Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Én értem, hogy Garett kiváló besurranó meg minden, de ez a "minden (csapda, kapcsoló, akármi) highlight-olva" amire "figyelj" nem tetszik. Megint a butítás a buta játékosok szintjére, hogy ne te keresgéld a megoldást, nehogy az agyad kelljen használni.. Azt hittem jobb játék lesz. :(

(#2) cannibal


cannibal
senior tag

A mozgás nekem kicsit hajaz az AVP játékban az alien mozgására :DDD

(#3) Findzs válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


Findzs
addikt

"Azt hittem jobb játék lesz"

hát ja én is, de szokás szerint ... :(((

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4) Zorel válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


Zorel
senior tag

Ebben igazad van, de sajnos ez már általánosan elmondható szinte az összes mai játékra.
Pedig nincs is annál jobb mikor keresgélni kell a megoldást, törni a buksit és milyen jó amikor fél -1 óra után jössz rá a megoldásra...:)

[ Szerkesztve ]

(#5) GypsFulvus2 válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Még reménykedem, hogy úgy lesz, ahogy a Deus Ex HR-nél; ott a legmagasabb nehézségi fokozaton ezeket a highlight-okat nem mutatja. Ha nem ez a helyzet, akkor sajnos felejtős, pedig a régi Thief-eket nagyon szeretem.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6) AS válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


AS
félisten

Kilehet kapcsolni , írták is hogy nem kötelező használni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Mooka-Miki válasza AS (#6) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Sajnos van az a rossz szokásom, hogy az elv is zavar, hogy benne van (Nem fejtem ki miért, messzire vezetne és nagyon off). Persze ez egyéni szocproblem gondolom. (Amúgy nem tudtam, hogy kikapcsolható; köszönöm az infót! :R)

(#8) b.daniel


b.daniel
senior tag

Eddig nem úgy volt, hogy 02.25 a megjelenés?

(#9) AS válasza Mooka-Miki (#7) üzenetére


AS
félisten

Ezt meg kell érteni ha nincsenek benne ilyen segítségek ma már elég sok vásárlótól esnének el. Focus mod tudja ezeket , de készítők szerint nem közélező használni .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) JSaN


JSaN
addikt

Engem olyan aprosag zavar, hogy itt egy fasza dark kozepkori kornyezet. Es elkezdesz matatni a menube, es betol egy hightech kinezetu stilustalan menut, kicsit iluzzio rombolo.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11) oriic válasza b.daniel (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen, javítottam. Nem tudom miért írtam mást. :R

Live-Die-Respawn

(#12) b.daniel válasza oriic (#11) üzenetére


b.daniel
senior tag

Áh, pedig már megörültem,hogy csak nekem maradt ki vmi :D na mindegy,megvárjuk :)

(#13) hommeros


hommeros
őstag

Nem rossz, nagyon nem rossz. Nem tudom, Tomb Raider vagy ez legyen.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) Z_A_P válasza Mooka-Miki (#7) üzenetére


Z_A_P
addikt

Akkor fejtsd ki offban, kivancsi vagyok :R

OK

(#15) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Aki kedveli egy kicsit is a lopakodós játékmenetet az már rendelheti is elő, nem kell itt finnyázni.
Ismerve az Eidos féle precizitást, biztos vagyok benne, hogy PS3/X360-n se fog sokkal rosszabbul kinézni, én nyugodt szívvel rendeltem elő a PS3-as verziót!

(#16) do3om válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


do3om
addikt

Tudom én vagyok ennyire rasszista de ezt a konzolok hozták be. Mivel azokon "gyengébb " játékosok vannak. Ahoz az igényhez vannak készítve már a játékok. Akár hogy nézzük egy konzolhoz kevesebb tudás is kel szóval a játékos réteg is másabb. Nem butábbra gondolok (de ;] ) fiatalabb, meg a konzollal az is jár hogy csak gyorsan egy kis pihenőben azonnal lehessen játszani, nem akar senki baszakodni a játékban.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#17) aizen92


aizen92
addikt

annyira hangulatos. must have nálam :)
a számozás elhagyása azt jelenti, hogy játszhatom valszeg a thief 1-2-3 ismerete nélkül?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#18) Mooka-Miki válasza do3om (#16) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Neked es #14-nek:)
Engem az zavar, hogy nap mint nap látom mennyire az érdektelenség homályába vész az intellektuális kihívások iránti igény. Részben mert az emberek fáradtak, részben mert nincs pénzük de legnagyobb részt mert szerintem úgy szocializálodtak... S ezért nem érzem magaménak a konzol vs pc témát sem. Mert ez már csak oka ennek az egésznek, nem elindítója. Ez az egész nagyon off és szigorúan csak az én személyes véleményemet tükrözi. A megoldást én sem tudom, nem tartom különösebben okosnak sem magam de vallom, hogy az emberiség sokkal többre lenne képes annál mint amiket most megélünk.

Túl sok Star Trek-et néztem mostanában:D

(#19) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ez már nem a régi Thief, de attól még jónak tûnik.

(#20) boost válasza do3om (#16) üzenetére


boost
addikt

rasszista vagy, fordulok is az egyenlő bánásmód hatósághoz, hogy megbélyegeztél, mint szombat esti konzoljátékost. ( ami igaz is).

"Akár hogy nézzük egy konzolhoz kevesebb tudás is kel szóval a játékos réteg is másabb."

Azért ez mondjuk érdekelne, hogy mit értesz ez alatt? Szerinted nem tudok egy PC-t bekapcsolni, vagy a Steamet elindítani? Azért mert PCn a warezhez pl usz egy fájlt még be kell másolni, még nem hiszem, hogy ezáltal te akkora nagy tudásbeli fölényre tettél szert. :)

Fight! :D

(#21) WongFeiHong válasza boost (#20) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ott a pont! :)

Bemutató video ami elég ütősre sikerült.

(#22) do3om válasza boost (#20) üzenetére


do3om
addikt

Azért nem csak egy filet kel már másolgatni mint régen, néha még nekem is kihívás egy indítás ;] :DDD

Abban értettem a kevesebb tudást hogy aki nem annyira ért a géphez azok is sokan a konzol felé fordultak. Azért ott mégis egyszerűbb a dolog, az alkalmi játékosoknak is jobb lehet mint egy asztali számítógép. Azért sokan nem tudnak egy wint feltelepíteni, ott vannak a driver bugok......
Ha megnézed a konzolok előtti játékokat (ps3-xbox előtt) szerintem nehezebbek voltak. Ez nekem sem mindig hiányzik mert néha napokra elakadtam egy játékban :D

Az emberek azt akarják hogy hazamennek belövik a gépet 2 perc és már a játék megy és lehet tolni. Ez viszont kicsit le is butítja a játékokat, mert muszáj a nagyobb sikerélmény, és könnyed kikapcsolódás nyújtása.
Ma már senki nem akar egy kapcsolót keresgélni percekig. Persze direk úgy el is van néha dugva hogy keljen a spéci látás ami felfedi, de ezt máshogy kéne, kicsit legyen szem előtt (azért ne rikítson) de aki csak rohan az bajban legyen. Amúgy én nem igen játszottam a Thieffel csak nagyon keveset.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#23) boost válasza do3om (#22) üzenetére


boost
addikt

Oké, de szerintem ez nincs közvetlen összefüggésben a platformmal. Vagy legalábbis én ezért nem a platformot okolom, hanem egyszerűen változik az idő. Régen a konzolos játékok is durvák voltak, kezdve egy egy régi Marióval, ahol tényleg 3 életed volt, hogy a TELJES játékot a 8 világgal, és világonként átlag 8 pályával, bossharcokkal végigtold, míg a mostani Mario-kba simán meghalhatsz, max a világ elejére kerülsz, de nem a játék elejére. Vagy konzoloknál ott egy másik példa, kedvenc játékom a Persona, ahol simán beletolsz 60-80 órát, mire kiderül, hogy elszinteztél valamit, és dobhatod el az egész játékot, kezdheted újra.

Pl a PC-only Simcity is sokkal egyszerűbb lett fokozatosan, alkalmazkodva az igényekhez, vagy a Diablo 3 is, ami tavalyelőtt megjelent, az is egy vicc, a D2höz képest. Ez az egyszerűsítés szerintem inkább arról szól, hogy olyan hatalmas költségeket emészt fel egy játék fejlesztése ( PS2 érában 3-5m dolcsi volt, PS3 érában 12-15m dolcsi, és ez érvényes a PCs játékokra is), hogy a studióknak muszáj egy szélesebb réteget megszólítani, és a teljesen nooboktól a thief fanatikusokig kiszolgálni. (ezért vannak benne a hintek, amik kikapcsolhatók(!))

:)
no offense

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.