Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ku'leth


Ku'leth
tag

Routerként is használható ?

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#2) Sanya válasza Ku'leth (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Néhány NAS igen, de nem ajánlott. Jobb, ha mind router mögött van.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) rudi válasza Ku'leth (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Elvileg valami kiegészítő appal valószínűleg használható routernek is, de nem arra való és az alap oprendszerében nem láttam erre utaló opciókat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Ez inteles alapú cucc, így tulajdonképpen egy PC.
Lehet rá windowst húzni? :)

(#5) rudi válasza Gabesz84 (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Elviekben lehet, viszont nem tudtam feltűrni a varázstrükköt, amivel boot közben meg lehet akasztani és más meghajtóról rendszerindításra bírni. Több mint valószínű, hogy van ilyen lehetőség, mert a QNAP és Asustor hasonló gépén is volt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) ronroli


ronroli
tag

Kb. a kapható leggyengébb IGP-s proci, milyen multimédiáról beszélünk?
Na itt pont lenne az AMD-nek létjogosultsága.

(#7) ivarg


ivarg
tag

Milyen ram-mal (szimpla so-dimm vagy csak saját márkás?) bővíthető és esetleg nem próbáltátok, hogy valóban kezeli-e a 8GB-ot?
Pont kapóra jönne egyik ügyfélnél, ha kitudná szolgálni egyszerre a hálózatot is és most a FHD a jövőben a 4k lejátszást egy időben.
Nem tudom, hogy a ram bővítés megoldaná e a problémát vagy ez már teljesítmény probléma lehet e.

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#8) kenwood


kenwood
veterán

Nem tartom tul jo otletnek azt, hogy mig a szerzo reszen csak egy nev szerepel, addig az iras tobbes szam elso szemelyben keszult.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#9) Blaise


Blaise
veterán

Nem nagyon értem ezeket a NAS+mediaplayer kombókat, ki akar a nappaliba a tv mellé rakni egy nagy kerregő dobozt? Kicsivel többért kihozható egy külön NAS + lejátszó kombó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.