Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] FSBE Vest

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Jól néz ki:) Sisakod van? Nekem van egy eladó magyar sisak, zsír új huzattal ha érdekel:))

(#2) albert8


albert8
addikt

Mellény rohadt jó, de a kistáska mire jó? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) Thome válasza vwpolopg (#1) üzenetére


Thome
addikt

Ez mellé még szerzek e egy USMC Force Recon sisakot, vagy MICH TC2000 vagy 2002-es sisakot. :) Autentikus USMC ruházatot tervezek összehozni. :)
Bár a kép nem autentikus mert a 2db pisztolytartó zseb helyett egy 3-as M4 tártartó lesz.

(#2) albert8: Tárdobáló, az üres tárakat ebbe dobhatod bele az oldaladon, így nem kell szöszölni vele, üres, beledobod, , újratárazol teli tárral, nem hagyod el az üreset. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Tálydi


Tálydi
senior tag

Szerintem gondold át a mellényt, roppant kényelmetlen tud lenni, mellesleg meleg is. Amúgy a helyedben én a 2000-s sisakot venném, az védi valamennyire a füledet is!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#5) Thome válasza Tálydi (#4) üzenetére


Thome
addikt

Volt már ilyenem, nem volt gond a kényelmi faktorával, nyáron sem. :)

(#6) Tálydi válasza Thome (#5) üzenetére


Tálydi
senior tag

Szerencsés vagy! :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#7) Coolr77


Coolr77
csendes tag

A sisak sztem felesleges, már csak a párásodás miatt is. Keress inkább más fejfedőt.

Sisakot én is vettem, viszont egyszer se használtam. :)

(#8) Thome válasza Coolr77 (#7) üzenetére


Thome
addikt

Kell az, Rengeteg alkalommal fostam bemenni épületbe, nem cseszek ki magammal. :)
De még átgondolom, végülis van igazságalapja a párásodásnak (amivel én szerencsésen soha nem találkoztam, kop-kop-kop) :)

(#9) Coolr77


Coolr77
csendes tag

Mázlista... ebben a nyári melegben (fokozott izzadás) és/vagy eső után épületben (nincs légmozgás) egyből "elhúzzák a függönyt".

Lőttek már fejbe is, az kevésbé zavar, mint a pára v. a kilőtt fog (eddig megúsztam), mindenesetre veszek fogvédőt, úgyis csak épületben v. "közelharcban" kell betenni.

(#10) sptkyle


sptkyle
senior tag

Nem rossz cucc, ilyenem van , csak feketében. Kicsit szokni kellett az IBA után, teljesen máshogy tart. Tártartó kicsit kevésnek tünik rajta, hacsak nem hi-capeket használsz. (akkor viszont nem lett volna olyan lényeges a tárdobáló) Gratula mindenesetre.
Párásodás nagy gond lehet, de patrol cap-ben kb ugyanannyira párásodok, mint a mich 2000-ben. :P A jo szemüveg és/vagy a párátlanító folyadék használata szerintem sokkal többet számít. Nálam ez a tapasztalat.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11) Coolr77


Coolr77
csendes tag

A két tártartó zsebbe összesen négy tárat lehet gyömöszölni. Szerintem (ez saját tapasztalat) szerencsésebb a 2 dupla, 1 szimpla tártartó. (4 tár a zsebekben) 1 tár a fegyverben. :D (Egyébként midcap tárakat használok, jellemzően nem "locsolok" így elég szokott lenni az első tárazási lehetőségig)

Párásodásra visszatérve: izzadásgátló golyós stiftel vékonyan bekenni a szem környékét, sapkába (sisakba) intimbetét, szemüvegre páramentesítő folyadék (vagy zselé).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] FSBE Vest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.