Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Ugyanitt erős kontraszt: lehet kerékpáros biztonsági világító műherét kapni. [link]

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) frem1790


frem1790
tag

:N Belecsaptál a lecsóba rendesen!
Büszke, boldog, elégedett.... Hát lássuk.
Büszke vagyok rá, hogy jól csinálom amit csinálnom kell - bár nem ez volt az álmom.
Mivel odateszem magam rendesen, fáradt vagyok és tiszta a lelkiismeretem - jól alszok.
Boldog vagyok a lehetőségekhez képest. Megtanultam értékelni minden kis örömöt amit ad az élet.
Le vagyunk láncolva és falak vesznek körül bennünket, kevés embernek adatik meg, hogy úgy éljen ahogy azt megálmodta magának.
Rengeteg kompromisszumot kell megkötnünk, többek között(vagy inkább főleg) a szeretteinkért is.
Személy szerint akkor lennék igazán boldog, ha lehullanának a bilincsek, ledőlnének a falak, megszabadulnék a kompromisszumoktól és végre SZABAD lennék.
Ez azonban majd csak avval az utolsó szívdobbanással jön el.
De legalább őszinte vagyok magamhoz és igen: boldog - még így is!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

TheLázs Coelho? ;]

Egyébként jól és nyugodtan alszom, boldog vagyok és nem pörgetem az agyam az elmúláson. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mindig van annyi megtakarításom, hogy esetleges megpurcanás után az örökösök pörköltkávét tudjanak csinálni belőlem :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) TheLázs válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Hehe :D A halál után szerintem 8, hogy mi történik az ember testével. Én szeretném, ha a használható részeket némi ellenőrzés és kipofozás után mások segítségére fordítanák. Az emberi tudat jelenti az egyént és az egyéniséget, onnantól, hogy ez megszűnne létezni, nincs értelme görcsösen ragaszkodni a maradványainkho'. Lásd keleti vallások, ahol nem a test tartósítása a cél.

A hamvasztással meg tényleg csak annyi, hogy akkor másnak semmire nem lesz jó semmi belőlem. Max majd nemtudom hány ezer év múlva megkapálnak. Nonsense. Akkor inkább a beteg kislány kapjon vesét.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#6) Mr.Csizmás válasza TheLázs (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja igen, ez alap nálam is. tényleg, EU-n belül, vagy Mo-n hogy kell erről nyilatkozni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Gabás válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


Gabás
addikt

nem kell, ellenkező értelmű nyilatkozat hiányában a szerveid felhasználhatók

(#8) Mr.Csizmás válasza Gabás (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez mindkét esetben igaz? HU/EU? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Gabás válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


Gabás
addikt

sztem országonként eltérő még mindig

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.