Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

"Azok a boldog, szép napok, ég veled!
Te nem tudod, milyen jó nélküled.
" :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) celeron


celeron
senior tag

Felolvastam Laár András sítilusban, és nagyon röhögtem :D

Baromi jó vers, grat! :)

(#3) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Köszönöm! Reflexió volt ez az éveken át tanúsított, beteges működésemre, amit már messziről egy kicsit tisztábban látok és értek. És képes vagyok humorral hozzáállni: ez talán már a gyógyulás jele :)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) joghurt


joghurt
addikt

Mint ahogy a nők részéről általános a férfiak ekézése, hogy nem hajtják le a wc ülőkét. Aztán amikor összefutnak valakivel, aki a fedőt is lecsukja (sőt: ezt elvárja), akkor jönnek az ideologizálások, hogy annak miért kell felhajtva maradnia.

Vagy a "Milyen volt szőkesége?" a fürdőszobai lefolyókban.

A tej élet, erő, egészség.

(#5) vottokar


vottokar
senior tag

Nagyon jó, pedig én "csak spontán" olvastam... :R

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#6) celeron válasza TheLázs (#3) üzenetére


celeron
senior tag

Szerintem az abszurd humor egy varázslatos eszköz, hosszú évek mentális szenvedései (pánik, szorongás) éreztem rá én is hogy nagyon sokat segít egy stabil tudatállapot elérésében. Tulajdonképp játszani lehet a problémámmal amikor abszurd módon nyilvánulok meg róla, és a környezetem is jót szórakozik ahelyett hogy sajnálna, vagy megint orvoshoz küldene. :D Egy idő után egyszerűen nem tudom komolyan venni :D

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Nem tudom... oka volt ha eltűrte eddig.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.