Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

iOS, Android és Windows Phone
Nagyon jó:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) alevan válasza AS (#1) üzenetére


alevan
őstag

Ezért szeretjük a CD Project RED-et. Rájuk mindig lehet számítani :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) saelin


saelin
veterán

Huhú, nekem a heroes of order and chaos nagyon bejön, ha azt megugorja szintben akkor talán váltok. Legyen sok map, sok karakter, jó balance (a hoc-nál ezzel vannak bajok) és mindenki boldog.

Szvsz a moba nagyon illik a tabletekhez és szívesen is játszom rajta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) AS válasza saelin (#3) üzenetére


AS
félisten

+Nagyon jó rajtuk még a körökre-osztott játékok is. :R (FPS nek viszont semmi értelme)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) KisDre


KisDre
senior tag

Én tudjátok mit várnék? Hogy hozzák a Witcher 1 szintű látványvilágot (nem grafikát! látványt!), egyszerűen máig szemet gyönyörködtetőek azok a LoadingScreen-ek és conceptart-ok, egyszerre lazák és határozottak. Leginkább úgy megfogalmazhatóak hogy pár vonallal úgy add vissza egy fát, arcot, hidat, vizet, bármit, hogy nekem az 20-al se sikerülne úgy. (valahogy a 2-nél és a 3 jövetelénél se látom vagy csak kevésbé ezt a stílust)

Egyébként meg, Tiszteletem a RedProjekt-é :R Még ha nincs is tabletem, kíváncsi leszek rá :K

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Windows8-as tabletekre nem jön? Pedig az a vas is elbírná.

(#7) orichalcos
Erre csak azt tudom mondani, hogy: meh.
A Win alkalmazásboltjában simán elférne.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) oriic válasza AxBattler (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Max RT-re jöhetne, de itt most kifejezetten a tablet/telefon szegmenst célozták meg.

Live-Die-Respawn

(#8) Dendytv


Dendytv
senior tag

Él még a játék ? Mert sehol sem találom

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.