Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Mikor én 24-26 voltam ugyan ez volt...
sorban
Sőt a lépcsőház ahol mamám lakott, 2008 közepe-09-ban 1 év alatt kinullázódott, először mamám aztán a szomszéd aztán az afölött lévő aztán a mamaám felett lévő, aztán márciusban az anyai nagyapám
A 90-es években meg kb minden évre 1-2 halott.
Most kollégám mamája aztán rá 1-2 hétre a nagyapja.(mármint a férje a nőnek)

A novembertől-márciusig tartó időszakban statisztikailag is nagyobb a halálozás, a D vitamin depresszió, jégen elcsúszás, hízókúrás kaják és időszakok.
Mondjuk nekem a tél ősz a kedvenc időszakom...ha lenne hó az se ártana mondjuk
A nyári döghőséget tűző napot izzadást rühellem.

[ Szerkesztve ]

(#2) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Valami hasonló bejegyzés közzétételén gondolkoztam én is, csak valahogy nem éreztem úgy, hogy illene megírnom. Az egy dolog, hogy viszonylag régóta vagyok csendes tagja ennek a kis társaságnak, de komolyabban nem ismerek senkit.
Csupán hozzászólásokból, posztokból alakult ki néhány szellemarc bennem, ez nem elég ahhoz, hogy ilyen mély dolgokról írjak. Hiszen gyanítom, többen vagytok így itt, akik név szerint ismeritek egymást, akár össze is jártok haveri alapon, tehát nem nekem, kívülállónak kell ilyesmikről írnom, hanem nektek. Alanyi jogon tiétek az elsőbbség, mégha nekem lehet ugyanúgy fáj és hiányzik Eastman és Vakegérke. Nem is olyan rég még boldog karácsonyt kívántam nekik, most pedig ilyen hamar elmentek közülünk Szomorúan tapasztaltam én is, hogy egyre csak fogyatkozunk, Käytöskukka, Bitpork sem jelentkezett jó ideje, csak reménykedem, hogy minden rendben velük is, de ez a remény is halványodni látszik. Nem tudok mást mondani, csak amit a cikkben is olvasni lehet: vigyázzatok magatokra!😐

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Össze kell tartanunk mint közösség, csak így tudjuk túltenni magunkat a nehéz időszakokon.

Thanos was right.

(#4) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Én nagyon lemaradtam... Teljesen megdöbbentem olvasván, mi történt Vakegérkével, Eastmannel.... :(

(#5) troller


troller
senior tag

A Halál mindannyiunkat ott vár az Út végén...

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#6) Earl_Muttley válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Bitpork redditen aktiv, miatta nem kell aggodni :) :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#7) Narxis válasza troller (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

A halál nem az út vége hanem egy másik kezdete.

Thanos was right.

(#8) hszilard666


hszilard666
veterán

Semmi sem a mienk a világban, így az életünk sem. Maga a halál egy szomorú dolog mindenkinek az egyén körül. De aki meghal annak nem biztos hogy az. Legalábbis szerintem.

2021 ben elkaptam a china flu-t és volt egy ominózus éjszakám amikor 120 as pulzussal feküdtem 11 órán keresztül 39 fokos lázzal, miközben az összes végtagom zsibbadt. Megfordulni nem volt erőm. Órákon keresztül azon gondolkodtam hogy ha most meghalok szomorú lennék-e. Nem tudtam biztosra mondani hogy igen. Ez a tapasztalat picit felnyitotta a szememet hogy igazán mi fontos az életben: A boldogság. Azóta még jobban dolgozom hogy ezt elérjem, és mindent kivágjak az életemből ami nem számít és felesleges. Az egyetlen gondolat ami igazán felzaklatott az az volt hogy a családomra milyen hatással lenne a halálom.

Mindenki aki jelenleg él volt már halott, nem kell ettől félni. Viszont olyan opcióban pozitív lehet, mert mindent visszaadunk ami nyomaszt, bánt vagy terhel minket. Szerintem ez pozitív dolog.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#9) Luck Dragon

Én ide sorolnám akik hirtelen eltűntek ,pedig ismert arcok voltak mind a PH lapcsaládjain . :(

-Zsolt72 ,
-Agyturbina ,
-Peterson ,
-LadyLorien,
-Cyberpunk,
-holozis_HUN

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) UnA válasza Earl_Muttley (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

A Redditen? Ez elég nagy színvonal-zuhanásnak tűnik... ;)

(#11) Geri Bátyó válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

LadyLorien autoimmun betegséggel küzd. Hol jobban van, hol rosszabbul. Magánéleti problémái is voltak, de az most úgy tűnik, hogy rendeződött.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) Luck Dragon válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére

Köszönöm az információt :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Geri Bátyó válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kevés emberrel tartok kapcsolatot a való életben azok közül, akit itt ismertem meg, de ő az egyik.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) wintikek válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


wintikek
tag

Nemár, Agyturbinával mi történt? Ha jól silabizálom ki előző hozzászólásokból, törölt tag lett. Valaki tud valamit?

(#15) Luck Dragon válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére

Ez jó dolog :)

wintikek
Fogalmam sincs , egyik napról a másikra eltűnt .
Hcl kollégával nem is olyan rég erről beszélgettünk , igazából én kérdeztem rá ,de nem tudtuk a miértjét . :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Kalandor válasza wintikek (#14) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Törölte magát.

(#17) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A témaindítóhoz hozzászólva: sajnos ezek a dolgok elkerülhetetlenek és mindenkinél van az a pont, ahol valamilyen szinten hirtelen "fel kell nőni", mert az élet kegyetlenül odacsap minden téren.

Nálam érettségi előtt egy hónappal kezdődött a dominó effektus, ekkor halt meg nagyapám, aki nagyon közel állt hozzám. Utána három éven belül elment egy dédimama, másik nagyapa, nagybácsi, nagynéni, nagyapám testvére, majd annak felesége, végül nagymamám is nagyapám után 6 évvel. Mára gyakorlatilag egy nagymamám maradt, aki szintén nyolcvanon felül van, betegesen.

Tavaly majdnem elment anyukám. Láttuk, hogy baj van, de nem engedte, hogy mentőt hívjunk, mert "a kórházból senki sem jön haza élve" - ez a kovid kellős közepén volt. Végigszenvedte az éjszakát, majd másnap reggel bevittük és szerencsére felépült, de akkor nagyon kész voltam. Szóval nem egyszerű dolgok ezek...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18) wintikek válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


wintikek
tag

Azt hittem ha valaki, Te tudod :(
Kár, az ő "agymenésein" is szoktam jókat vidulni. Remélem nem történt vele is valami komolyabb dolog :(

#16 Kalandor
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#19) Luck Dragon válasza wintikek (#18) üzenetére

Sajnos nem :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) TheLázs válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Agyturbina engem is meglepett... Nagyon kedvesen írt, többször jókat leveleztünk. Észre sem vettem, hogy nincs a felületen már egy ideje...

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#21) UnA válasza TheLázs (#20) üzenetére


UnA
Korrektor

Lehet, hogy felfalták a vérengző tacskók... ;)

(#22) haiiro_o


haiiro_o
tag

Szomorú dolog ez. Potyautas is nagyon rég jelentkezett már. Mindig olvastam az írásait..

(#23) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem 2007-ben az egyik nagynéném, 2008-ban az apai ágon lévő mamám, 2009-ben két hét eltéréssel meghalt az anyai ágon lévő papám, illetve a faterom. Minddel nagyon jó kapcsolatom volt.
Nehéz ügy ez.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) looser


looser
addikt

Te jó ég... Itt vagyok 20+ éve, de nem vagyok nagyon aktív, viszont Eastman-t, Vakegérkét és Agyturbinát is kedveltem, borzasztó megtudni, ha valakivel történt valami.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#25) janeszgol válasza looser (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Agyturbina is meghalt? Nem is olvastam.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) fatpingvin válasza wintikek (#14) üzenetére


fatpingvin
őstag

ugyanezt akartam kérdezni, minap néztem az egyik blogposztját, szerző törölve... mondom mivan? ezt hogy?

valaki tud róla valami konkrétat? akár privátban...

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#27) looser válasza janeszgol (#25) üzenetére


looser
addikt

Nem tudok róla, a mondat második fele nem vonatkozott rá, csak úgy általában írtam. De jogos, így lehetett érteni. Remélem ő jól van.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#28) D1Rect


D1Rect
félisten

Pánikra semmi ok, én jól vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#29) UnA válasza D1Rect (#28) üzenetére


UnA
Korrektor

Nagyon helyes.

(#30) D1Rect válasza UnA (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, ezt is szokták mondani.

(#31) janeszgol válasza D1Rect (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor még eltettük a pezsgőt. ;]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Algieba válasza janeszgol (#25) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem halt meg. Éppen beszélek vele.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#33) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Kérlek add át üdvözletünket!

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#34) Freiherr válasza TheLázs (#33) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem adjuk át!

Majd te átadod , mi még élünk és cselekszünk

[ Szerkesztve ]

XXX

(#35) gygabor88


gygabor88
tag

Sokáig úgy voltam, hogy majd 60 körül ráérek elkezdeni aggódni a halál miatt. Aztán tavaly egy orvos 20 perc alatt megmondta, hogy rákos vagyok 32 évesen. Még első stádiumban elkaptuk és megmaradtam, de azóta másképp állok az élethez. :U

(#36) hNp88


hNp88
aktív tag

Integra, Eastman, Vakegérke ... :( :(

jut eszembe... moonman?

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#37) D1Rect válasza hNp88 (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Elege lett az idiótákból már évekkel ezelőtt. :))

(#38) hNp88 válasza D1Rect (#37) üzenetére


hNp88
aktív tag

mondjuk az ő szemszögéből ezen nem is csodálkozok nagyon :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#39) fatpingvin válasza Algieba (#32) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt örömmel olvasom :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#40) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Bocsánat, nem volt egyértelmű, Algieba-nak szólt...

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#41) janeszgol válasza Algieba (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Amennyi öngyilkos posztot írtál, hol beszélgetsz vele? :P

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) UnA válasza D1Rect (#37) üzenetére


UnA
Korrektor

moonman? ahogy emlékszem, általában osztotta az észt, és utána a másfajta vélemények után sértődötten visszavonult... abból a szempontból mindenki más idióta ;)

(#43) Luck Dragon válasza Algieba (#32) üzenetére

Ennek én is örülök . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Geller72


Geller72
veterán

...egy barátommal (aki sajnos már nem él) beszélgettünk régebben - nagyjából 15 éve. Ő mondta, hogy az életed első felében a sors/isten/*.* - többnyire ad, aztán amikor átfordul az életed a "B" oldalra, akkor meg egyre inkább/szinte mindig csak elvesz. Ezt a saját sorsomon érzem át igazán. Életem első 30 évében lagzikba jártam, az utóbbi 20 évben meg temetésekre, és csak egyszer lagziba. Régen, amikor még gyermek voltam, a rokonságunk hatalmas volt, azon veszekedtek a nagyik, hogy kihez menjünk nyaralni, mikor kit látogassunk meg. A rokonságom ma a következőképpen fest:

-Anyám
-Lányom
-Öcsém
-Nagybátyám (anyám öccse).
És ennyi. Most omlott össze 23 év házasságom. 50 évesen kezdhetem a nulláról az életem. De először fel kellene állnom a padlóról.. Nem igazán megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.