Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ugyanilyen hűtő van az i5 4670k-n a gépemben, alapon 42-45fok, terhelve max 60 volt eddig. Nem húzva, jól szellőző házban, a hűtő pedig szinte hangtalan. Jó választás volt.

A cikkben a hangerő grafikont valahogy nem bírom értelmezni.

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Engem ez a hűtés-fűtés, e-penis huzogatás hidegen hagy. Viszont a végén baromi jót röhögtem :DDD

(#3) #68216320 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az odúban lakozó, szolgalényt hűtő szerkezetekhez nincs tudásom, de az krónika vége derűs lészen. :C

(#4) Stonerice


Stonerice
őstag

Nekem is egy ilyen őrzi a cpu-m klímáját már fél éve. Decemberi akcióban sikerült futárdíj mentesen hozzájutnom.
2600k-t hűtök vele, kevésbé jól szellőző házban. Akit érdekelnek hőmérséklet eredmények, azon emberek érdeklődését várom pü-ben!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#5) adamssss


adamssss
veterán

Az a 4.4 ghz elég hurka gyurka. Én ugyanezzel a hűtővel 4.7-en járatom 24/7-ben, kíváncsiságból pedig elmentem 4.9-ig is. Bírja az, adj neki. ;]

A teszt amúgy nagyon jó lett, köszönet érte.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) Stonerice válasza adamssss (#5) üzenetére


Stonerice
őstag

Az alaplapja nem bírja. A tesztben említette is, hogy ezért nemérdemes olcsó kategóriás alaplapot vennie.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#7) norbert1998 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


norbert1998
veterán

Az szubjektív véleményen alapul :))

(#8) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

megvaltoztattak a kartondoboz csomagolast! :O:DDD

egyebkent szep darab, thermalright meg egyebkent se gyart rossz hutot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jó látni, hogy vannak még akik tisztában vannak a hőmérséklet szó "fogalmával" és nem a hőfokot használják.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) norbert1998 válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


norbert1998
veterán

hát ha te mondod... :DDD én mindig a hőmérséklet szót használom, a hőfok az olyan fura, de lehet, hogy csak a nyelvjárás errefelé

(#11) Mokó


Mokó
aktív tag

A gyári hűtőről:
Uggyanilyen hűtőt adtak anno a box-os (wha nigga'?) P II X 4 965BE-hez.1,azaz 1 napig volt rajta,
7000en sűvít valójában,egyszerűen zavaró,és 125 watt TDP-hez bár elég,én instant cseréltem CM HyperTX3-ra.

A machoról meg,"csak" macsó.Nice.

(#12) kovgab


kovgab
aktív tag

elolvastam a bevezető sort és azonnal eszembe jutott, hogy nem meleg mert nem veszi át a hőt :C
de vicc csak, nem rossz...
bár nálam eddig ennél (Arctic Cooling Freezer Xtreme Rev. 2) jobb nem volt...

Ká Úr

(#13) norbert1998 válasza kovgab (#12) üzenetére


norbert1998
veterán

igen, ez kicsit félreérthetően lett megírva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Potzee


Potzee
addikt

:C

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#15) Eclips21


Eclips21
őstag

Szia,

Ugyan ez a procim van és én is leteszteltem(16perc AIDA64). Nekem a CPU 73fok, a Core meg 63fok. Te milyen adatokat írtál a cikkben?

(#16) norbert1998 válasza Eclips21 (#15) üzenetére


norbert1998
veterán

szia!

fú, azt már meg nem mondom neked, hogy melyiket, de szerintem a melegebbet írtam, bár nálam meglehetősen egységes volt, nem volt nagy eltérés a core és a cpu közt

(#17) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Az utolsó oldalon lévő beszélgetés tetszett nagyon :D
Én is 8320-at tervezek és nagy eséllyel ez fogja hűteni..

V6

(#18) V!ck


V!ck
aktív tag

Hjaaaaaj bizony mondom Néked, jól jártál. :) T4-em van és kevés. 4GHz-en járatott FX8320-hoz zárt gépházban, házventivel együtt is bő 65fok fölé megyek Blu-ray konvertálás közben, Prime95 alatt 70foknál leáll a progi. Én is a Macho 120-at néztem ki, mielőtt bejön a kánikula, beruházok egyre.

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.