Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Az igazi jóság, hogy elvileg ezek is érkeznek Ryzen 4000 Pro APU-kkal, a többi TP-vel egyetemben. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) opr válasza AxBattler (#1) üzenetére


opr
veterán

Hoppa! Ez jo hir!

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) akaido


akaido
addikt

Stílusosan, egy BMW X1-ben látnám viszont szívesen. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#4) hokuszla válasza AxBattler (#1) üzenetére


hokuszla
aktív tag

...

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#5) hokuszla


hokuszla
aktív tag

...

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#6) dabadab válasza AxBattler (#1) üzenetére


dabadab
titán

Ez eléggé egybevág az eddigi találgatásokkal.

Azt egyébként észrevettétek, hogy a nyomorult idióták már nem csak az X-ekről hagyják le az ethernet csatlakozót, hanem az AMD-s T-ről is?... :(

DRM is theft

(#7) hallador válasza dabadab (#6) üzenetére


hallador
addikt

A Dell is már ezt csinálja ebben a kategóriában. A Lenovo is.

-----------------------

Mondjuk azt nem annyira értem, miért kell rácsodálkozni azon, hogy az x41 és utódai amik mainstream subnotebookok, olcsóbbak, mint a prémium üzleti ultrabookok kategória?
Akár a HP Esetében az EliteBook 800 és az EliteBook 1000, vagy az ASUS-nál a 330x és a 39x széria. Ebben mi a hír?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#8) dabadab válasza hallador (#7) üzenetére


dabadab
titán

Ahogy a cikkben is látszik, Wombath valamit félreértett és azt hitte, hogy az X13 az X1 olcsósított változata lesz, nem az X390 utódja (az X290 meg utód nélkül maradt, ahogy látom, nem lesz X12).

DRM is theft

(#9) kelna91


kelna91
senior tag

Nekem az is érthetetlen, hogy hogy lehet rajta 1.4-es HDMI... A 4k60-hoz és az ethernethez is dongle kell. Tiszta Apple....

(#10) dabadab válasza kelna91 (#9) üzenetére


dabadab
titán

Az AMD-sen legalább 2.0 HDMI van.

DRM is theft

(#11) MeszesKPT válasza kelna91 (#9) üzenetére


MeszesKPT
őstag

No igen. A gyártók néha a legfurább helyeken próbálnak néhány centet még megspórolni.

(#12) mepet


mepet
addikt

Nem tűnik annyira hitványnak, mint az Edge széria volt...

(#13) MrPetya19 válasza kelna91 (#9) üzenetére


MrPetya19
addikt

Főleg hogy a HDMI port lényegében egy belső DP-HDMI adapterrel működik...

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.