Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Gratulalok, de komolyan :R

Kb 8 evvel eloztel meg engem, marmint a korunkat tekintve.
Ahogy irosod olvasom es visszagondolok azokra az idokre pontosan ugyan azt eltem at.
En nemet mondtam, mert Tudtam, hogy nemet kell mondanom, megbantam, de a szerencse ugy hozta, hogy eletem legjobb dontese lett.
Az agyam azota is darabokban hever, de elvezem. Sajnos azok a mindent elsopro erzelmek kb 2-3 ev utan eltuntek, mert elvitte a mindennapi rutin, es a buntudat miert dontottem eloszor ugy ahogy. Pont 2 db leanyzo allt a hatterben ugyan ugy, a jelenlegi, es a masik aki ezt az egeszet elinditotta. A jelenlegi a akinel NEM Tudok jobbat elkepzelni, a masik aki kivaltota, de tudtam hogy semmit sem akar tolem.

Amit ajanlok, elvezd a gyomszoritos idoszkot amig lehet, csak rajtad mulik, minnel tobbet gondolkodsz azon, hogy helyesen cselekszel, annal jobban fogod elvezni, barmi is legyen a kimenetele a dolgoknak.
A kornyezeted, nem ismerem, de vigyazz mert nem biztos olyan reakciokat fogsz kapni amikre szamitasz, de ha jol csinalod, elmegy a fuled mellet.
Olyan idoszak van elotted amit nem szabad kihagynod, es barhogy is dontesz, keresztul fogsz menni rajta, ez viszont 100%, mert eletemben nem voltam olyan boldog, es szomoru egyszerre mint akkor amikor elutasitottam, de folyamatosan agyaltam rajta miert tettem, es sorba jottek a valaszok, es a vegen HELYES volt amit tettem.

Sok sikert, es hidd el csak engedd el magad es elvezd, Semmi rossz nem tortenhet, mert ha ugy dontesz vele leszel, akkor egyutt lesztek boldogok amig lehet, ha nem akkor teljesen maskepp fogod a vilagot latni, es megtalalod azt akivel boldog lehetsz. Amihez a szerencse kellett, hogy engem megtalaljon az aki ugyan igy gondolkodik...Ahogy latod az mar nehezkesebb, de egyalltalan nem lehetetlen :D

(#2) TheLázs válasza #90088192 (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Hm :) Lassan fogtam fel, de ahogy csúszok egyre mélyebbre és mélyebbre ebben a gödörben, úgy jövök rá a szavaid értelmére. Minden egyes percben, amikor egy újabb gondolat bukkan elő a tudatalattiból, beleremegek, és testemben-lelkemben belefacsarodok. "keményebbnek hittem magam"m nem gondoltam, hogy ennyire készen leszek megint, ugyanígy. Lehet, hogy van benne valami igazság, hogy már másodszor mászok ilyen helyzetbe.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#3) #90088192 válasza TheLázs (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

A szavaknak TE adsz ertelmet, en csak segiteni probalok. Te nem egy godorbe mesz, hanem teljesen mas tortenik, csak meg nem erted.
Lehet hulyen hangzik, de csak jobb es jobb lessz folyamatosan, amire figyelj, ne zard be amit erzel, hagyd had tegye amit csak akar, bizz meg magadban! Nagyon fontos, kulonben pont az ellenkezoje fog tortenni.

Amikor elered a csucspontot (ahogy irtad mar voltal ebben a szituacioban, csak azt nem irtad milyen volt a lefolyasa) akkor ugy fogod latni az embereket ahogy meg soha(ha meg nem voltal benne).
Es mindenki eszreveszi rajtad majd a kulonbseget(Sajat tapasztalat, egyszeruen kb minden lany stirolt az utcan mert nem tudtam abbahagyni a vigyorgast, az ajanlatok csak ugy zaporoztak).

Sok sikert es a lenyeg engedd el magad :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.