Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Far Cry 3, bejövős volt a szabad világ, és a sztori sem volt rossz.

Tomb Raider (Reboot), az utolsó TR az Angel of Darkness volt, amit kipróbáltam, nekem tetszett, a hibái ellenére is, ezt a részt elkezdtem, de hamar abbahagytam, nagyon más hangulata volt. Fél évvel később újra nekiestem, megszoktam, és minden percét imádtam.

A legutolsó, ami most lekötött, a karácsonyi akció alatt beszerzett Dying Light volt. Ha szereted a zombis játékokat, és az open world játékmenetet, akkor imádni fogod a DL-t. Nekem nagyon bejött.

Mindhárom fenti akciós most Steam-en, a Far Cry széria Uplay-en is.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) kentucky


kentucky
őstag

Witcher 3 :K Első Witcher játékom, megjelenés napján megvettem, azóta kisebb nagyobb kihagyásokkal játszom vele, és még nem akasztottam ki.

(#3) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

AC Black Flag. esetleg AC 3, vagy a régebbi részek közül szinte bármelyik :) GTA 5 esetleg amit így hirtelen tudnék ajánlani :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Farcry 4
Mad Max
Órákra le tudtak kötni.
Most a Gta4-et nyüstölöm, de ez nem olyan jó...

Rip and tear

(#5) bakter24


bakter24
őstag

Nekem most a MadMax a nagy barátom, eddig 45 órám van benne, és 56% nál tartok úgy mindennel. És még 12-éig akciós Steamen, mármint, ha ez számít a kérdésben.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#6) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Köszönöm! Az aktuális Humble beszerzésre került, benne a FC3-al is többek között... Mondjuk főleg a CoJ Gunslinger miatt vettem meg, mert anno (S)lewarezoltam(/S) kipróbáltm, és nagyon bejött. A GTA-k nem igazán fogtak meg sajnos, ahogy az AC széria sem tudott elragadni. (még)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#7) Shing


Shing
őstag

Attól függ, hogy mi tetszik. Ha komolyabb RPG, akkor Dvinity: Original Sin, Pillars of Eternity. Én Tomb Raider-ből inkább a régebbi részeket, pl. Anniversary, Underworld ajánlanám. Ha nem érdekel a grafika, akkor TR4. Ezekben ellehet merülni sokáig és ha órákat játszol velük egy nap, akkor is sokáig fognak tartani.
Az új X-COM is nagyon lekötősnek néz ki ha bejön a stílus, bár én még nem próbáltam ki. Online játékokból a Planetside 2, Heroes and Generals-t ajánlom. Főleg az előbbi nagyon odatapasztós ha egyszer ráérzel a játékra... Hajrá. :C

(#8) CJ4567


CJ4567
veterán

GTA V, Dying Light, Dirt Rally, Crysis 3.

No Sana No Life

(#9) Urby66


Urby66
aktív tag

Esetleg az Elite Dangerous ha bejön az űrhajósdi. A fórumon már van pár ember aki bőven 1600 óra játékidő fölött jár. :-)

(#10) abridabri


abridabri
veterán

Tomb Raider / Deus Ex Human revolution / Bioshock Infinite / Metro2033+ Last light . Engem ezek tudtak lekotni legutoljara . A tobbi single player jatek altalaban 30 percet tartozkodik a vinyomon.

(#11) Samus


Samus
addikt

A Bioshock Infinite részemről is ajánlott, Crysis 3 úgyszintén, akkor is, ha nem játszottál az előző kettővel. Olyan hangulatot hozzak össze benne...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) freeknight válasza TheLázs (#6) üzenetére


freeknight
őstag

Pedig a GTA V nagyon jó, 2013-as, de még a mai AAA játékok közül is toronymagasan kiemelkedik :K . Sztori módba is bele lehet tenni 50 órát simán, a multi meg kb végtelen játékidő.
Dying Lightot is ajánlották már felettem, ha szereted a posztapokaliptikus, járványos, zombis témát, tuti vétel, nagyon beránt.
Szintén nem mai gyerek, de a Bioshock Infinite-ot mindenképp pótold, ha esetleg eddig kimaradt volna!
Life is Strange is nagyon jó.
Illetve a titkos kedvencem, The Binding of Isaac: Rebirth (és az Afterbirth DLC). Mindent elmond, hogy ebbe a faék egyszerűségű játékba már 130 órát beleraktam ;] . Újrajátszási faktora kb végtelen.

(#13) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Nehéz úgy ajánlani, hogy nem tudom, milyen műfajok állnak hozzád közel és mi maradt ki/mióta nem volt használható géped.

Felsoroltak nem a legújabbak, de nem is ez a lényeg. Nézz róluk videókat!

-Dishonored: nem játszottam, elmondások alapján egészen összetett sztori van benne, angoltudás nem árt, vagy magyar felirat
-Ryse: son of Rome: cryengine iskolapéldája, egy római katonával harcolod magad végig a legszebb helyeken
-Remember me: a jövő Párizsában emlékeidet elvesztve próbálod kideríteni, ki is vagy, spéci idővisszatekeréses qte-ek vannak a játékban, hangulat
-I am alive: poszt-apokaliptikus túlélés, nyomasztó nagybetűs hangulat, csak 2 GB
-Alan wake: egy író kalandjai... nem tudok többet írni spoiler nélkül, a vége mindenesetre meglepő
-Just Cause 2: 1000+ km² bejárható terület, fegyverek, hihetetlen robbanások (Michael Bay ajánlásával), a főszereplő legjobb barátja a "grappling hook" nevű eszköz, a legnagyobb poénok, szívatások elkövethetőek vele

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#14) h3lios


h3lios
addikt

Nyilván a magasabb gépigényű játékok érdekelnek, hogy meghajtsd a vasat. :D

Nekem ami az elmúlt évekből bejött az a már mások által említett AC: Black Flag. A sorozatnak csak ezt a részét játszottam, mert tetszett a környezet és a hajózás. (A rouge-ot lehet még kipróbálom a hajó miatt). A többiről főleg az újjabbakról nem tudok véleményt mondani.

Ha olyan játékot keresel ahol számít a skill tudom ajánlani a CS:GO-t. Abba ha akar az ember rengeteg időt bele tud ölni, énis 1360 óránál járok. Persze ezek a competetive környezet miatt nem igazán felhasználó barátok.

B-tag: H3lios#2825

(#15) AllTheBest válasza h3lios (#14) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ajánlom a Rogue-t is :) Jobban van optimalizálva, mint a black flag, csak másabb a story és nyilván a környezet is kicsit másabb, de ha jól tudom teljesen ugyan az a játék motorja, mint a black flagnek :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#16) LLKobe


LLKobe
veterán

Witcher 3 :K

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17) CJ4567 válasza freeknight (#12) üzenetére


CJ4567
veterán

Life is Strange nagyon ajánlott.

Bioshock Infinitet meg most köszönöm neked, ezt kerestem nagyba :)

No Sana No Life

(#18) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Hú... Köszönöm!

Kiváncsiságból az általam 2010-ben megismert Crysis-t tettem fel, a legelsőt. Álom, ahogy az új vason fut. Aztán... felkerült még az elmúlt évekből a War Thunder, Grid Autosport, Skyrim, Portal 2 (mondjuk őt csak az ismétlés kedvéért, nagyon szerettem...)

Újak közül a Dirt Rally - nem bántam meg, kicsit "komolyabb" vezetni mint a D3-at, de még éppen tanulható és élvezetes (x360 kontrollerrel játszom autós játékokat).

Amit sokaktól hallottam, az a Dying light, a GTA 5, Life is strange, Far cry széria. Sok bepótolni valóm van, de azért majd néha a sulival is kell foglalkozni (BME-VBK).

Ja, és gondolkoztam, hogy írok valamennyit, nehogy valaki az én hibámba esve laptopon játszani akarjon. Már másodszorra. Méricskélni fogok játékokkal, markokkal, és mindenel, ami létezik! Azt bánom csak, hogy a régi konfigot nem tudom mérni (e7300 + 9600gt)... Ha valakinek van hasonló erőben lévő vasa, az küldjön egy privátot, pls!

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.