Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agemate


agemate
addikt

Üdv!

Tetszik az írás, miért nem próbálod meg címlapra tenni? Biztosan engedélyeznék!

A GTX460M tényleg ennyire gyenge, hogy 1080p-ben néha lejjebb kell venni a beállításokat a 30+ fps-hez?

(#2) Thome válasza agemate (#1) üzenetére


Thome
addikt

Szervusz!

Megpróbálhatom címlapra tettetni, végülis, talán nem szednek szét a júzerek. :)

Igen, a GTX460M "ennyire gyenge", de ez sajnos csak errefelé csúcskategória mert nem jönnek be az SLI/CF-es gépek boltokba, vagy éppenséggel a GTX580M sem jött be.

Megpróbálom kitettetni címlapra, ha sikerül, ezt a bejegyzést törlöm, ide ne írjatok még mert el fog veszni akkor, kérlek benneteket!

[ Szerkesztve ]

(#3) agemate válasza Thome (#2) üzenetére


agemate
addikt

Ha nem szeretnéd, hogy kommenteljenek, azt szerintem be lehet állítani. Egyébként egy kicsit több szöveg lehetne a cikkben, úgy kellemesebb :)

(#4) Thome válasza agemate (#3) üzenetére


Thome
addikt

Nem szeretek tölteléket írni, pedig tudom hogy hasznos lenne! :K
Majd a következőnél, ha lesz még.

Ha kommentelik az nem baj, csak ne flameljenek, mert nem ugyanúgy látom a dolgokat, mint más.

(#5) Thunderzolee

Kihagytad a milyen notebookot vegyek topic bestbuy ajánlatát:
http://ipon.hu/webshop/product/_dell_inspiron_n5010_fekete_di5010hmhzw31m35gbc6b/171241

:P

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Thome válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Thome
addikt

Hümm, 3 bestbuy ajánlat, beledobom ezt is! :R

(#7) monsta007


monsta007
tag

Szerintem is nyugodtan mehetne címlapra, hasznos írás. :K

(#8) Thunderzolee válasza Thome (#6) üzenetére

Ez tényleg jóféle gép.
Core i3, HD5650, és 3 év garancia.
(A többire általában kevesebb van.)

Egy "baja" van, h csak 2GB ram van benne.
De ahogy neten rákeres az ember, már sok helyen 4GB-al árulják, és hasonló árakon. Ez az Iponos nem is a legolcsóbb még ebben a kiépítésben sem.
Többféle színben elérhető, viszont vásárlás előtt érdemes megnézni, mert sokaknak nem jön be ez a csilli-villi lakk-felület, hiába a jól használható hardver, és a sok garancia.

Tavaly nyár vége-ősz eljén még ugyanez HD4670-el volt ugyanennyi, aztán egyszercsak felfedeztük, h már HD5650-et pakol bele a Dell.
Azóta ez a bestbuy, aki viszonylag olcsón akar gépet venni sok garanciával annak tökéletes.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) 14adam


14adam
addikt

pár hp laptoppal kiegészíteném és a címlapra szerintem is mehet :K

(#10) Thome válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


Thome
addikt

Gondolkoztam is utána rajta, hogy biztos bestbuy-e?
Ugyanis 2 gb rammal több van az Acerben, a HDD 320gb-s, az Acerben 500gb van, viszont az Acerre csak 1 év garancia van míg erre 3, illetve ez a 2 cpu valamely kategóriában megeszi a másikat (Core i3 4 szálon fut, viszont az AMD 3 magos).

(#9) 14adam: Az a helyzet, hogy a HP a notebookok Nokiája. Ezzel mindent elmondtam. Belekerülhetett volna HP is, csak az vagy 50-60 ezerrel is többe került volna az adott kategóriában (kivétel a felhasználói kategória, ott kb egyenlőek az árak)

(#11) danih válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


danih
addikt

Bazeeeeee a linkelt noti hozzászólásai közt érdemes elolvasni alulról a negyediket, hardcore! :C

(#12) agemate


agemate
addikt

Nagyon örülök, hogy készül notis cikk, de lehetne benne mindenféle notebook, nemcsak gamer. Irodai, multimédiás, professzionális. Persze csak egy ötlet. ;)

(#13) Thome válasza agemate (#12) üzenetére


Thome
addikt

Belekerült az irodai rész is, bár ahhoz hozzáfűzni nem nagyon lehet érdemlegeset, mert az összes ma megvehető új notebook képes ellátni azokat a mindennapi feladatokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.