Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kicsi, elem se kell, polifonikus, egy normális hangszíne van, olcsó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) TheLázs válasza lezso6 (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Nobel díjat neked! Most esik le, hogy van is egy itthon. Olyan gégecső lenne jó már csak, de majd henkölök rá valamit.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#3) Cathfaern válasza TheLázs (#2) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha megvalósul a dolog, nem tervezed levideózni? :) Kíváncsi lennék mi lesz ebből :)

(#4) TheLázs válasza Cathfaern (#3) üzenetére


TheLázs
csendes tag

dehogynem, és az erősítőépítésről is bulid logot szeretnék csinálni. Az egész egy "zenészszerzám" lenne - a cél.

Az erősítő dobozát például nagyon alaposan körbeszigetelném, és az egyik oldalát direkt cajon-szerűre építeném, hogy dobként is funkcionálhasson. Rendesen reflexcső is lesz benne, illetve - lehet, hogy ez csak külső megoldás - egy keverő is belemegy majd. Még a vizsgáim között vagyok, de ha megleszek, nekiesek.

Egy jó kis op-ampem és autóhangszóróim már vannak, ez egy guruló - és fixálható - görgőkön guruló rétegelt lemez dobozt kap, és annak a tetejére képzeltem valami billentyűzetet, ami elláthatná az egyik kisérő szerepet. A melodika ezt az egészet kiváltja... de az a cél, hogy be tudjon csatlakozni más is a zajongásba, akár elektromos gitárral, akár más agyalágyult hangszerrel - illetve, hogy minél gazdagabb és teljesebb hangzást csináljunk. ( csörgődob az oldalán plusz lábgéppel ütni a doboz két oldalát, a tetején "zongorázni", és ez még csak kiséret egy énekes vagy egy akármicsoda mellé - az már tetszőleges )

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#5) Viszlát


Viszlát
addikt

Esetleg egy midi bill + okosteló kombó? iPhone vonalon van saját tapasztalat, de biztosan android alapú készüléken is van rá lehetőség.

Ha ez nem akkor valamelyik feltételből engedned kell...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) TheLázs válasza Viszlát (#5) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Hú, de ütős! Most megnéztem pár youtube videót, és nagyon bejött.

A caustic szoftver pont meg is felelne ilyen célra, a telefonnal viszont itt "gondban vagyok", hiszen egy nagyon basic windows phone-os telefonom van, és amihez hozzáférésem van, az is megáll ott, hogy képtelen OTG-t kezelni. - Ha beesik egy komolyabb teló, akkor nem is kérdés, hogy az általad javasolt módszer lesz a befutó

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#7) Viszlát válasza TheLázs (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Laptop, netbook, tablet? :) Nem kell ezekhez a szoftverekhez ma már erőmű.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) TheLázs válasza Viszlát (#7) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Valahogy megoldom, az 100%. De először a doboz legyen kész, ami kierősíti. Ha elkezdtem, mindent közlök róla :)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.