Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Thome


Thome
addikt

kemotox: Na brávó! :DDD

Feketelaszlo: Igen ezt tudom, szerencsére itt van házon belül egy félig francia származású személy, aki mondja hogy ez így nem jó vagy úgy nem jó, de tanítani nem képes, egyáltalán nincs meg benne a véna hozzá.

mustang08: Ilyen oldalt szerettem volna kapni, ennek biztosan hasznát veszem!

proci985:Köszönöm a könyvtippet, ennyi pénzt még áldozok is rá! Ami a nyelvtanulást illeti, ez az ötévötnyelv dolog sok okosat leírt tanulásról, szóval próbálgatom majd a technikákat hogy melyik a jobb az elkövetkező pár napban és amelyik a legjobb, azon nyomatom majd százzal. Beszélgetőpartner szerencsére lesz!
Az utolsó dologra: De, kinn szeretnék élni, ha már van rá lehetőség, vissza sem jönnék ha úgy alakul.

pszichiáter: Köszi! :D

che 1990: Ezt már más is ajánlotta szóval tényleg jó dolog lehet és végigolvasva tényleg jó, köszi!

Szerk:

proci985 vol2: Természetesen minden időm beleölöm, úgy állok hozzá hogy megértessem magam, megértsem aki hozzámszól, a többire pedig már lesz idő. Mivel kinn leszek sokat, ezért ez a nyelv fog mindenhonnan jönni, még a csapból is, szóval input az lesz, beszélgetni szintén lesz kivel ott kinn is, illetve itt Magyarországon is. Számokkal felesleges egyébként dobálózni mert mindenki máshogy fejlődik, az 1 év az épp csak példa volt hogy nem lehetetlen, mint ahogy volt már arra is élő példa a földön, hogy 2 hét alatt perfekt japán lett valaki. De ez most biztos nem történik meg, viszont az alapszintre marhagyorsan elfogok jutni, gyakorlatilag már csak az értés van hátra (rutin), illetve a szókincs, viszont jó lenne helyesen is beszélni, azaz kellene a nyelvtan is. S viszont azt nem tudom a nyelvtannak hol álljak neki hogy ne zavarodjak bele. (Illetve hogy mi az alap nyelvtan és mi az ami már középszint.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.