Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Felnyomta a vizet rendesen...

(#2) danih válasza Thome (#1) üzenetére


danih
addikt

Bammeg gyere ide, itt a közös-sírós topik :)

[ Szerkesztve ]

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem a nyomott árú VGA karimért ajánlottak fagyasztót, sőt volt egy komoly érdeklődő aki azt mondta, hogy csörgessem meg, mert érdekli, kp-re vinné, visszahív.
Nah mondom felhívom, ha tényleg komoly.
Hááth van még ajánlat, izé, holnapra megmondom. Oké, akkor majd értesíts kérlek, szia.
Azóta is értesít.
Szóval nem csak téged találnak meg. :(((

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Thome


Thome
addikt

(#2) danih: Nálam csak ritkán van ilyen, de akkor fogom, és kiírom magamból egy blogbejegyzésbe... :) Így ami nálam keletkezik, az nem fog -véletlenül sem- elveszni. :)

(#3) mexicanraven: Tudom, hogy nem csak engem találnak meg, de rettentően dühít, hogy eddig 1 komolyabb vevőm sem volt. Talán 1, de az utolsó üzenetem után (nem akarok rohangálni a cuccommal /mit én rohangáljak, nem nekem kell a cucc annyira, jöjjön érte el, vagy pedig az ő költségére elugrok bp-re, vagy pedig marad a posta.../) bizony ő is baszik válaszolni. Vagy csak gondolkodik, bár ezen nem tudom mit lehet...

(#5) danih válasza Thome (#4) üzenetére


danih
addikt

Amennyiben tényleg ritkán van ilyen, akkor te egy szerencsés ember vagy!

(#6) Thome válasza danih (#5) üzenetére


Thome
addikt

Azért van ritkán, mert ritkán nézem az aprót. Utóbbi időben kezdtem el nézegetni, akkor sikerült is kiírnom magamból hogy mindent szarér-húgyér akarnak eladni (vajon itt is sok az alkudozó, vagy mert túl drága, oda nem írnak? Inkább a 2. variációt észlelem a publikus résznél is), aztán elkezdtem eladni cuccokat, itt meg most telt be a pohár. Szóval mondhatjuk, gyakran kiakadok, ha az időintervallumot tekintjük mérvadónak... :U

(#7) Kloden


Kloden
senior tag

Baromi egyszerű: alkudni kötelező, nem lehet ellene mit tenni, a vevő szeret alkudni,(olvasni kevésbé) szeret jól járni, pontosabban szereti érezni hogy most jól járt, ezt el kell hitetni vele. Mindig irányárat jelölj meg és akkor alkudhat belőle, így ő is jól jár és Te is...mert sikerült eladnod.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#8) Thome válasza Kloden (#7) üzenetére


Thome
addikt

Így kezdtem a dolgot. Nem nyert a dolog. Elkezdtem levinni az árat. Már a béka segge alatt van az ár, és most kezdenek alkudni... Nem az első eladásom akar lenni, van már benne tapasztalatom...

(#9) Ramirex válasza Thome (#8) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Érdekes hozzá állásod van az üzleteléshez. De attól, hogy te azt hiszed, hogy az ár a béka segge alatt van az még nem jelenti azt, hogy az tényleg úgy van. Mivel ha így lenne akkor már rég eladtad volna amit árulsz. Tudod kereslet/kínálat. És nem megsértődni kell ha valaki kevesebbet mond, hanem elmondani a te feltételeidet és kész. Egy üzletember nem sértődik meg ha alkudnak, hanem megmondja, hogy így nem lesz jó. Ne vedd támadásnak a dolgot, de ha megtanulod a játékszabályokat és elkönyveled, hogy ez a dolog így működik akkor sokkal nyugodtabb leszel és feldolgozod, hogy ez így van rendjén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.