Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

A tróger trailerek után nagyon kellemes csalódás volt a sorozat. Remélem innentől kezdve nem lesz karantén és hamar megkapjuk az új évadot.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) k-adi válasza VágniValó (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

remélem sok jesper lantos jelenet lesz

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gondolom akkor ez is csúszni fog valamelyest. Ettől függetlenül várós.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Reaper


Reaper
őstag

Jópofa a vers.
Ha eltekintünk a kötelező Netflixes dolgoktól, meg a némileg bosszantó szereposztástól, akkor szerintem is elég jó volt a sorozat.

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Áldom Cavill-t amiért kiharcolta magának a szerepet, a lehető legjobb választás volt! Ez az ő szerepe akár csak az Acélemberé! :)

(#6) Farkassacred válasza Reaper (#4) üzenetére


Farkassacred
őstag

Szegény triss karakterét sajnáltam a leginkább..

(#7) Reaper válasza Farkassacred (#6) üzenetére


Reaper
őstag

Pontosan, attól nagyon kiakadtam! Triss hófehér bőrű vörös. Semmi bajom a színesekkel, de hogy berakunk valakit, csak azért, hogy ez is ki legyen pipálva, na ezért nem szeretem annyira a Netflixes cuccokat.
Viszont Cavill tényleg, ő erre született, persze eredeti nyelven az igazi, de ő tényleg nagyon jó volt.
Volt egy interjú, ahol a főszereplőkkel beszélgettek. A két kiscsajnak kb fogalma sem volt az egész világról, Cavill meg... na szóval ő eléggé rá volt kattanva már rég :)

(#8) Televan74 válasza Reaper (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

Yennefer jobban sikerült választás volt. De Trissen én is csak pislogtam.Fekete haj,hol a vörös? :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) oriic válasza Televan74 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, ha jól tudom, a könyvben (Ami alapján készült a sorozat), nem is fekete, nem is vörös, hanem....‎Chestnut? Ez talán a gesztenyebarnát jelenti.

Live-Die-Respawn

(#10) Televan74 válasza oriic (#9) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én csak a játékkal játszottam,ezt nem tudtam.De nekem szimpatikus a színésznő, az idomai is rendben vannak.
De például a Kökörcsin (Dandelion) név hallatán is felkaptam a fejem,mert a játékban nem sokszor írták így. Amúgy ha lefordítom magát a szót akkor pitypang lenne a neve. Gondolom aki eredetileg fordította,egy szebb virág nevet keresett neki és azóta is így van.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) andor80 válasza Farkassacred (#6) üzenetére


andor80
senior tag

hibátlan casting engedjük el a szemünkbe égett képet.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#12) RubbishBin válasza Reaper (#7) üzenetére


RubbishBin
senior tag

A magyar szinkronja is jó, szépen karcosra torzítja a szinkronszínész a hangját. Viszont nekem kellett 3 epizód, mire nem a dokumentumfilm narrátort hallottam a hangjában. :D Lehet csak nekem, de az a hang a Discovery és NGC dokukkal forrt össze.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#13) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

A Netflix bejelentett egy előzménysorozatot!
[link]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#14) delta38boss válasza Reaper (#4) üzenetére


delta38boss
tag

Igazából nekem csak Triss ütötte ki csak a a biztosítékot

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.