Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Harakiri ha nem lesz PC-re. :(((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) zcool


zcool
aktív tag

Imádom a Thief sorozatot, főleg a 3. részt.. ha lessz 4 akkor remélem pc re is kijön..ha nem akkor sírni fogok.. :) :O

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#3) BloodyEddie válasza zcool (#2) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ifjú vagy még, a 3. seholsincs az 1-höz képest :)

(#4) CptMisi válasza Enton (#1) üzenetére


CptMisi
őstag

az biztos :(((
nekem a 3. volt a kedvencem, de azzal játszottam először :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5) zcool válasza BloodyEddie (#3) üzenetére


zcool
aktív tag

Ále :DDD
Amúgy "kinek a pap, kinek a paplan".. :)
Nekem a 3. jött be anno a legjobban, de lehet hogy csak azért mert azzal játszottam elsőnek és így az fogott meg a legjobban, met nem sorrendben vittem végig őket.. :R

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#6) CptMisi válasza zcool (#5) üzenetére


CptMisi
őstag

én is azzal kezdtem, és nekem is az a kedvencem :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7) BloodyEddie válasza CptMisi (#6) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Még emlékszem hogy féltem az 1-ben a pixelzombiktól... mindig kifogyott a szenteltvizem :) Meg volt egy hülye ferde kastélyos pálya, amin állandóan eltévedtem.

(#8) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

Ezt a zseniális logót vajon melyik eszelős találtaki hozzá?

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#9) CptMisi válasza BloodyEddie (#7) üzenetére


CptMisi
őstag

ismerős :DDD és ami érdekes, és kiemelendő, hogy mialatt a 3. részt nagy nehezen (kb 4szer kezdhettem előlről windows reinstall miatt) csak egyetlen egyszer volt bug :K az biztos, hogy nem egy évenként megjelenő játék, de nagyon várom...ezért, ha kell, akkor veszek egy konzolt, de úgy jelentették be, hogy pc-re jön :K kiderül :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#10) Asador válasza BloodyEddie (#3) üzenetére


Asador
tag

Úgyúgy! Az első volt a legnagyobb... /persze ez szubjektív/.
Én is visítva menekültem a zombiktól, majd' kiugrottam a székből a bratyó meg könnycsorogva röhögött rajtam... :)
De a többi is jó volt..

[ Szerkesztve ]

(#11) Shufny


Shufny
őstag

Nem hiszem, hogy exkluzivitásról lenne szó. Egyszerűen (ezek szerint) ez lesz az első Thief PS -re.

(#12) mickemoto


mickemoto
őstag

Én is a 3. résszel kezdtem, és sajnos azzal be is fejeztem, de egyik kedvenc a kevés közül.Úgyhogy jöjjön az új rész mihamarabb :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.