Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt azt hiszem kötelező lesz beszereznem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) ceia


ceia
őstag

Alapvetően tetszene, kedvelem az ilyen klasszikus kalandjátékokat. De a karakterek lehetnének szimpatikusabbak! Ez számomra alapvető fontosságú egy játékban. Ha nem tetszik az irányított karakter, unalmas bármilyen játék. Mondjuk itt maga a történet sem túl izgalmas. Borongósabb őszi napokon jól jöhet, ha nincs más.
Azért ez nem semmi, ilyet xboxra.. egér nélkül point & click ;]

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#3) scdlsc válasza ceia (#2) üzenetére


scdlsc
aktív tag

"egér nélkül point & click"
Simán! C64-es joystickkel toltam végig a Maniac Mansiont és a Zak McKraken-t. ;]

(#4) Dhampir


Dhampir
félisten

Hirtelen ránézve a címre, egy pillanat erejéig először ThinkPad tesztnek értettem. :)

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Mondjuk a hozzászólások száma jól mutatja az általános érdeklődést a műfaj iránt... :N

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nagyon beteg a játék. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#7) PZsolt27


PZsolt27
tag

Húúú, ez a játék nagyon kell!!!!!! De azért jó lenne egy felújított Maniac Mansion is.... :)

(#8) Trailblazer válasza PZsolt27 (#7) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az valóban nem volna rossz. Viszont hamarosan érkezik a felújított Full Throttle, szerintem azzal is beérjük egy darabig. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#9) Sonja válasza scdlsc (#3) üzenetére


Sonja
veterán

Akkor ezt is végigjátszhatod, mert itt a C64-es változat! ;)

Thimbleweed Park 64

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#10) bLaCkDoGoNe válasza Sonja (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Oké, ettől letettem a hajam. :R
Mekkora jó lenne már.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.