Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Redneck válasza Somatom (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Van egy Electric 51-es-em pár S53-as idommal, Enduro. A blokkját a magyar klub elnöke újította fel, mindenből minőségit kapott. A henger 60-as lett, kérésemre hosszabb negyedik fokozattal, a kipufogó ideiglenesen egy utángyártott maradt. Jó erősre sikerült, nagyjából 200-250 kilóméteres bejáratásnál raktam le anno, mikor kitaláltam, hogy kicsit egyedibbé varázsolom.
A blokk maradt a helyén, leszedtem a kerekeket és a kormányt. Le akartam festeni feketére a felniket és
felrakni egy cross kormányt, pedig csak utcai használat volt a cél. Ezzel hamar megállt a dolog, ugyanis a gyári kábel túl rövid volt hozzá, és nem tudtam hogy toldhatnám meg.
Egy költözés után sajnos a projekt feledésbe merült, azóta a pincében porosodik, pókhálósan, kerekek és kormány leszedve...

Ennek már 10-12 éve. A blokk azóta is 200-250km-es minőségi felújított, persze kéne rá gumi, és nyilván a váltóolajat és gyertyát cserélni kéne, illetve egy karburátor tisztítás után a bejáratást befejezni. Mondjuk ahhoz szerintem illene egy jó kipufogót is csináltatni hozzá, ami nem fogja vissza semennyire.

Kb. 200 rugómban van és nagyon sajnálom de nem tudom mit kezdjek vele. :O Már társasházban lakom, sem szerszámom, sem helyem nincs ahol befejezzem.

Azóta már egy Aprilia RS 50-en is túl vagyok, az napi használatban volt 1-1,5 évig. Arra is sokat költöttem, elég problémás volt, kicsit elegem lett az egészből.

Kéne valaki akinek van helye és összerakja, még árban is meg tudnánk egyezni. Főleg ha tudnám hogy jó helyre kerül.

Szerk:
Pláne azért sajnálom mert azon tanultam motorozni, megjártam Kajászót, Kaposszerdahelyet, és pár egyéb Simsonos rendezvényt. Pedig akkor, a felújítás előtt, egy nettó foshalmaz volt az egész blokk. Sajna átbasztak vele. Ez van 14-15 évesen még nem voltam képben, előtte csak robogóval mentem, azon vizsgáztam.

Szerk:
Ha tudtok mondani esetleg egy jó Simsonost, vagy szerelőt aki vállal ilyesmit, rászánom azt a pár tízezer forintot és megcsináltatom, úgyis jön a szezon. Jó lenne vele melóba járni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.