Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F e Z o


F e Z o
veterán

Végre normális ventiket tettek rá, nem noname rgb-seket.

H2O über alles!

(#2) SnoozyBird


SnoozyBird
csendes tag

Hát, ez meg ki fia, borja... Ölég rusnya, azt azért meg kell hagyni... Meg a majd' féltízezren pörgő 6cm-es ventik is arról híresek, hogy kellemes a hangszínük...

"Brute force will prevail as brute force does tend to prevail when applied in appropriate quantities"

(#3) -Skylake- válasza SnoozyBird (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ki nem szarja le, hogy egy 60mm es 4800rpm venti az most hangos e mint egy tetves hajszarito vagy sem ? Aura Sync van ?
Van. OLED kijelzo van ? Van. Akkor a lenyeg megvan.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) Tanisz válasza -Skylake- (#3) üzenetére


Tanisz
senior tag

:D

Keveslem, mert csillámfxxxláma nincs rajta, ez azért elég nagy melléfogás az Asus mérnökei részéről :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#5) Razenhell


Razenhell
tag

Az Asus mérnökeit azzal kéne kínozni hogy egy ilyen négyezeröccáz feletti rpmen pörgő 6centis szutyok zugjon a fejük mellett, aztán átgondolnák a dolgokat :D remélem sok ergébés ajjó kúlert vesznek majd a gémerek

(#6) orion1025


orion1025
őstag

Én többet játék vizet soha... A kis Corsair nálam úgy felrobbant, hogy csak na, a műanyag fedő a GTX-ről levert egy SMD-t a PCI foglalatnál, az alaplapot taccsra tette, az idegbaj meg csak bónusz volt. Bezzeg az Xbox 360-nál házilag mókolt hűtésemmel ilyen gondok nincsenek, na meg az idióta rezgés, amit át tud adni a pumpa a háznak, ha azzal nem lehet mit kezdeni. Én betiltanám ezeket az ipari hulladékokat, mert nem sok értelmük van. A Corsair után vettem egy Thermalright Macho csodát, aztán sz@rjon sünt az összes játék víz :DDD

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#7) kriszpontaz válasza orion1025 (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Corsair után vettem egy Thermalright Macho csodát, aztán sz@rjon sünt az összes játék víz
Nekem is az van, bajom nem volt vele soha (Thermalright Macho).

(#8) orion1025 válasza kriszpontaz (#7) üzenetére


orion1025
őstag

Szerintem egy teljesen ár/érték bajnok termék, bár húztam a szám amikor meg kellett vennem, mert igazából nem nagyon volt más, csak a sok túlárazott bóvli,de nem bántam meg. Észre sem venni, hogy a gépben van, mert semmi hangja nincs terhelés alatt sem, normál használat mellett meg éppen csak forog. Az elkövetkezendő tíz évben nem tervezem lecserélni...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#9) kriszpontaz válasza orion1025 (#8) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pont ugyanezt tudnám leírni róla. Szerintem is korrekt cucc.

[ Szerkesztve ]

(#10) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ez de' Szar lett !_ :Y :Y

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#11) vottokar


vottokar
senior tag

De legalább a ventillátorok korrektek rajt. A többi meg a szokásos sajna...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#12) Lasko


Lasko
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#13) Amerigo57 válasza orion1025 (#6) üzenetére


Amerigo57
őstag

" Én többet játék vizet soha... A kis Corsair nálam úgy felrobbant, hogy csak na, a műanyag fedő a GTX-ről levert egy SMD-t a PCI foglalatnál, az alaplapot taccsra tette"

+1

Maradok én is inkább , a Noctua NH-C14S számítógép hűtömnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.