Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Az egyik legkobb játék a witcher. A szinkron szinte tökéletes. A teszt is jó volt. Csak kár, hogy az első fejezetből voltak felvéve dolgok. :C

[ Szerkesztve ]

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Egész jó kis ismertető lett, annyit tennék hozzá, hogy kicsit határozottabban(az elején nekem úgy tűnt mintha olvasnád de utána elmúlt :R ), felkészültebben(pl. nem figyeltem oda hogy mi is a mana, WTF? akkor nézd meg :) ). Kicsit soknak éreztem még annak az említését hogy mi az amiről nem lesz szó. Egyszerűen ne említsd ;)
Amúgy hajrá! Jó lesz ez :R

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Grat a videóhoz. Annyit tennék hozzá amit az előttem szólók is: tudom hogy nagy munka volt a videó elkészítése de én szívesen nézegettem volna pár kockát a későbbi fejezetekből is, már csak úgy feleleveníteni is a játékot. Amúgy minden benne van ami egy ilyen teszthez kell.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) volvoguy


volvoguy
addikt

az összes játékot elhalásszátok amivel én is készülni akartam ;] - amúgy a teszt jó...engem a nyelvezet sem zavar...nem kell senkitől GameTrailer-es profizmust várni...ők valszeg stúdióban dolgoznak profi hang és videótechnikával.....hozzájuk képest meg nagyon is ok...

egy valami viszont érdekelne...látom a videót meglehet nézni HQ-ban...sőt asszem alapból úgy is játssza le először..mégis a kép nem éles....mondhatnám ár azt is hogy nem is HQ....ez miért van? ez a HQ...csak én várok jobbat, vagy a játék minőségéből, vagy a formátum minőségéből áldoztál fel a méretért? de lehet hogy csak a Metal-os videó kavart meg mert az gyönyörű...bár ugye az GT-ről van....de mintha a youtube-n a HQ videók szebbek szoktak volna lenni....vagy tévedek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5) G}{osT


G}{osT
csendes tag

Köszönöm a hozzászolásokat az a baj hogy kevés idöm volt a felvételeket elkészetini ezért volt csak az 1 felyezet. De a következö videoban megprobálom kijavitani a hibákat.

(#6) bishoplogan válasza G}{osT (#5) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ha szabad érdeklődni, melyik lesza köv teszt?

(#7) Skynet258 válasza G}{osT (#5) üzenetére


Skynet258
veterán

Legközelebb a "felyezet" szót is inkább "fejezet"-ként írd ;)

https://geekpulse.hu

(#8) G}{osT


G}{osT
csendes tag

Ha tölem kérdezed hogy melyik akkor azt mondom hogy nem tudom de azthiszem Rage(MG tag) Braidtől csinál. Az elirásokért bocsi néha ritka nagy dolgokat is benézek....

(#9) [MG]Rage


[MG]Rage
csendes tag

Docleren kell egy felhasználót csinálni és akkor lehet jobb minőségbe nézni. Amúgy azért rakjuk fel oda, mert korlátlan a méret és a hossz. Ezen kívül magyar az egész és jó kis nézettséget hoz. ;)

(#10) Nunder válasza [MG]Rage (#9) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor most végül is ezt a vidit ketten hoztátok össze? Nem mintha ez befolyásolná a minőséget csak úgy kíváncsiskodom. ;)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) [MG]Rage


[MG]Rage
csendes tag

Nem, ezt a G}{ost csinálta egyedül.

(#12) Breki's


Breki's
tag

Én mindenképpen annyit mondanék, hogy érdemes lenne papírra vetni egy elemzéstartalmi skiccet, mert az sokat segít egy elemzés gördülékenységén. Egyébként egész jó volt az ismertető, a némi bizonytalanságot leszámítva.

Breki's

(#13) G}{osT


G}{osT
csendes tag

Írtam hozzá csak sok dolgot kellet emliteni és összekavarodot a hangomban azért volt ilyen mert izgultam és reggel volt.....Köszönöm a véleményeket javítani fogom.

(#14) bullseye


bullseye
addikt

Szép munka volt, egész meghozta a kedvema játékhoz! Jó volt a szöveg-kép szinkron is legtöbb helyen (kockapóker kivétel, de éppen ezért lett feltünő)

De még mindig sokat lehetne csiszolni a szövegezésen magában, és szerintem vágni is két irányból lehet.

Mehet a történet és a játék sodrával a teszt - ha jól sejtem ez történt most is - aminek előnye, hogy a játék készítői által taposott ösvényen, az ő általuk remélhetőleg jól szervezett sorrendben ismerünk meg dolgokat, de hátránya, hogy néha töredezett lesz a játék. Harc, harcstílus, harc, puzzle, harc, alkímia, harc..
Nehezebb, ha - amint ajánlottam - előbb megvan a történet: Bevezetés, karakterek, fő szál és játéktech, Bossok, mellkszálak/minigamék, stb. és az alá vágjátok a filmet. Előnye a tökéeltes szerkesztés és a szerintetek fontos információk, megfelelő sorrendben való átadása, hátránya a rengeteg pluszmunka, és hogy nem könnyű eléggé lecsiszoltan elkészíteni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15) mylol1993


mylol1993
csendes tag

Blaze nemsoká visszatér és segít magányos G}{osT-nak ... jövök báttya xDDD :K :DD :))

(#16) mylol1993


mylol1993
csendes tag

AM. TUDSZ TE ENNÉL JOBBAT IS .... :W :DD és am. meg látszik hogy nem dolgoztál vele olyan sokat ... ölj bele több időt ... vagy 100%-os mentés plusz stb. :DDD

(#17) cizoe


cizoe
őstag

Felejtsétek már el ezt a doclert... Vimeo. Csak egy a sok közül, ami használható...

(#18) bizo13


bizo13
csendes tag

ez már játék a legjobbak közül néztem nem is drága 5k :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.