Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Most állok gépvásárlás előtt, de úgy látom a használt asztali pc-ket ki is lőttem...

(#2) #19617792


#19617792
törölt tag

(#3) Thome válasza #19617792 (#2) üzenetére


Thome
addikt

Ja, hogy nem vagyok ezekkel egyedül én sem... :DDD

(#4) #19617792 válasza Thome (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

Még a fele sincs ott aminek ott kéne lennie. :DDD

(#5) lsebestyen válasza Thome (#1) üzenetére


lsebestyen
addikt

azért néha kiraknak tök olcsón brutál gépeket, csak ahhoz mindig azt kell nézni

(#6) Thome válasza lsebestyen (#5) üzenetére


Thome
addikt

Azokat ki kell fogni! :K Ezek a ritkábbak. Többnyire csak drágán akarják a szart eladni. :U

(#7) albert8 válasza Thome (#6) üzenetére


albert8
addikt

Hát valaki nincs tisztába az árakkal és azért :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Engem egy modi azért baszott le (mondta, hogy bejegyzi ezt az esetet az adatlapomhoz), mert hajlandó voltam beírni egy arcnak, aki 7500-ért árulta a használt Hyper 212-es hűtőt (mondtam, hogy ez újonnan is ennyi) és utána törölte a hirdetést majd megint felrakta ugyanannyiért.
Fura egy helyzet. Oké, hogy minden annyi amennyiért eladják, de próbáljunk már meg emberi árakon tartani az árukat/másokat nem átcseszni. (ez nem Vatera)

when the sun shines, we'll shine together

(#9) #19617792 válasza mexicanraven (#8) üzenetére


#19617792
törölt tag

"de próbáljunk már meg emberi árakon tartani az árukat/másokat nem átcseszni."

Minden és mindenki profitorientált, pénzt szeretne kihúzni abból, amiből csak lehet. Ezért is vannak "rossz" árak sok hirdetésnél. Ez önmagában nem hülyeség, hiszen saját malmára hajtja a vizet. "Nem az a hülye, aki drágán akarja eladni, hanem az, aki drágán meg is veszi". Mindent annyiért adnak el, amennyiért megveszik. :) Ellenben abban igazad van, hogy inkább pl. Vaterán próbálkozzon, hiszen itt nagyobb a valószínűsége, hogy hozzáértők is rátalálnak a hirdetésre, akiknek nem tetszik az ár. Itt kisebb az esélye, hogy balekot fog.

A modi ellenben jogosan szólt be, mert ez üzletrontásnak minősült, akkor is, ha történetesen neked volt igazad az árat illetően. :)

(#10) mexicanraven válasza #19617792 (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Értem én, hogy miről van szó, csak nah, ha felkötöm magam egy fára, akkor sem fogom a tudatos megtévesztést jó szemmel nézni.
Én szeretem az itteni társaságot, a jó eladókat és ezzel azok is így vannak akik több ideje itt vannak.
Ennek szellemében én is a reális/korrekt üzletekre törekszem, ami viszont nem csak klikk, hanem elvárható lenne minden hirdetőtől.
:R

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#11) #19617792 válasza mexicanraven (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az üzletben nincs szerelem. ;] Persze én is a jó árakat szeretem (az ingyenest meg pláne. :DDD), de hát hozzá kell szokni ehhez is.

(#12) Thunderzolee válasza mexicanraven (#10) üzenetére

Ez komoly?

Én is szoktam korrigálni az aprók közt, ha valaki túláraz valamit.
Akkor ezek szerint jó esélyem van rá, h elvesztem akár az avatarom is?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Kassadin válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Kassadin
addikt

- FIGYELEM!!! Az egyéni arcképek, nem megfelelő fórumhasználat, alapelvek megsértésé és tiltás esetén, a házigazdák, moderátorok döntése alapján, bármikor visszavonhatóak!

A témához hozzászólva: Aki drágábban veszi meg, mint amennyibe kerül/ér, az meg is érdemli...Az internet világában semeddig se tart utána olvasni a dolgoknak. :U

(#14) mexicanraven válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Igen, és nem csak nekem, hanem mindenkinek aki hozzászólt ahhoz az apróhoz... :U
Ennyi örömük legyen mondjuk.

EarL 007: Itt nem prostikról, heroinról vagy lopott autókról van szó, hanem egyszerű hardverekről/szoftverekről/kis dolgokról van szó. Aki ebből gazdagszik meg és itt... :U

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.