Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] PPKE-ITK

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

Általában ha nem hivatalost küldik, akkor már nagy eséllyel felvettek.

(#2) Thome válasza #19617792 (#1) üzenetére


Thome
addikt

V volt tanárom is ezt mondja, legyen igazatok! :K

(#3) kovsol


kovsol
titán

grat, legalább nem bölcsész lett belőle!
most már "csak" el kell végezni, hányadik helyen jelölted meg?
amúgy most mennyi a maximális kapható pont? én még ilyen 144 pontos rendszerben toltam, abban az évben vezették be a kétszintű érettségit mikor én végeztem, és úgy azóta nem is néztem hogy megy a dolog, de most hogy két hete diplomás ember vagyok :B egyenlőre nem fenyeget a dolog, hogy megint felvételizek szerintem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4) #19617792 válasza Thome (#2) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem mindig igazam van, akkor is, ha nincs. ;] ;] :DDD

(#5) Thome válasza kovsol (#3) üzenetére


Thome
addikt

Gratulálok! :C
Ezt utolsó helyen jelöltem meg.
A maximális kapható pont 400 önerőből, ha pedig van egyéb nyelvvizsgád, meg hasonlók, akkor azt hiszem 480. Pedig a bölcsész az 242 pont lett, az se sok, de több mint az info. És nem mondtam hülyeséget anno azzal, hogy 390-400 pont a minimum amivel felvették az embert, mert most 408! :Y

EarL 007: Ja, bocs! :D

[ Szerkesztve ]

(#6) kovsol válasza Thome (#5) üzenetére


kovsol
titán

nem értem most ezt :F hova volt 412 ?

mod: semmi megvan

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7) kovsol


kovsol
titán

emlékszem amikor a BMF-NIK mérnök infóról 2 ponttal csúsztam le :B de végül bejött Pécs is, régi emlékek törnek elő bennem :DDD

May the Force be with you!

(#8) Daweee


Daweee
őstag

Grat :R Hasonló cipőben járok, hasonló bejegyzésem is van ;]

(#9) Thome válasza Daweee (#8) üzenetére


Thome
addikt

Neked is gratula! Kicsit több pontod lett, mint nekem, sebaj... :DDD

(#10) danih


danih
addikt

Aztaaa ez aztán a necc, képzeld el ha valahova rossz számot, rossz betűt írsz, elég lett volna csak egy helyre, de nem, és ezen múlt az életed, a jövőd!
Mekkora már :DD

[ Szerkesztve ]

(#11) pött


pött
újonc

Sziasztok!

Felvettek. Szeptembertől mérnök informatikusként:) Van még valaki?:D

(#12) gabo89


gabo89
senior tag

Engem is ide vettek fel. Én is utolsóként jelöltem meg. Sajnos az érettségi nem úgy alakult, ahogy gondoltam.
Valakinek van tapasztalata az esztergomi karról? Csak mert furcsálom, hogy kb. 100pont különbség van a budapesti karrától.

indul a sörös aludni

(#13) eastsider válasza kovsol (#7) üzenetére


eastsider
nagyúr

Pollackra jártál?

én is oda jelentkeztem és felvettek. BMF-et, ha megjelöltem volna szintén pár ponttal maradtam volna le...

212 pont? :DDD :C mostmár végülis mindegy.. nekem, ha nem jön be a Pollack átmegyek a PE-re. oda is felvettek volna (320 pont)

én meg rosszul írtam be a számom felvire, pedig kijavítottam anno, de nem mentette el valamiért... grr... felkészülés neptunra. vagy mi...

mindegy valaki kapott egy sms-t helyettem. én meg telóról néztem a felvit meló közben...

Thome: Gratu!

Barátnőm kemény 7 ponttal maradt le :(

[ Szerkesztve ]

(#14) Thome válasza gabo89 (#12) üzenetére


Thome
addikt

Ez egy új kirendeltsége a Bp-i karnak, elvileg ez is elég jó lesz, el lesz eresztve felszerelésben, ki tudja, még csak 1-1,5 éve múkod.

eastsider: :R

(#15) gabo89


gabo89
senior tag

Megkaptam a hivatalos levelet. Azt írja, hogy kapunk kölcsön személyes használatra laptopot. Ezt nem is tudtam. Remélem ez tényleg így van, mert nekem nincs sajátom.

indul a sörös aludni

(#16) Thome válasza gabo89 (#15) üzenetére


Thome
addikt

Igen, elvileg kapunk. Bár én úgy tudtam hogy csak az Esztergomiak kapnak, de ezek szerint mindenki. (Mindenki=30-40 fő körül... :DDD )

(#17) gabo89 válasza Thome (#16) üzenetére


gabo89
senior tag

Én is Esztergomra megyek. :)

indul a sörös aludni

(#18) Thome válasza gabo89 (#17) üzenetére


Thome
addikt

Úgy értem, hogy az Esztergomi lakosok. De úgy tűnik, hogy mindenki, aki ott tanul, kapni fog. (Gondolom én.) :)
Mondjuk nekem nem nagy szükségem van rá, de ha valami normálisabbat adnak, akkor inkább azt nyúzom, mint az itthonit.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] PPKE-ITK
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.