Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

a fejed is lerobbancsa' :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

Én úgy voltam informálva, hogy a HDD -nek vízszintesen vagy függőlegesen kell lennie. Semmiféleképpen sem a kettő között, mert idő után csapágyas lesz.
Namármost ez és pár hasonló hűtő / szimpla tartó már szögben tartja a notit.
Tehát most akkor árt huzamosabb idő után a vinyónak vagy sem. Kérem homályosítson fel valaki. Mert kb. ez az indok tartott vissza eddig, hogy a noti alá vegyek egy ilyesmi hűtőt.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) Depression válasza Stiky (#2) üzenetére


Depression
veterán

A vinyó legalább annyit nyer a hűvösebb környezet által, mint amennyit állítólag romlik a szögtől. Egyébként sem láttam még figyelmeztetést egyik notin sem, hogy csak vízszintesen lehet használni.
Bár szvsz sokkal hatásosabb a teljes alját lefedő (fém)hűtő, mint az ilyen vége alá bepréselt mini cucc. Egyébként sem használ ez semmit, ha mondjuk ölben használjuk, míg a másik igen, és még a lábat is védi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) Tomate


Tomate
veterán

Sztem nagyon gáz ez a notihűtő. NV-csipes notik mellé nem adnak ajándékba? :D :U

(#5) L Balázs


L Balázs
tag

A képről az derül ki, hogy a levegő a billentyűzeten át közlekedik, márpedip az elég zavaró lehet gépelésnél.

(#6) hzcs


hzcs
senior tag

Amelyik notihoz külön hűtő való, attól óvakodni kell, jó messze elkerülni.

(#7) macilaci78 válasza hzcs (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, megéget! :))
Mondjuk, visszatérve a vinyós kérdésre: mikor az ember ölbeveszi a notit, az mindig vízszintes helyzetben van? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) twollah


twollah
nagyúr

Kicsit megkesett a termek.

(#9) 64b0r válasza L Balázs (#5) üzenetére


64b0r
aktív tag

Szerintem rosszul láttad. Alulról fújja a levegőt felfelé (ill. ha asztalon van oldalról felfelé) ésa notiban a légáram elkanyarog mindenfelé, legalábbis ezt akarják bemagyarázni.
Azért láttad bele a billentyűzetet a dologba, mert azt a részt "átlátszóvá" tették, hogy lehessen látni a kék nyilakat.Megint nagy a marketing, és egyébként is mutassanak egy olyan ventit ami nem 3D-ben fújja a levegőt. :))

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#10) putu33


putu33
tag

Vááá és pont egy Thinkpad van a képen? :F Ez szentség törés! Pont egy olyan gépet raknak oda, aminek nincs is szüksége ilyen hűtőre xD

(#11) hzcs válasza macilaci78 (#7) üzenetére


hzcs
senior tag

Nincs mindig vízszintes helyzetben. Múltkor én is felvetettem a kérdést, és azt a választ kaptam rá, hogy csak az ősrégi vinyóknál volt ez szempont, a mai folyadékcsapágyasoknak mindegy, milyen helyzetben vannak.
Én azért tartom magam a lehetőleg vízszinteshez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.