T4 másolata : )

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.