Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Das Leben ist keine Sahnetorte.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) kuntics


kuntics
aktív tag

Bár a szöveget nem értem, régen volt már nekem az utolsó németóra. Csak egy számot juttatott az eszembe, ami szerint meg “das Leben ist schwer”

Die Ärzte mein Baby war beim Friseur :)

(#3) TheLázs


TheLázs
csendes tag

A vers azt az élethelyzetet járja körül, hogy belezúgtam egy nagyon klassz nőbe, akivel biztosra veszem, hogy nagyon sok dolog klappolna, de sajnálatos módon éppen kapcsolatban van.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) dugo_ válasza TheLázs (#3) üzenetére


dugo_
veterán

Az kifejezetten szerencsés, hiszen akkor csak 1 faszinál kell jobb partinak mutatni magad, nem 20 fölöttinél, mint egy szingli esetében.

(#5) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Ezt már mástól is hallottam. A probléma nem is ezzel van, hanem a fránya morállal. Nem akarok kitől kitolni a sráccal, de közben annyira fantasztiku s csak úgy létezni a lány közvetlen környezetében, mindenkor sugárzott a kompatibilitás, csipkelődő viccelődés, apró, gesztusszintű segítség és támogatás. És pont olyan bolond mint én.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#6) Lalikiraly válasza TheLázs (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na az azért szép. Akkor ott már baj van!!! Ebbű baj lesz szokták volt mondani. Én azért drukkolnék.
Nekem sem ma volt német órám. Pedig jó voltam belőle. Komolyan edzenem kell még a vershez is. Köszönjük. :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.