Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinisi


Sinisi
senior tag

Ennyiért nem tudom, hogy megérei-e.

(#2) Andrash22


Andrash22
csendes tag

Ez tetszetősebb is :
Cooler Master MasterBox Lite 5

(#3) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nekem kifejezetten tetszik. :D Mitha egy orvosi valami steril doboz lenne. :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) hajbel


hajbel
addikt

Fél éve megelégedéssel használom. Bár ha most kéne vennem házat, biztosan nem ezt venném.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz.

(#6) Trade88


Trade88
tag

Èn már règóta szemezek vele.
Lehet jóárasítom az Nzxt kuckómat :D

(#7) lacus83 válasza Trade88 (#6) üzenetére


lacus83
senior tag

Kár lenne. Pl egy S340 hez képest ami 3k val drágább ez a Thermaltake egy ipari hulladék.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#8) Barret001 válasza Sinisi (#1) üzenetére


Barret001
addikt

Amíg van lószar,lesz rajta veréb is :)

(#9) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

jó ez a design (főleg ez a "hajlított" ablak), meg az ára is.

kérdés, hogy pár év szerelgetés után is egyben lesz-e vagy majd olyan lesz mint egy bádog doboz.

Aurea mediocritas

(#10) ViZion


ViZion
félisten

Kevés hely? Nálam HDD sincs már a gépben. mATX méretben érdekes lenne. Ez így feleslegesen nagy, a hajlított plexi miatt különleges, a többi részén semmi extra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

A hajlított plexit nem tudnám edzett üvegre átmaszekolni; egyébként bejönne.

[ Szerkesztve ]

(#12) #41133696


#41133696
törölt tag

Árra többre gondoltam, de külsőre meglehetősen vegyes :)

(#13) haxiboy


haxiboy
veterán

Hát nem tudom. Valahogy a Corsair Obisidian széria letisztultsága jobban bejön.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) GoldhandRent válasza Fred23 (#11) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Vannak cégek, akik hajlítanak edzett üveget.. csak meg kell fizetni :D

Én is néztem ezt a házat, de sok rajta/benne a műanyag, és a plexit se viselném el még egy gépházon.

[ Szerkesztve ]

-

(#15) #41133696 válasza GoldhandRent (#14) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pár éve vagy Plexi vagy fém volt a választék.

(#16) Zoo123


Zoo123
senior tag

Sajnos nem volt időm végigolvasni a cikket, csak átfutottam gyorsan.

Összesen 1 db kifújó ventilátor hogy fog halkan megbirkózni alsó hangon 2-300 W hő eltávolításával?
Ha meg vízhűtéses gépet építek hova rakom a radiátor(oka)t?

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#17) hajbel válasza Zoo123 (#16) üzenetére


hajbel
addikt

Valóban förtelem a léghűtés. A radiátornak van hely. Teljesen mobil a hdd tartó, a teteje lecsavarozható (ami a táp takarólemezén van). A hdd tartó lemez maga könnyedén kivehető pár csavar kivétele után. A hdd caddy pedig felcsavarozható máshová hdd-vel együtt. Áll benne a hdd, mint katiban a gyerek :))

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18) tecsu válasza Andrash22 (#2) üzenetére


tecsu
addikt

:DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Léggel karcsú ez a ház, amúgy jó lenne, tetszetős.

(#20) #41133696 válasza ^Clown (#19) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na igen, az én Aerocool Syclone II Black Edition Gaming házam esetében a CPU maximum 158 mm lehet, így éppen, szépen befér a Be Quiet! Pure Rock CPU Hűtőmet a maga 155 mm-es magasságával. Ebben a Thermaltake házban már nem biztos, hogy olyan kényelmesen elférne, bár 155 mm-t adnak meg. Picit megnyomod a plexit és már éri is a tetejét.

(#21) hajbel válasza #41133696 (#20) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem a fórumtárs a rossz szellőzésre akart utalni fentebb, amit én is alátámaszthatok felhasználóként. A VGA képes kb. 10 fokkal melegebb lenni, ha fent van az oldallap.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#22) kromatika


kromatika
veterán

Nekem is tetszik.Jol nez ki.

(#23) CJ4567


CJ4567
veterán

Jól néz ki, de a Fractal Design Core 2500-hoz képest downgrade lenne.

No Sana No Life

(#24) DonaldJames


DonaldJames
tag

Nem rossz.Jól néz ki,pofija kicsit üreskés.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#25) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

Nálam igy néz ki

privátra illik válaszolni

(#26) hajbel válasza nyulnyulu (#25) üzenetére


hajbel
addikt

Nagyon ott van :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#27) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag


Ezen egy fokkal jobban látszik

privátra illik válaszolni

(#28) hajbel válasza nyulnyulu (#27) üzenetére


hajbel
addikt

:R Én is teszek majd fel képet ha megérkezik a PCI-E hosszabbítóm, igény esetén. Bár nekem egy generációval régebbiek az alkatrészeim.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#29) OutSider17


OutSider17
senior tag

Szervusztok!
Látom akad azért pár embernél ilyen ház! :DD
Így néz ki jelenleg az enyém! :B

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#30) nyulnyulu válasza OutSider17 (#29) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

én lekaptam az elejéröl a füst színű plexit,hogy több levegőt tudjon beszívni!Egyébként nagyon szép,grt hozzá

[ Szerkesztve ]

privátra illik válaszolni

(#31) OutSider17 válasza nyulnyulu (#30) üzenetére


OutSider17
senior tag

Köszönöm szépen!
45fokos az overclockolt Ryzenem játékok alatt. Szerintem felesleges egyenlőre! :D
És így még megjelenése is van.

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#32) nyulnyulu válasza OutSider17 (#31) üzenetére


nyulnyulu
senior tag


nálam a piros szin dominál,de kék világítással is nagyon szép,főleg,hogy fehér a tiéd. :R

privátra illik válaszolni

(#33) OutSider17 válasza nyulnyulu (#32) üzenetére


OutSider17
senior tag

Szép gép! Gratulálok hozzá! :)
Hát a szobai meleg fehér fény miatt tűnik kéknek! Egyébkén hideg fehér. :D

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#34) hajbel válasza OutSider17 (#29) üzenetére


hajbel
addikt

WoW! Jól kinéz! :) Esetleg még több képet a belsejéről kérhetnék? :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#35) OutSider17 válasza hajbel (#34) üzenetére


OutSider17
senior tag

Szervusz!
Köszönöm szépen! :R
Csináltam pár képet neked! De ha konkrétabb kell akkor írd le mire gondoltál pontosabban. :)

Itt lesznek a képek! :) [link]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#36) hajbel válasza OutSider17 (#35) üzenetére


hajbel
addikt

Köszönöm! Igazából a LEDszalag elhelyezkedése érdekelt, mert az ívelt plexi miatt nem könnyű jól bevilágítani (ne lógjon ki led, ne égesse ki más szemét, ízléses legyen), eddig személyes csekély tapasztalatom szerint, Te vagy az első akinek, ezzel a házzal sikerült. :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#37) OutSider17 válasza hajbel (#36) üzenetére


OutSider17
senior tag

Ha elől van 3darab ledes venti akkor már bevilágítja a házat majdnem. Nagyon szép ez a ház fehérben. :B
Köszönöm szépen az elismerő szavakat! Igazán jól esik! :K

És én még váltani akartam S340-re... :U :D

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#38) hajbel válasza OutSider17 (#37) üzenetére


hajbel
addikt

Van 3 ledes venti elől, de pont olyanok, mint nyulnyulu kollégáé, annyira nem világítanak, inkább dísznek jók. Hátul van egy ledes venti, de az meg vörös, tehát annyira nem világít jól. Egyelőre most várom a pci-e x16-os hosszabbítót, hogy felfektessem a vga-t horizontálisan. Kíváncsi leszek. Szerintem a plexi és a vga között nincs annyi hely, hogy jó legyen az airflow. Én is gondolkodtam váltáson, amikor oldallap nélkül 94 fokos volt + throttlingolt az r9 290-em, de váltottam egy palit 980-ra és azzal már rendben vannak a hőfokok, csutka tuninggal 76 fok, bár ez az előzővel ellentétben alulról szívja a levegőt, míg az r9 290 lefelé fújta, ahol nincs légáramlás. Ti, hogy álltok a hőfokokkal?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#39) OutSider17 válasza hajbel (#38) üzenetére


OutSider17
senior tag

A maximum hőfok az játék alatt mért érték. Overclockolva van a Ryzenem (+0.4Ghz/mag)! Ráadásul elég alacsony fesszel! Szóval elég jó értékeket kaptam úgy tűnik! :D
VGA is húzva van minimálisan! (1150Mhz/1500Mhz) :U

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#40) OutSider17 válasza OutSider17 (#39) üzenetére


OutSider17
senior tag

Nem értem hogy hogy lehet másnál probléma a szellőzéssel! Perforált hátulja eléggé! :U
Proci,Ram,Vga overclock és semmi melegedés!
Egyszerű a képlet szerintem! Vga-hoz MSi Afterburner egyedi venti profil! Proci hűtőt érdemes full rpm-en járatni a teljesítmény csúcsok miatt! Energiagazdálkodást beállítani kiegyensúlyozottra, hátra érdemes be vágni egy komolyabb és nem túl hangos ventit! Pl: Cougar CFD! Magas légszállítás, kicsi hang (64.37CFM/16.6dB)!
Nekem így semmi problémám nincs!
Annyi hogy nekem nem Cougar venti van hátul, hanem egy Zalman ami 74CFM-et tud és 19,9db-t.
Még így is hanosabb a Vga-m hűtése bőven!

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#41) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

6600k max 50 fok aida 64 alatt,gtx 1060 xtreme játék alatt 60-65 a max.Mondjuk 240 es radi van a procin ami 4 cm vastag,nem egy átlag kompakt viz.

[ Szerkesztve ]

privátra illik válaszolni

(#42) hajbel válasza OutSider17 (#40) üzenetére


hajbel
addikt

Az a kártya valami eszméletlenül sz*r volt. R9 290 Asus Direct CU II. Kifelé fújta a levetőt a ház aljába. Beraktam a géppel kapott TT ventit direkt a vga-nak támasztva, kivettem a gép háuljából a kis lemezeket, hogy jobb legyen a légáramlás, de így is 94 fok + throttling lett a vége, még alulfeszelve is ha visszaraktam a plexit. Amint levettem, visszahült 76 fokra, alulfesz nélkül 84. Visszaküldtem, vettem helyette egy Palit Jetstream 980-at, ami csukott házban +20% tuninggal maximum 77 fokos. Ez a hűtés, nem kifelé fújja a meleget, hame befelé szívja a levegőt, a backplaten keresztül távozik. Most felcsavaroztam oldalra, így sajnos nem lehet visszatenni normálisan az oldallapot, a max. hőmérséklet a fent említett tuninggal 72 fok.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#43) OutSider17 válasza hajbel (#42) üzenetére


OutSider17
senior tag

Én hálisten megfogtam az R9 270X-et 58-62 fokon! 62 fok főle soha nem megy! :DD (Egyedi venti profil előtt 72-76 fokig engedte a gyári szoftver melegedni....)
A procim is 50-52 fokig melegszik csak, pedig húzva van! A ramjaim is húzva vannak azok is bírják. (Nem is melegednek egyáltalán!
Nekem teljesen megfelel ez a ház! :D

Főleg így hófehérben. :U :B

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#44) Yany


Yany
addikt

Nahát, szép kis ház korrekt áron. Köszi a cikket, jó volt olvasni egy olyan cuccról, ami a különlegességet is hozza és megfizethető kategóriába is került. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#45) robogos10


robogos10
aktív tag

Most vettem pár napja ilyen házat! bődületes hogy mennyi hely van benne és a szellőzése is nagyon jó :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.