Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Grat, jól sikerült részletes leírás. Én személyesen is próbáltam és nem hazudott a cikk író :)

szerk.: Azért ennyiért egy aranyozott jacket elvárna az ember, de ez nem akkora érvágás.

[ Szerkesztve ]

(#2) Chosen válasza Vasinger! (#1) üzenetére


Chosen
addikt

Köszönöm. :R

(#3) csiribacsi


csiribacsi
tag

ajánlod Club és Dance (david guetta stb...) számok hallgatására? szóval nekem az kéne h ha bedugom akkor a külvilágből semmi ne szűrödjön be és hangos legyen nagy basszusal ami nem "kapog" ugy mond hanem tiszta....

Üdv. Ádám

(#4) Chosen válasza csiribacsi (#3) üzenetére


Chosen
addikt

Hallgattam pár számot a Nothing but the beatből, Where them girls at alatt teljesen jó volt nekem, Turn me on, stb is jól szerepelt. Mély van, de ne várj 2.1-et, annyit mondhatok. A kategóriához képest ennél több mélyet szerintem máshol sem kapnál, az ének tisztaságát pedig főleg nem, ebben nagyon jó volt. Külvilágot nem fogja kizárni teljesen semmilyen egyszintes szilikon, ahhoz szivacs kell, pl Comply T-400.

[ Szerkesztve ]

(#5) Chosen válasza csiribacsi (#3) üzenetére


Chosen
addikt

Afrojack ft Aoki - No beef is jól szól, nincs gond a mélyekkel.

(#6) csiribacsi válasza Chosen (#4) üzenetére


csiribacsi
tag

comly t400 az kompatibilis ezzel? és ha igen menyibe kerül?

Üdv. Ádám

(#7) Chosen válasza csiribacsi (#6) üzenetére


Chosen
addikt

Expertreviews-on azt írják kompatibilis vele, $14.95 ha minden igaz.

(#8) Champipi


Champipi
senior tag

A Canyon-al kellen összehasonlítani, mert az meg csak 2000 Ft! :)

(#9) Chosen válasza Champipi (#8) üzenetére


Chosen
addikt

Ha megdob valaki eggyel, akkor nagyon szívesen. Nem vagyok semmi jónak az elrontója. :)

(#10) csiribacsi válasza Chosen (#9) üzenetére


csiribacsi
tag

hol vetted am? teszkoba lehet kapni?

Üdv. Ádám

(#11) Chosen válasza csiribacsi (#10) üzenetére


Chosen
addikt

Oázis Computerben vettem, hivatalosan még nincs fent a honlapjukon, de egy emailt dobsz nekik, és rendelik, korrekt bolt és jó árban adják az árgépes noname-ekhez képest.

(#12) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nem rossz, nekem is kezd lehalni az SE fülesem, lehet ez lesz az utód. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13) ricsiii01


ricsiii01
tag

Grat a teszthez!
Már én is vettem egyet a pcx-nél, a cikked hatására. Megérte nagyon szeretem, jó és olcsó füles.
Köszönöm! :R

.

(#14) Phvhun


Phvhun
őstag

Ami gondom volt ezzel az az, hogy a müanyag előlap, ami pl a gumiharangot is tartja, és a hangszórót tartja, kiesett a fém vázból, és pillanatragasztóval vissza kellett ragasztani. Egyébként 1 nagyságrenddel szól jobban, mint az egy árkategóriával lejjebb lévő teljesen müanyag maxell earbudz. Ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#15) Osynho


Osynho
addikt

Valaki tudja esetleg, hogy lehet-e kapni külön gumiharangot hozzá? Vagy ez univerzális dolog? Elvesztettem a középső méret egyik felét, ami pont jó volt nekem. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.