Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Most kezd érthetővé válni a tanulmányaid és a "Elektromos autók hangja" bejegyzésed közötti összefüggés. :DD
Aki ilyen gyorsan képes expert szintre lépni a kémia egy területén, arra fényes jövő vár :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Klaus Duran válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Örült tudós vagy +1 metlabor ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) exabit


exabit
tag

Nekem volt régebben 6 félév kötelező oktatási gyakorlatom a BME szervetlen tanszékén. Hidd el nekünk (a másik oldalnak) se volt könnyebb. :DDD
Valószínű túl sok Végső Állomást néztem mert rendszeres flash-jeim voltak arról hogy ki hogyan fog meghalni. Mer` ugye mindenki rohan, mindenki ideges, mindenki tüzet gyújt és mindenkinek ilyen-olyan vegyszer van a kezében, rajtam meg ott a stressz, hogy csak ne történjen semmilyen baleset. Szóval miközben épp elképzelem hogy egy lurkó lukas, kimart, vérző szemgödörrel rohan felém általában olyan dolgokkal rántanak vissza a hústérbe, mint a kedvenc kérdésük:
- "Ez mi?!??" - mondja és felmutat egy kémcsövet valami habos barna trutyival, mindenféle előzményt nélkülözve és kérdőn néz rám. Persze mivel nem vagyok terminátor beépített elemanalizátorral a szememben ezért elkezdem faggatni hogy kiderüljön miféle tücsköt, bogarat oldott fel addigra kétségbeesésében hogy egy kellemes hópehelyszerű csapadékot kapjon.
Szóval én azért igyekeztem segítőkész lenni mindig, de bizony gyakran előfordult hogy a legjobb tudásom és jószándékom ellenére is az ultimate válaszhoz kellett nyúlnom. Ahhoz a válaszhoz, ami a hallgatók minden ionvadászatos kérdésre működött, és amihez egy tökéletesre komponált elgondolkodó arckifejezésem is volt:
- "És a pH-t beállítottad?"
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) TheLázs válasza exabit (#3) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Én az Általános Kémia Laborban demonstrátorkodtam, arról fogok majd leírni egy-két sort, hiszen értékes tapasztalatokkal szolgált :) A Ti oldalatok is érthető, de azt is meg kell jegyezni, hogy többnyire nem a demonstrátori mentalitás ami kifogásolható.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#5) Fáraó


Fáraó
őstag

Szép összefoglaló, sztem a szerves és a fiz-kém a két legfontosabb.

He-he, fránya ionvadászat. Emlékszem a legelsőre: megvolt mind az öt, erre hármas. Arcom: :Y Magyarázat: az előkészítőben a laboros nénik rosszul jegyezték fel a kéncsövek számát, felcserélték az utolsókettőt és így adták le a tanárnak. Hiába magyaráztam, senki nem hallgatott meg.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.