Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

Akkor ez esetben a w-t felfoghatjuk próbának . .) ha tetszik meg meg lehet venni a doboz miatt .Amit úgyis meg fogok tenni mert a kettőt is meg vettem .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) nemeth989


nemeth989
senior tag

Amint megjelenik az Enhanced Edition, jön is a polcomra :). Csak bírjam ki azt a 1-1,5 évet megjelenés után.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Az elso kettot is gog-rol vettem, ezt is onnan fogom, amint lesz Enhanced es discount kiadas ;)

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsánat, ez részben off lesz.
Volt tudomásom a Witcher játékokról. De mindig ez a két szó jutott róla eszembe, bugos, szép :).
Sosem játszottam egyikkel sem. Viszont most megnéztem ennek a 3. résznek a trailerét. És jézusom! Ez mennyire gyönyörű már? Mit akar itt a Crysis? Az állam leesett. Ki kéne próbálnom a 2. részt. :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) genndy


genndy
addikt

Szokásos CD Projekt játékosbarát hozzáállás :C :R
És azért Steamen is fönt lesz a játék, jó lesz mindhárom egy helyen. :K

.LnB : patchekkel rengeteget javítottak, én egyikben sem futottam bele bugba, nem volt beakadó, megcsinálhatatlan küldetés, teljesen rendben van szvsz. A 2-ben volt pár érthetetlen CTD, gondolom a gépigénye miatt.
Viszont akkor már kezdd az 1-el, sokkal érthetőbb lesz azután a 2 (illetve pár döntés is jön át az 1-ből).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6) .LnB válasza genndy (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egy nem szép, és a harcrendszere sem a legmegnyerőbb. De ami végképp elriaszt az a játékideje! :Y Ilyen hosszú játéknak sajnos nincs időm nekiülni, sose érnék a végére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Arról lehet tudni, hogy magyar felirattal érkezik e?

halahala

(#8) genndy válasza .LnB (#6) üzenetére


genndy
addikt

A 2 se sokkal rövidebb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9) pilóta


pilóta
nagyúr

Nagyon helyes. Végre valaki rájött, hogy azzal, hogy a becsületes vásárlót szívatja, azzal még azokat is a warez felé viszi, aki egyébként megvenné.
Pont, mint az idióta DVD film kiadók, akik a megvásárolt példányba tesznek lopás elleni reklámot átléphetetlenül, ezért aztán aki letölti jobban jár...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Imádom a első két részt, És a befejezését is nagyon várom. Én megveszem a játékot a megjelenés napján, és ha kijön a bővített változat végigjátszom még egyszer - kétszer - háromszor..... :K

(#7) xenom0rph Ha jól tudom vannak magyarok is a projektben. Tehát lehet reménykedni benne. De az első két rész is lokalizálva van.
És ők nem EA. Mert amit a Mass Effect -nél csináltak a genyaság volt.A trilógia befejező darabját nem bírták magyarosítani. :(((

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Korrekt hozzáállás! :R
Egyértelműen megveszem, mint az első két részét!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#12) #16729600


#16729600
törölt tag

Példamutató hozzáállás a a fejlesztők részéről,Gyönyörű és kivételesen jó játékok,felhasználóbarát üzletpolitika,üdítő jelenségek a mai lehúzós marketing hiénák világában.

(#13) GypsFulvus2 válasza .LnB (#6) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az első rész is szép. Nyilván nem olyan részletes technikai szempontból mint a 2. rész, vagy Crysis akárhány, de művészi szempontból még szebb is a második résznél. Pl. ez az egyik kedvenc részem. A zenéi is gyönyörűek. Nagyon hangulatos játék, bánhatod, ha kihagyod! A harcrendszer valóban felemás, de hozzá lehet szokni.

Amúgy nem kell várni az Enhanced Edition megjelenésére: ahogy az első két résznél, itt is ingyenes lesz minden DLC, tehát aki GOG-ról veszi, az egyszerűen felpatcheli majd bejelentkezés után.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#14) satz18


satz18
őstag

Ez nagyon szimpi, az 1-2 rész is úgy van, hogy ott a steames verzió a másodikhoz van steamworks is, de ezekhez adtak cd kulcsot amit lehet aktiválni GOG-on is, szóval adnak mellé ajándékba egy teljesen DRM mentes verziót is. Ez tényleg nagyon örömteli. (Az más kérdés, hogy engem a steames vagy origines védelem nem zavar, azok is játszhatók offline, de online adnak csomó plusz szolgáltatást is, szóval én annak örülök a legjobban, ha egy játék full steamworks támogatással jön).

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#15) genndy válasza GypsFulvus2 (#13) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem én is megvárom az EE-t (még ha előrendelésben is veszem meg a játékot, pedig ez igazán nem szokásom, de ezek a srácok megérdemlik), a hibajavítások és kiegészítések miatt.

Illetve van értelme a dobozos EE-nek is, mert ahhoz eddig is több extrát csomagoltak (bár ebben nem vagyok teljesen biztos, nekem elég volt a Steames digitális változat), akinek ez is fontos, az jobban jár.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16) .LnB válasza GypsFulvus2 (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos van pár játék amit igazán bánok, hogy nem játszottam végig. Köztük van a Witcher széria is. De sajnos nagyon nincs időm manapság játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) satz18 válasza .LnB (#16) üzenetére


satz18
őstag

Első rész kb 35 második kb 20 óra. A hosszúhétvégébe belefér. ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#18) .LnB válasza satz18 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

kisfiammal is beszéld ezt meg :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) b.daniel


b.daniel
senior tag

A CD Projekt messze a legjobb hozzáállású kiadó. Ingyen DLC, DRM mentesség...ilyet manapság senki ne mcsinál. Ráadásul mindkét rész ( és 90% hogy a harmadik is az lesz) zseniális játék volt. 1-2 itt pihen a polcon, és tuti , hogy a harmadika is előrendelem, ha lehet gyűjtőiben, merttudom ,hogy minőségi játékot kapok, egy jó cégtől :R

(#21) genndy válasza satz18 (#17) üzenetére


genndy
addikt

Végigrohanva kb., de rendesen végigjátszva inkább 100 és 50 körül.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#22) WayneGace


WayneGace
őstag

Akkor ezt is lehet letölteni, nem kell aggódni, hogy crackkel valami sunyi dolog is a gépre kerül. ;]

Egyébként tényleg fölösleges a legtöbb védelem. Csak az állandó szerverkapcsolatot igénylő ér valamint, mint a diabloé vagy a sim cityé.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#23) G4ga


G4ga
őstag

Ezert a a hozzaallasert van elso es bovitett kiadasom is mindket witcherbol fuggetlen attol hogy ingyenesek a dlc!
Milyen erdekess, hogy multi nelkul is van olyan jatek Amit megvesznek az emberek tobben, mint amennyien letoltik!

(#24) #16729600 válasza G4ga (#23) üzenetére


#16729600
törölt tag

A minőséget, a tartalmat hajlandó megfizetni az user,a marketing hazugságokat,3 órás játékidőt, DNS azonosításos DRM védelmet meg nem,egyszerű ez :)

(#25) WayneGace válasza #16729600 (#24) üzenetére


WayneGace
őstag

Akkor miért van az, hogy a legsikeresebb játékok a legnagyobb marketing költséggel rendelkezők egyben?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#26) #16729600 válasza WayneGace (#25) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nincsenek adataim arról,hogy az eladási darabszámok pontosan hogyan függenek össze a marketingre fordított költségekkel és hogy a legsikeresebbek egyben a legnagyobb PR. költségeket emésztették e fel eddig..Mondjuk nem értelek,hogy az előző beírásomra miért ezt kérdezed tőlem? :)

[ Szerkesztve ]

(#27) WayneGace válasza #16729600 (#26) üzenetére


WayneGace
őstag

Te írod, hogy a játékosok a tartalmat hajlandóak megfizetni, nem a marketing hazugságot. Közben pedig nagyon úgy fest, hogy a legsikeresebbek azok a játékok, amiknek a marketing költségei is nagyok. Tehát úgy tűnik a reklám fontosabb.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#28) #16729600 válasza WayneGace (#27) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nézd amikor az emberek X faktort néznek,meg ByeAlex ért lelkesednek,nem csoda, ha a lószarról is elhiszik,hogy Gundel palacsinta némi reklám hatására,Ilyen sötét társadalomban élünk,ezt ugyan tudomásul kell venni,ellenben muszáj ellene felemelni a hangunkat :)

[ Szerkesztve ]

(#29) MageRG válasza WayneGace (#27) üzenetére


MageRG
addikt

Mert ott a közönség nem is a játékosok, hanem a láma kazuárok! ;]
P.S. Nehogy komolyan vegyétek! :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#30) stewe2


stewe2
aktív tag

Én is mindenképpen támogatom a kiadót eredeti példánnyal. Valljuk be, hogy azért a közel 100 óra minőségi élményért még előrendelve is aprópénz, 5k-ért majd az EE pedig aprópénz. Csak tudjam kivárni. De lehet, hogy nem várok, előrendelem, sőt, építek egy új gépet is hozzá :DDD

CD Projekt :R
A Witcher I térített le a warez bűnös útjáról, azóta megtisztultam, és csak dobozost veszek :)
Hatalmas fail lenne magyar felirat nélkül.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#31) trufa12 válasza stewe2 (#30) üzenetére


trufa12
addikt

A warez nagyon jó arra hogy az ember sok szemetet ne vegyen meg ..
ki tudja próbálni optimalizálás és stb...terén.
Majd ha nagyon tetszik úgyis kiadja érte az ember a pénzt.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#32) exec79


exec79
tag

nem is értem a többiek erőlködését, a single playert is tartalmazó játékok 95%-a 0 napon már fel van törve. Egyébként törvényileg kötelezném a kiadókat hogy a megjelenéskor legyen elérhető demo minden játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#33) hunbi


hunbi
tag

Háát anno nekem is jött volna a csekk a sok euróról mert bizony én megnéztem mielőtt megvettem volna a 2. részt. Az első után gondoltam, hogy jó lett, de a folytatások nem mindig hozzák az eredeti színvonalat. Egy darabig húztam a számat az elsősorban irányíthatósági és ui gondok miatt, de végül megvettem. Épp ezután jött ki a gog. os verzió amit rögtön felraktam. Ha eredetileg is így jött volna akkor induló áron vettem volna...
Remélem a háromnál is ott lesznek a szeren!

(#34) Lenry válasza trufa12 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

nem ez lesz az első.
nem volt DRM a Witcher első részén sem, úgy emlékszek, hogy a másodikon sem, de nem volt védve pl az Oblivion sem.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) GypsFulvus2 válasza hunbi (#33) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A GOG-os verzió a kiadás első napjától elérhető volt. A GOG-on rendeltem elő, onnan töltöttem le. DRM csak a dobozos verziókban volt.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#36) hunbi válasza GypsFulvus2 (#35) üzenetére


hunbi
tag

Ez tuti? Én csak később, asszem az ee kiadásakkor vihettem át a dobozost a gogos verzióra...

(#37) stewe2 válasza trufa12 (#31) üzenetére


stewe2
aktív tag

a Witcher II-vel jártam így. Megvallom őszintén, nem bírtam ki, leszedtem. Mikor a prológus (szökés) végén kiértem a kikötőbe, na ott kapcsoltam ki a gépet, és rendeltem meg a játékot :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#38) Wolverine válasza hunbi (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

A dobozos verzió csak az EE megjelenésekor lett regisztrálható a GOG-on. Viszont maga a játék DRM-mentesen megvehető volt a megjelenés előtt is náluk, én is ott rendeltem elő :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) GypsFulvus2 válasza hunbi (#36) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha a második részről beszélsz (lehet hogy félreértettem valamit) akkor tuti. Azt én GOG-on rendeltem elő és töltöttem le. Dobozost csak az unokaöcsémnek vettem, ajándékba.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#40) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"a CD Projekt RED a jövőben nem látja el DRM védelemmel a játékait, elvégre az csak megkeseríti a tisztességes vásárlók dolgát, míg a kalózokat nem hátráltatja a játék feltörésében"

Ez a lényeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.