Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hát sajna a helyzet nem ilyen rózsás... Állítólag a hús is 30%-kal emelkedik, mert hogy ezért, és azért.

De a lényeg:

Nem hogy híradót, de tévét se nézz! Manipulál, meg pesszimistát csinál az emberből. Aminek hatására születnek az ilyen bejegyzések.

üdv!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) k. válasza Apollyon (#1) üzenetére


k.
őstag

Nem értem az embereket a tv hogy tudja pesszimistává tenni. Ugyértem, ha én valamitől vagyok és pénzügyi annak sosincs a tv-hez köze. Mondjuk lehet azért, mert a családi költségvetés elviseli a kenyér áremelését, sajnos van akinek nem, de azért ha valamitől rossz kedvem van az nem a tv hatása miatt lesz.

(#3) Badman 4ever válasza Apollyon (#1) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Manipulál, meg pesszimistát csinál az emberből.
Hát az arcképed alapján te se lehetsz egy túl optimista ember. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4) Thome


Thome
addikt

Én tv-t nem nézek, fél füllel csíptem el a híradót. (Minek nézzek tv-t azért, hogy megtudjam, 5-en meghaltak itt, 200-an amott, mert lezuhant egy repülő, semmi értelme.) Maximum akkor tv-zek, ha van valami film benne ami érdekel (sorozat szintén nuku), vagy ha épp dvd-zek egyet (szintén film), illetve ha Xboxolni van épp kedvem. Minden más esetben a tv-t leszarom.

Bár azért néha tudnak okosat is mondani. Na nem a retek klubra és társaira gondolok.

(#5) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Össze-vissza mondanak mindenfélét. Tavaly azt harsogták, hogy nagyon sok gabona a raktárakban maradt. Ezek szerint időközben eltűnt. Azt is mondják, hogy több mint a fele a termésnek kenyérgabona, a másik adón meg ennek az ellenkezőjét. Nem lehet hinni ezeknek. Egy valamit viszont nem értek. Ha nő a benzin ára, akkor mindennek vele együtt. Viszont amikor csökken, akkor már nem csökken vele együtt a többi is, hanem lenyelik a pluszt...

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) Thome válasza Victoryus (#5) üzenetére


Thome
addikt

Persze, amikor a benzin hordónkénti ára növekedett akkor nőtt az ára is (logikus), de sokkal nagyobb mértékben, majd mikor lecsökkent potom pénzre a benzin hordónkénti ára, akkor is maradt fenn a csillagos egekben a benzin ára... Mocsok egy világ ez, de hát tudjuk.

(#7) Apollyon válasza k. (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk úgy, hogy egész nap az megy benne hogy válság van, meg felmegy ennek meg annak az ára, meg meteor jön és meghal fél amerika meg ilyenek. Lehet Téged nem, de az emberek nagy részét a rossz hírek lehangolják, és a melóban is azt hallgatom hogy jajj, ilyen szar meg olyan szar nekünk.

(#3): Az avatar onnan jött, hogy ennek a pofának akit látsz Iscariah a neve, az egyik black metal zenekar ex-basszgitárosa. :P Lehet ettől (az ilyen zenétől) Te tönkremennél, de engem megnyugtat :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) SyntaxeError válasza Apollyon (#7) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nekem mindig olyan érzésem volt mikor régen híradót néztem mintha egy lavór moslékot öntenének a nyakamba...
Csak HBO, National geographic, spektrum meg comedy central...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#9) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az Auchan kenyér csak 130 Ft, úgyhogy mindenképp emelésnek számít. De azt mind tudjuk, hogy az Auchan kenyér nem nevezhető igazinak. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#10) doc válasza Thome (#6) üzenetére


doc
nagyúr

nem veletlen hogy sok eve a Mol a legnagyobb profitot termelo magyar vallalat...
en pont ezert mar csak elvbol sem tankolok naluk (tudom hogy a tobbi is toluk veszi, de akkor is :P)
lenyegeben teljesen mindegy, hogy milyen iranyban es mennyit mozdul az olajar, a Mol minden egyes alkalommal emel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.