Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lexter00


lexter00
őstag

Na de jó :U Nem tudtam hétfőn dönteni hogy W200 vagy Jiayu G3S legyen utóbbi lett,de lehet hogy nem jól döntöttem talán maradni kellett volna a THL-nél, előtte W100-am volt.A teszt nagyon jól sikerült,jó hogy összetudtad hasonlítani a két telefont és így mindenki el tudja dönteni hogy marad vagy vált :) A Rom nem 8GB ? Úgy emlékszem hogy annyit olvastam valahol.

[ Szerkesztve ]

(#2) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Gratulálok a teszthez, szép munka! :R

Lexter00: Memóriából én is 8 GB-ot látok.

Lenne két kérdésem: az állapotjelző lednél írtad, hogy teljes értékű, ha jól emlékszem. Nekem viszont csak töltéskor világít. Most az enyémmel van gond? Másik kérdésem, neked is halvány a kapacitív gombok világítása? :F

[ Szerkesztve ]

(#3) vinibali


vinibali
őstag

borzalmasak a fotóid és telóról mentesz, akkor hangerőle és powergomb egyszerre.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#4) imiadmin


imiadmin
őstag

Jó a cikk... :C
A DUAL SIM kezelésről nem tudnál valamit írni? Dual Active vagy Dual Standby?

(#5) Aucor


Aucor
senior tag

Jó a cikk :D

Bullet for my valentine - All these things i hate :D

(#6) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Koszi nagyon jo iras :C Mindkettot megvetted? Gazdageknak ejj de jol megy. ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#7) johnahex


johnahex
tag

uff
"Szemléltetve a W200 ........., hogy a nagyobb kijelző ellenére is 3000 pont körül ver rá elődjére., a W100 kisebb felbontása miatt gördülékenyebben futtatja az erősebb gammákat,"
valószínűsíthető az a tény, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy kijelző nagyságról, vagy felbontásról beszélünk.
az első esetben fizikai kiterjedés, a másik esetben az adott fizikai kiterjedéshez társított pixel számról kellene beszélni....de :DD itt is igaz, hogy "értsd jól"

(#8) gooool válasza lexter00 (#1) üzenetére


gooool
őstag

Már régen megírtam, de sajnos elég későn került ki a cikk. :)

Az adatokban nem találtam hibát, a W100 4GB ROM-mal jön, míg a W200 8GB-al, ahogy írtam is. :R

Sanyaman:
Azt a LED-es dolgot javítani fogom, mert utólag nekem is rá kellett jönnöm, hogy ebben a modellben sem működik, holott azt állították a neten több forrásban is. :U

vinibali:
Köszönöm, sajnos ennyire futotta...

imiadmin:
Írhatok bele pár sort e tekintetben, egyébként Dual Standby, híváskor a másik kártya lekapcsolódik a hálózatról. :)

xAlten:
Köszönöm! :R
(Nem a kedvenc számom de éppen az maradt ott :D )

Üdv, Balázs

(#9) icons válasza vinibali (#3) üzenetére


icons
addikt

Teljes mértékben egyetértek. Tesztnek, még cikknek se hívnám azt, amit a "szerző" összerittyentett, élménybeszámoló maximum, abból is harmatos.

A képeid elképesztően rossz minőségűek (ha nincs jó fényképeződ, nem gond, kölcsön kelle kérni), a teló képernyőjéről készült képek helyett használhattad volna a beépített screenshot-ot (ez így nagyon igénytelen), a kamera képeiről beszélsz, de egyet se mutatsz (lehet, hogy a W100 ról a 200assal csináltál képet és fordítva, de ez nem számít kameratesztnek. Ennyi erővel a fenekedet is lefotózhattad volna alvás közben, abból is pont ennyi derülne ki).

Ezzel a valamivel (beszámoló?) semmi baj nem lenne, amennyiben egy haverodnak dobtad volna össze 5 perc alatt, esetleg valami "minőségi" blogba menne, de logoutra szerintem ez harmatos. Valójában bárhova, amihez valaki (rajtad kívül, bár... én a helyedben se) a nevét adja. Merthogy ez az egész egy ~10 perces meló.

Bevezető: ctrl+c, ctrl+v, 2 perc fordítással
Doboz, tartozékok: kép, + leírás mivan benne, 5 perc
Kívülről: 2 perc
Hardver: W100ra felraktad az NFSt (W200ra gondolom nem), plusz pár sor, 10 perc
Szoftver, teljesítmény: 3 perc
Összehasonlítás: 2 perc

Együtt sem nagyon több, mint fél óra, és akkor még enni is volt időd közben.
Vicc az egész... Faea F1-es cikket is sok kritika érte, de elsőre egy teljesen korrekt bemutatónak tűnik. Sokkal komolyabbnak mint ez.
Lehet, hogy annak egy picit segít, aki W100ról szeretne váltani W200ra (nem hiszem, hogy sokan vannak), de kameráról, komolyabban teljesítményről, betekintési szögről nem esik szó.

További szép napot!

Ui.: jó minőségű kép, kamerakép, akkutesztet belerakva egy komoly cikk lehetne, így kétes:S
Persze az is lehet, hogy csak nekem vannak magas elvárásaim... de mindig ezt tanították, és valahogy ezt is látnám viszont:S

[ Szerkesztve ]

(#10) gooool válasza wertigo1984 (#6) üzenetére


gooool
őstag

Köszönöm! :R
Igen egy délutánig mindkettő az enyém volt, aztán haverom vitte a W100-at.

johnahex:
Igaz, finomítok a mondaton.

icons:
A szerkesztők elég jónak találták, mondhatták volna, hogy sz@r és igénytelen, amit elfogadtam volna és kész...nem tették.
De szívesen veszek Tőled bármilyen cikket, hogy lássam mi is az az etalon, amire áldásod adnád. :R

UI: Tőlem lehetnek magas elvárásaid, nekem is azok vannak az élet más területein, de ezen a ponton valahogy nem tudok eret vágni, mert a képekre korlátozott lehetőségeim voltak... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#11) icons válasza gooool (#10) üzenetére


icons
addikt

Igen, lehet hogy nekem vannak a logout-os cikkel más elvárásaim, mert nem csak a te cikkeddel kapcsolatban gondolom ezt.

BTW szívesen írnék én is cikket (az etalontól messze állok, viszont ezt elégszer közlik is velem :) ), jelenleg viszont semmim sincsen, amiről úgy gondolom, hogy érdemes lenne (ha csak nem arról, hogy hogyan akad bármelyik app egy ZTE Blade-n).

Reményeim szerint ott leszek az idei gamescom-on, lehet arról írok majd valamit, meglátjuk :)

(#12) gooool válasza icons (#11) üzenetére


gooool
őstag

Ahol tudok javítok majd a cikken, tudom nem utólag kellene, de jobb később, mint soha.

Blade nekem is sokáig volt, és pont az akadás miatt váltam meg tőle...bár nagyon jó alap a mókoláshoz és a mai napig vállalható készülék, azért eljárt felette az idő...

Várom az írást, ilyesmit ritkán olvasni Logout-on. :R

Üdv, Balázs

(#13) lexter00 válasza gooool (#8) üzenetére


lexter00
őstag

Jajj tényleg bocsi,akkor a W100-nál néztem a 4gb-ot.

(#14) barnam_


barnam_
nagyúr

A telefon(ok) nagyon jó(k), én nem csalódtam a W200-ban. Előtte egy Lenovo-m volt, amiről azt hittem, hogy a többi az kínai gagyi, holott ez minden tekintetben jobb az A820-nál.

(#15) gooool válasza barnam_ (#14) üzenetére


gooool
őstag

Az igazat megvallva mikor láttam, hogy bevállalod a W200-at az győzött meg, hogy én is vegyek egyet. Meg persze a 15 dolcsis discount kód. ;]
De tényleg remek teló, most már nem cserélném el semmire se ami jelenleg kapható... :)

Látom amúgy eladó a gép. Mi lesz helyette?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#16) batai15


batai15
félisten

Jó cikk! nem rosszak a telefonok, de a kamera még mindíg gyenge.

(#17) gooool válasza batai15 (#16) üzenetére


gooool
őstag

Igen... Nekem még mindig az LG KU990 Viewty és a GT540 a legjobb, mármint azokból amik voltak nekem valaha. Pedig volt pár. :D

Üdv, Balázs

(#18) batai15 válasza gooool (#17) üzenetére


batai15
félisten

Hát nekem is sok volt, köztük a kis gt540 az első droidos, és kamerában érdekes de jó volt. :K

(#19) Kampó


Kampó
senior tag

A nevesebb gyártók is hozzászokhatnának az ilyenfajta dobozban elrejtendö tartozékok milyenségéhez és mennyiségéhez. (szerintem egy 30e feletti telefonhoz alapból adhatnának egy emberibb agybadugós fülhalgatót:) +1 kb 100ft os anyag költségü védőtokszerű hátlap izét:):R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#20) gooool válasza Kampó (#19) üzenetére


gooool
őstag

Tény, hogy ezek a kis jelképes árú védelmet szolgáló cuccok ( fólia és tok ), a gyártónak nem nagy pénz, de az emberek nagyra értékelik.
A füles kérdéses...egyre több embernek van már bejáratott kedvence, a gyári meg bontatlanul a dobozban marad. :)

Üdv, Balázs

(#21) batai15


batai15
félisten

assszem ithol a huawei p6hoz is jár tok, dícséretes ez viszont a kínai telefonoknál. ithol meg lassan örüljünk ha lesz töltő fej..

(#22) bagkri01


bagkri01
őstag

Lényegre törő leírás, egy-két tesztképet én is szívesen vettem volna.

icons: ez igen, így kell biztatni egy cikkírót. Az meg pláne idegesítő, hogy ezt egy olyan ember teszi aki még egy cikket sem publikált a logout-on, bár ettől még lehetsz profi újságíró, de ha ilyen stílusban írnál/írsz akkor maximum egy magasröptű filmkritikát tudsz megírni, azok szoktak általában ilyen flegma, lenéző stílusban megíródni.

Ne törődj a fikázókkal, írd csak a bemutatókat, cikkeket.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#23) gooool válasza bagkri01 (#22) üzenetére


gooool
őstag

Köszönöm! :R

Így utólag már én is sajnálom, hogy nem lőttem pár képet, de sajnos már a W100 nincs nálam. :(

Üdv, Balázs

(#24) Adamis


Adamis
őstag

Na, hát ismerkedjünk a kínai telókkal. Érdekes lehet a váltás egy Skate-ről egy W200-ra! :D

(#26) cellpeti válasza wertigo1984 (#6) üzenetére


cellpeti
veterán

lecserélte a W100ast a W200asra, ezekszerint igen

Tigris, tigris, csóvafény...

(#27) gooool válasza Adamis (#24) üzenetére


gooool
őstag

Ezek szerint látom tetszik a telefon. :D
Természetesen szeptemberben az elsők között lesz, aki megszakértheti. :R

Üdv, Balázs

(#28) vinibali válasza icons (#11) üzenetére


vinibali
őstag

azért ennyire nem rossz az írás, meg nyilván sokkal több időt tettél bele, de a fotók nagyon sokat rontanak az összképen :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#29) gooool válasza vinibali (#28) üzenetére


gooool
őstag

Most egyébként kiegészítettem pár aprósággal, véleményem szerint így már rendben van tényleg.
A képekkel már nem tudok mit csinálni. :( Ha meglenne a W100 még akkor valahonnan kergetnék egy digit. gépet, de így felesleges lenne, hogy a fele szép a fele nem...

Üdv, Balázs

(#30) icons válasza bagkri01 (#22) üzenetére


icons
addikt

Nem volt célom a bíztatás. Leírtam a véleményemet. Vannak itt elegen, akik bíztatják, nem gondolom, hogy mindig és minden esetben bíztatni kell az embert. Nem gondolkodunk mind egyformán, mindenki kap hideget és meleget. A cikkíró viszont nagyon jól kezelte a dolgot! És azóta nagyon sok hasznos dolog került bele (félreértés ne essék, ezt nyilván nem magamnak tulajdonítom)

Mindig is baromság volt és lesz, hogy csak az írhat véleményt, aki le is tett az adott témában valamit az asztalra. Ha valaki nyílt oldalra ír cikket, akkor készüljön fel rá, hogy kritikák érkeznek. Akárkitől, még a sarki Mari nénitől is (aztán ezeket lehet mind figyelmen kívül hagyni, szelektálni, átgondolni őket, stb). Ha a haverjaidnak írsz valamit, ahhoz persze senkinek semmi köze.

Azzal meg egyetértek, hogy írja meg, gondolja át, csinálja meg újra (nem csak rá gondolok itt, mindenkire), hogy még jobb lehessen a vége, amit kiad a kezéből!

(#31) ]Phobos[ válasza icons (#30) üzenetére


]Phobos[
senior tag

A kritika jó, a vélemény szabad, de attól még eléggé szabad szájú voltál. És nagyon finoman fogalmaztam.
Az én igényeimnek pl. megfelel a cikk, mert nem egy profi cikkíró írta, aki ebből él.
A hozzászólásod már inkább felhúzott.

Az meg, hogy kérjen kölcsön ezt meg azt, csak mert jó fej volt, hogy írt valamiről, amiről valszeg még senki ... ez csak valami vicc ugye?

Ja és csak leírtam a véleményemet.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#32) barnam_ válasza gooool (#15) üzenetére


barnam_
nagyúr

Van egy Nexus 4-em, bár az igazat megvallva még erősen gondolkozom rajta, melyiket tartsam meg.
A ThL-nek nagyobb és szebb a kijelzője, a Nexus pedig nem jobb annyival, hogy a közel kétszeres árat megérje.

(#33) sanykaraj


sanykaraj
csendes tag

Szerintem nem lett rossz. (Romát sem egy nap alatt építetek fel) Én el is gondolkodtam, hogy rendeljek egy W200-ast. Bár nekem ez a 1800mA nagyon karcsúnak tűnik egy HD felbontású 5 colos kijelzőn.

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#35) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok! THL W200-at vettem én is, Galaxy S3-at cseréltem le erre és meg kell mondjam nincs hiány érzésem, nagyon tetszik.
Egy kérdésem lenne: alkalmazasokat nem tudok át rakni a belső 1GB memóriából a belső sd - re. Ha rakok bele Micro sd-t, akkor oda engedi át rakni az appokat?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#36) hege8888


hege8888
aktív tag

Jó kis teló.
Tudnál fényképezni (Főleg a W100ról) egy olyat, hogy kézben fogva mellette van egy Blade, vagy egy Defy?
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel nagyobbak. Nekem fogásra/mértere a Defy bejött, de
a "tepsisedés"-től egyelőre berzenkedek.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#37) Sanyaman válasza cassius.clay (#35) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Szia!

Ha van benne micro SD, akkor ilyen opcióid is lesznek, vagyis tudsz pakolni alkalmazásokat SD kártyára (alsó képen látszik főleg):

[ Szerkesztve ]

(#38) cassius.clay válasza Sanyaman (#37) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszi uram! Teljesen kielégítő válasz!
Igen, eddig memória kártya nélkül az alsó képen látható opciót hiányoltam. Ezek szerint a beépített 8GB memóriából fent maradt 5,6 GB-ra nem lehet alkalmazasokat át rakni? Elég fura meg oldás, kínaiak így csinálják?

Más: küldtem át Bluetoothon pár zenét a telefonra, de nem látom hogy a belső 1 GB ra tette rá vagy a fent maradt 5,6GB-ra. Hogy lehet ezt meg nézni? Tartály szekcióban nem látom.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#39) mikk2000 válasza icons (#9) üzenetére


mikk2000
őstag

A képek minősége tejesen megfelelő, és legalább látszik hogy valóságosak. Ha otthon a kezedbe veszed a telefont lámpafénynél, nem stúdió szintű kivilágítás mellett teszed, azokat a képeket reklámújságokban találhatod meg. Teljesen felesleges kötözködésnek látom a hozzászólásodat, a te szavaiddal élve "vicc az egész".

(#40) wertigo1984 válasza cassius.clay (#35) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mindjárt lecserelem a HOXomat W200ra,annyian mondjátok hogy jó telo :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#41) cassius.clay válasza wertigo1984 (#40) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Tényleg jó, komolyan mondom, nem bántam meg a cserét.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#42) gooool válasza barnam_ (#32) üzenetére


gooool
őstag

Igen a Nexus jó kis teló, de mint írod is, nem hiszem, hogy annyival többet ér, mint a W200. Azzal borítékolható a bukás eladáskor, itt azért kevésbé fájó egy esetleges váltás. :)

hege8888:
Huhh sajnos a W100 már nincs nálam, így azzal nem tudok szolgálni. :(
De volt mind Blade-m, mind Defy-m, épp ezek előtt és ha a Defy már súrolta a határaid a méretek terén, akkor a W100 és főleg a 200 már kiveri a biztosítékot. Hatalmasak ahhoz képest. :D (Ezt onnan is tudom többek között, hogy a futónadrágom zsebében éppen elfért a Defy, míg ezeket maximum RAR-ba tömörítve passzíroztam volna bele. :DDD
De viszont megszokható és a sebessége és a kijelző hamar feledteti a méretet. :R

sanykaraj, mikk2000:
Köszönöm! :R

cassius.clay:
Örülök, hogy elégedett vagy vele! :)
Egyébként a beépített tárhelyre nem enged telepíteni, csak SD-re és a bluetooth-on elküldött dolgok a belső tárhely bluetooth mappájába kerül. :)

wertigo1984:
Hajrá, illene hozzád a batár mérete miatt. ;]

Üdv, Balázs

(#43) cassius.clay válasza gooool (#42) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszönöm.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#44) wertigo1984 válasza gooool (#42) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor meg nem lattal tabbal telefonalni, mert az is van. ;] Illene hozzam? Batar vagyok? ;)

Te+Cassius: milyen beszelgetes kozben a hangminoseg?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#45) cassius.clay válasza wertigo1984 (#44) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Tökéletes, hangszóró erőteljes és tiszta. Kihangositva is.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#46) sziku69 válasza gooool (#42) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Elég meggyőző ez a W200. Én is valami hasonlót szeretnék Kínai barátainktól rendelni.

A cikk nagyon jó! Gratulálok hozzá! :R

(#47) gooool válasza wertigo1984 (#44) üzenetére


gooool
őstag

Ez sosem volt kérdés. :D
És igen, a hangminőség tényleg rendben van, sosem panaszkodott a túlsó fél.

sziku69:
Köszönöm! :R

Üdv, Balázs

(#48) Lazsnak


Lazsnak
tag

A telefon sem szar, na de a Bullet for my valentine :))

(#49) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A fényképezője milyen? Tetszik a teló, ha a fényképező is hozza az átlagot, megrendelem... Honnan érdemes rendelni?

(#50) gooool válasza Lazsnak (#48) üzenetére


gooool
őstag

Látom vannak akik meglátták. ;]
Akad még pár jó dolog rajta. :D

obga:
Én a minideal-től rendeltem, a telefon árán felül abszolút költségmentes és igencsak gyors a posta is. Egy hét alatt megérkezett. :)
A fényképezője jó fényviszonyok mellett és kültéren megfelelő fotókat készít, azokkal elégedett vagyok, viszont beltérben és gyenge fények mellett erőteljesen romlik a minőség.

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.