Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Ne nevetesd ki magad.Ha akarsz tőle valamit,inkább mondd meg neki szemtől-szembe,többre jutsz és legalább tiszta vizet önt a pohárba.

XXX

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

A versbe nem fogok beleszólni, mert az a tiéd. A többiben pedig lelkileg támogatlak. Az tuti, hogy az őr nem akar semmit a csajtól? Mert ha igen, akkor kényelmetlenné válhat a szitu. Emellett szerintem túl nagy a felhajtás a titkolózás miatt. Egyszerűen csak oda kellene menned ügyfélként mint a múltkor, és akkor a kezébe adni a verset. Ha megvannak neki az elérhetőségeid, akkor úgyis fog majd jelezni. Emellett személyesen láthatod a reakcióját: elpirul vagy leszarja az egészet - nagyon nem mindegy.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) 8th


8th
addikt

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

erre mondja az angol hogy creepy. nem vagyok nő, de ez egyáltalán nem lenne hízelgő inkább ijesztő...
én tuti nem csinálnék ilyet, ha idősebb, és annyival ahogy írod már nem igazán lenne értelme akkor hagyd és keress saját ligádban nőt.

ez nem öngyilkos küldetés, ez szerintem hülyeség. nem mellesleg semmi nem garantálja hogy nem egy váltótársa vagy valamelyik vevő találja meg.

szerintem ne...vagy ha annyira akarod akkor face to face. bár nem hiszem hogy azt meglépnéd ebből a képből amit festettél :B

[ Szerkesztve ]

(#5) TheLázs válasza petipetya (#2) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Nem hiszem. Amúgy én 20, őr ~50-60 A hölgy pedig olyan 23-26 között lehet

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#6) Freiherr válasza TheLázs (#5) üzenetére


Freiherr
őstag

Te 20,és így gondolkodsz?Ajjaj... :(

XXX

(#7) TheLázs válasza Freiherr (#6) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Tudom, tudom. Még ha 13 lennék, elmenne az ilyen megközelítés :) Lehet, hogy személyes lesz a dologból, így belegondolva tényleg nagyon, NAGYON kiváncsi lennék a reakcióra.

[ Szerkesztve ]

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#8) Freiherr válasza TheLázs (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Szerintem te ilyen érzékeny lelkű álmodozó vagy,azért is tervezgetsz ilyen közvetett megközelítést.Nincs ezzel baj,de egy 26 éves nőnek nem ez kell,csak elvágod magad előtte,hidd el.:)

XXX

(#9) TheLázs válasza Freiherr (#8) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Hm :) Lehet. Úgy vagyok vele egyelőre, hogy lehet, hogy pont az ilyesmit nem vetné meg a sok közvetlenebb próba után... Végülis, ki tudja?

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#10) #56573440 válasza TheLázs (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

egy próbát tutira megér minden veszettnek tűnő ügy akár, veszteni valód nincs.

ne haragudj meg, de a kezdeti kontakt és konfrontáció kerülő koncepciód alapján én erősen kétlem hogy te az odamegyek hozzá és tökös leszek üzemmódba váltanál. persze nem kizárt, csak eddig nem ezt az arcodat mutattad. ;)

viszont nekem a next step lenne érdekesebb. megmutattad neki, és? utána megint nálad a labda, ő elpirul. lehet hogy kínos, lehet hogy imponál. megint ott állsz hogy merre tovább?

extraként jöhet a pont, hogy ezt ő se biztos hogy le tudja kapásból reagálni, mert ilyenre pl nem volt precedens, és akkor megint ott állunk hogy el kell hívni valahova:D tehát kb nyithattál volna azzal is :D

bártaké a világ szokták mondani, és személyes tapasztalatom szerint ez így is van :D

[ Szerkesztve ]

(#11) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ha 23-26 év körüli, akkor ez a korkülönbség még belefér. Bár ez sok mindentől függ, úgyhogy így nehéz megmondani. Egyébként nincs valami névtáblája, vagy valahonnan nem tudnád megszerezni a nevét? A neve alapján már rá tudnál keresni, hogy van e barátja, vagy mi az érdeklődési köre.

(#12) TheLázs válasza #56573440 (#10) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Üzletben dolgoztam elég sokat, és nem okoz problémát elbeszélgetni - gyakorlatilag bárkivel, bármiről. Szerintem, ha arra kerülne a sor, még el is hívnám valahová.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#13) TheLázs válasza mustang08 (#11) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Ez is jó ötlet :) Legalább egy kicsit közelebb kerülnék ahhoz, hogy megismerjem, és eldöntsem, mi legyen.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

A verset inkább ne, csak simán hívd el egy randira!

(#15) föccer


föccer
nagyúr

Várnak a cápák a nőügyek topikba. :D

Zárás előtt nem sokkal menj oda hozzá beszélgessetek egy keveset, tereld el a témát a termékekről és egyből meglesz a feedback, hogy hajlandó-e szóba állni veled vagy sem. Ha igen, akkor akkor hívd meg egy esti kávéra, hogy ott folytassátok a beszélgetést, ülve mégiscsak kényelmesebb.

Nem kell nagyon túlspirázni a dolgot, mert csak hülyét csinálsz magadból.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16) Fred23


Fred23
nagyúr

Saját tapasztalat: fiatalon én is írtam verseket, és nem volt velük sikerem a nőknél. Általában a lúzer arcok írnak verseket, a lánylelkű idióták. Ezt pedig szerintem érdemes kinőni. Mikortól nem írtam már verseket, de lefogytam, kondizni kezdtem, stb. -na, akkortól lettem vonzó férfi. Költőkkel a nők többsége nem akar dugni, ezt jó tudnod!

(#17) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Hát... Igazából célom ezzel az egésszel konkrétan nincsen. Kollega szavaival élve, még csak megdugni sem akarom. Na de komolyan, viccet félretéve nem szenvedek hiányt semmiből ezen a téren, tényleg csak az a cél, hogy elolvassa, és mosolyogjon egyet rajta. Egy fórumtárs írt privátban, úgyhogy lehet, hogy kicsit átdolgozom a dolgot, hogy kevésbé hangozzon komolyan.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#18) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Ez az Allee már csak ilyen, sok az aranyos eladólány. Bár én inkább maradok a saját korcsoportomban, és elég hetente 5 filmet néznem, miután kikértem tőle a popcornt. :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#20) Fred23 válasza TheLázs (#17) üzenetére


Fred23
nagyúr

Célod nincs, ne is vegyenek komolyan, és a vers lehengerlően alázatos. Ezt szeretik a nők. :U

(#21) TheLázs válasza Fred23 (#20) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Nem, ez nem én vagyok. Ez az üzenet. Nyilván, ha akarnék is valamit, akkor úgy mennék oda. Persze, lejöhet úgy is, hiszen nem ismertek, hogy töketlen vagyok, és semmi közöm a nőkhöz.

Persze, aláírom, voltak olyan idők is.

Itt viszont egyszerűen nincs is szó ilyesmiről. Itt nincs szó semmiről. Azaz, de. A szóról van szó. Hogy viszonozni próbálom a kedvességét egy üzenettel. Igen, a hangnem nem lett az igazi, még csiszolni kell rajta.

[ Szerkesztve ]

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#22) Agostino válasza TheLázs (#17) üzenetére


Agostino
addikt

még csak megdugni sem akarom

akkor minek erőlködsz?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#23) Magnum_ válasza TheLázs (#21) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nyilván, ha akarnék is valamit, akkor úgy mennék oda.

En elhittem :R

I humbly and respectfully decline™

(#24) VIPowER


VIPowER
senior tag

(#25) TheLázs válasza Magnum_ (#23) üzenetére


TheLázs
csendes tag

:DDD

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#26) Tim82


Tim82
nagyúr

Ez csak úgy eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) TheLázs válasza Tim82 (#26) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szóval nincs keskeny határvonalon egyensúlyozás, hanem vagy legyek véresen komoly, vagy ne is tegyek semmit :DD

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#28) Magnum_ válasza TheLázs (#27) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#29) Freiherr válasza TheLázs (#21) üzenetére


Freiherr
őstag

Ne csiszolgass semmit.Felejtsd el a verset,dobd a kukába,vagy sodord be,és szívd el.

XXX

(#30) Fred23 válasza TheLázs (#27) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem a férfias férfiak egyik fő közös tulajdonsága, hogy magukban tudnak tartani egy csomó mindent. Lehet, hogy téged belülről feszít egy érzés, és szeretnéd kifejezni, de nem lenne jobb magadban tartani, ha nem valóban nagyon fontos számodra? Miért fontos, hogy megtudja az érzéseid? Hány nő lesz még, akinek ki szeretnéd majd fejezni a hirtelen támadt érzéseid? Szerinted nem lenne jobb őket lenyelned, hacsak nem akarsz valami konkrétat, igazán fontosat? Szóval igen, szerintem ne tegyél semmit, ha nincs célod vele, csak annyi, hogy megtudja a te belső állapotod, érzéseid.

(#31) CaNNa3IS válasza Freiherr (#29) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

+1
Mindenféle mellébeszélés nélkül ez halott ötlet a mai libáknál. Nagy eséllyel hülyét csinálnál magadból.
Ezt a versikét inkább egy későbbi randin olvasd fel neki...vagy ilyesmi. :)

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#32) TheLázs válasza Fred23 (#30) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Ez kifejezetten tetszett, ismerősnek is elküldeném, engedelmeddel.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#33) Peterson_


Peterson_
addikt

Ezt a tervet szerintem felejtsd el.
Ha a csajt meg nem tudod, hát szolítsd meg, aztán vagy bejön vagy nem.

Én is alapvetően romantikus alkat voltam egész életemben, de ahogy múlt az idő, szerencsémre egyre inkább levetkőztem.
Egy bizonyos ponttól ugyanis nem egészséges, nem kifizetődő, és nem is nyerő.
A versed pedig egy Óda, amiben a csajt kicsit furán magasztalod, magadat pedig a kasztrálod és sárba tiprod kb, szóval...hja...elég kicsi az esély, hogy pont egy olyan lányra találsz az illető hölgy személyében, akinek ez impomál.

És ezt nem bántásból.;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#34) D1Rect válasza TheLázs (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

omfg, remélem ezt te se hiszed el...

(#35) yolan


yolan
őstag

hajrá

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#36) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Na, köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, amik eddig jöttek. Ez alapján kicsit átgondolom a dolgokat, mind ezen, és mind más szinteken. Jó volt olvasni egy egészséges "irányba állítást" sokatok részéről.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#37) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hostessel soha

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem akarok tőle egyelőre semmi komolyabbat, hiszen nálam érezhetően idősebb volt annyival, hogy az talán már pont kellemetlen lenne, de szeretnék vinni neki egy versecskét, amit elrejtenék a részlegén, hogy ő találja meg.

Ehhez lehet, hogy segítségül hívnám a biztonsági szolgálat egy emberét, hogy "fedezzen", hogy ne keveredjek balhéba, hogy mit machinálok arrafelé, etc.

Ezzel csak kinevetteted, lejáratod magad...

Ha már vers, akkor szerintem sokkal nagyobb esélyed van, ha legközelebb szemtől szembe elé állsz megmondod neki, hogy nemrég ugyanitt beszélgettetek és ez téged megihletett, odaadod a verset az alján elérhetőségeddel, megnézed a reakcióját és lelépsz. Ha úgy érzed hogy jól jött ki a lépés akkor egyenesen elkéred a számát, ha nem akkor (valószínűleg hiába) reménykedsz hogy küld egy SMS-t. A vers végére én még beraknék egy meghívást egy délutáni-max kora esti időpontra egy kávéra a munkahelyéhez közel, ezzel egy könnyű kötelezettségmentes lehetőséget adsz neki, hogy visszajelezzen...

szerk

Most olvastam el a verset, hát uhh, szerintem inkább ne vers legyen, sőtt ne ilyen pár évvel idősebb nő legyen, ráadásul ha hostess volt, akkor szerintem ti tipikusan nem egymást keresitek :U

J.

[ Szerkesztve ]

(#39) Misi1979


Misi1979
őstag

A verset hagyd.

Menj be nézelődni, köszönj neki, aztán menj ki az üzletből és vegyél neki egy tábla csokit, vidd vissza 10 perc múlva.

(ne rögtön tábla csokival állíts be, az creepy lenne, úgysem emlékszik rád X nap után)

Legyél kedves, de ne tolakodó, mondd neki, hogy azért vetted a csokit, mert:
-kicsit szomorúnak tűnt és fel akartad vidítani
-csakúgy spontán, néha vannak ilyen hülyeségeid

Ha a lány "vevő" rád (látni fogod, ha igen), kérd el a telefonszámát vagy kérdezd meg, bejelölheted-e facebookon. Kb ennyi, sok sikert!

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#40) VoidXs válasza Misi1979 (#39) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem is rossz ötlet. Nekem is jól jön épp. Úgyis 19:10-kor kezdődik a Saul fia a moziban... :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#41) Misi1979 válasza VoidXs (#40) üzenetére


Misi1979
őstag

A csoki vagy hogy meghívod a lányt a filmre?:) Ne légy gonosz szegény TheLázs-zal:)

(se a lánnyal, az a film nem elsőrandis..)

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#42) VoidXs válasza Misi1979 (#41) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A mozi egy dolgozójáról van szó, ugyanabban az üzletházban. Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak én már hónapok óta. Majd kap egy csokit, ha látom.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#43) Misi1979 válasza VoidXs (#42) üzenetére


Misi1979
őstag

Ne:) ott ők kb akkor esznek csokit sztem, amikor akarnak, oda valami más frappáns dolog kellene:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#44) VoidXs válasza Misi1979 (#43) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem igazán van már ilyen. Régen a mekiben is korlátlan főnöki fogyasztás volt, ma 800 forint a csomag értéke. Ez lehet a CC-nél is, bár annyira nem vagyok ezzel tisztában, nem ismerek mozist. De a gesztus a lényeg, nem az, hogy éhes. Mi jobb ötlet van ennél? Én október óta nem találtam ki jobbat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#45) Misi1979 válasza VoidXs (#44) üzenetére


Misi1979
őstag

Azt semmiképpen se áruld el neki, hogy október óta messziről imádod:))

De az őszinteséget a legtöbb lány tényleg tudja értékelni. Plusz a humorérzéket. Vagy csak legyél spontán, kedves, jófej és nem tolakodó! Arra is gondolj, hogy valszeg nem te vagy az egyetlen srác, akinek bejön a csaj és valószínűleg vannak nálad bátrabbak is!:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#46) VoidXs válasza Misi1979 (#45) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azt a közepes popcornt nagyon kedvesen meg tudom rendelni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Szia!
Szerintem menj oda, és add a kezébe.
Ha meg nem jössz be neki, vagy már van valakije akkor sincs nagyon veszteni valód. :K

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#48) CaNNa3IS válasza takacsbotond (#47) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Csak így ? Add a kezébe :DD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#49) VoidXs válasza Misi1979 (#43) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Na, megtudtam egyet s mást. Nem jár semelyik Cinema City dolgozónak sem ingyen semmi. Mozijegy sem. Kedvezmény van a kávézóban, de nem él vele senki, mert így is egy drága hulladék. Így már jó ötlet az ajándék. Múltkor szomorú volt, akkor kellett volna vennem neki.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.