Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

:R

Switch Tax

(#2) ZS3NI


ZS3NI
őstag

+1 érv hogy megvegyem.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3) dunc


dunc
nagyúr

Korrekt ! :))

(#4) Gave


Gave
addikt

Kezdeti képek mint ha valamivel jobbak lettek volna, bár meglehet keverem valamivel.

(#5) Vistaboy válasza Gave (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

A cikkekhez mellékelt képek legtöbbször szimpla dekorációk, előfordulhat, hogy régebbi darab kerül ki újabb hírhez. Általában azt szoktam használni, amit a forrásoldalon is mellékelnek, de hogy most melyik mikor jelent meg, azt nem nagyon nézem, kivétel abban az esetben, amikor maga a hír az új képekről szól. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) gianni85


gianni85
veterán

Ez tényleg követendő példa, bár nem tudom mekkorák a Witcher extra tartalmai. Egy 5+ órás kiegészítésért egyébként már hajlandó vagyok fizetni is.

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Teljesen korrekt !

kengyel

(#8) Mathiassa


Mathiassa
tag

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha a witcher 2-ben az elején még nagyon komoly drm volt. (netkapcsolatos hitelesítés, csak 3-szor lehet a játékot feltelepíteni vagy valami ilyesmi)
+perrel fenyegették a kalózokat
A rendszer viszont elég elbaltázottnak bizonyult, s összeomlott. Csak ezután álltak át erre a sokkal szimpatikusabb rendszerre talán vezeklésül. ;]

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#9) Penndragon


Penndragon
tag

Eddig is szimpatikus volt a CD Projekt RED munkássága, de ezért a lépésért nálam kapnak egy PirosPontot! :R

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#10) Xelloss válasza Mathiassa (#8) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Valóban , erre én is emlékszem. :K Túl nagy arcuk volt és rájöttek ezzel csak a rajongókat húzzák fel.

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#11) satz18


satz18
őstag

Ennek kéne lenni az alapnak. Én egy csomó játékot pont a dlck miatt nem veszek, meg, inkább várok egy évet az "ultimate" editionre, mert amúgy rohadtul nem éri meg. Sztem ez a lépés arra fogja sarkallni az embereket, hogy minél hamarabb megvegyék, mert utána úgyis mindent megkapnak. Persze én magamból indulok ki. Pl tökn agy szívás, hogy meg akartam venni a bf3-at de vártam hogy kiadják egybe de csak fossák a dlcket amíg a bf4 meg nem jelenik. Ez rosszabb, mint a wow havi előfizetési díja.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) anulu válasza satz18 (#11) üzenetére


anulu
félisten

kiadták, múltkor volt egy szép nagy akció Origin-en :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) satz18 válasza anulu (#12) üzenetére


satz18
őstag

Akkor erről lemaradtam. pech.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#14) danikollar


danikollar
őstag

A Witcher nem az én játékom, de nagyon szimpatikus ez a kiadó! :R

(#15) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az utolsó bejegyzés azért ad "aggodalomra" okot! ;]
Szép szép meg dicséretes meg minden, de nem zárja ki a fizetős tartalom kiadását, innentől kezdve meg úgyis tudja mindenki, hogy fognak kiadni egyszer, a Witcher 3-hoz tuti mert a legnagyobb dobásuk (nyilatkozatban meg majd jön: "hiszen végül is sosem zártuk ezt ki de elégedettek leszünk stb stb) akkor meg minek ez az egész nyálverés?
Ettől eltekintve még így is a legkorrektebb hozzáállás amit tapasztalhatunk az elmúlt jó pár évben, csak azt kívánom, hogy tartsanak is ki mellette!

(#16) Penndragon válasza satz18 (#11) üzenetére


Penndragon
tag

Nem akarom védeni a BF3-mat, de ott már kezdetektől meg volt a lehetőség rá, hogy Prémiumot vegyél és csak lógatva a lábadat várd a DLC-ket, ami sokkal jobban megérte anyagilag mint ha darabonként szeded össze a kis kiegeket, és akkor az extra tartalmat még nem is számoltuk. Viszont hátránya volt hogy nem tudod mire adod ki a pénzedet (aki ismeri a sorozatot szerintem nem bánta meg). Akciók pedig mindig vannak (lesznek), főleg hogy közeleg a BF4.

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#17) BlackTreff válasza Mathiassa (#8) üzenetére


BlackTreff
tag

Egy részben azért volt (főleg a kalózok perrel fenyegetése), mert a Witcher 2 toronymagasan vezette az illegális letöltések listáját, ezért mondjuk úgy kicsit "megsértődtek" a játékos társadalomra! Később persze látták, hogy baromság az egész, ezért kivettek minden megkötést!

(#15) mentoloshypo: Mondták, hogy fizetős tartalmat csak akkor adnak ki, ha az tényleg megéri az árát, tehát nem 2 db map skin meg 3 db páncélminta az egész! Így szerintem van értelme! :K

(#18) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

A CD Project Red az utóbbi hetekben-hónapokban annyi ilyen játékosbarát kijelentést tett, hogy az már kezd erősen "bunda", "gyanús", "erőltetett" lenni...legalábbis nekem ez már sok. Nem kell ahhoz kéthetente lehozni valami ilyet, hogy eljusson a tudatomig, hogy igen, a CD Project Red elsősorban nem a profitért csinálja a játékait, hanem azért mert szereti a játékokat, és jó játékokat akar csinálni, amikből "úgy mellékesen" még meg is élnek a dolgozók.

Ezzel a sok seggnyalós kijelentéssel lassan pont azt a hatást érik el szerintem, hogy még a bravúros múltjukat is ismerve felmerül az emberben: Ez is "csak" egy stratégia, ők pont abból akarnak hasznot húzni, hogy a sok pénzhajhász óriáskiadóval szemben már-már mesébe illően játékosbarát imidzset vesznek fel. Ne értsetek félre, nagyon örülnék, ha tényleg tiszta szívből nyilatkoznák ezeket, de lassan pont ez kérdőjeleződik meg bennem, mert annyiszor a számba rágják.

[ Szerkesztve ]

(#19) Freiherr válasza Vinyard# (#18) üzenetére


Freiherr
őstag

De kit érdekel,hogy mit miért mondanak?Nyilvánvaló,hogy jó adag PR is van benne,de végeredményben te mint felhasználó jársz jól ezzel a hozzáállással.

XXX

(#20) Vinyard# válasza Freiherr (#19) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Most. Aztán ha más stratégiát látnak kifizetődőbbnek, akkor arra állnak át, ugye? Pont ezért lenne fontos, hogy csak PR duma már amit mondanak, vagy ők még tényleg komolyan is gondolják, és a jövőben sem várható tőlük, hogy szembemennek mindazzal amit jelenleg hangoztatnak.

[ Szerkesztve ]

(#21) Ger_man válasza Vinyard# (#18) üzenetére


Ger_man
senior tag

Ez egy interjú volt és biztos nem ők hozták fel a dolgot, hanem a kérdező. Ha minden egyes interjúban megkérdik, akkor nekik mindig el kell mondaniuk. Ennyi.

(#22) Freiherr válasza Vinyard# (#20) üzenetére


Freiherr
őstag

Talán kérjél tőlük közjegyző által hitelesített nyilatkozatot,hogy neked a jövőben is ingyen adják az extra tartalmat. :U
Ki tudja,mi lesz a későbbiekben,most ez a felállás és kész,nem értem,neked ezzel mi a gondod? :F

XXX

(#23) Vinyard# válasza Freiherr (#22) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Miért lenne gondom belőle? Csak leírtam, hogy ezzel a sok ismételgetéssel pont az ellenkező hatást érik el. Nálam legalábbis biztosan.

Ger_man: Annyira autentikus volt ez az interjú, hogy még a kérdéseket sem lehet olvasni a forrásoldalon. :) Ez csak egy "hír", amiben jól elmondhatják megint a frankót. Amúgy jogos lenne amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#24) Vinyard# válasza Vinyard# (#23) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Ehh, már nem lehet szerkeszteni. Közben elolvastam a teljes hírt, szerdán közlik majd le az interjút. Akkor forrásoldal jópofa, hogy az egészből enniyt emelt ki.

(#25) ASTON117 válasza Vinyard# (#24) üzenetére


ASTON117
tag

Igazad van hogy ezt iszonyat sokszor hangoztatják de amennyire én tapasztaltam mindig rákérdeznek, a másik hogy mindkét játékukról leszedték a drm-et a witcher 1-ről azt hiszem hónapok alatt, a kettőről már 1 hét alatt eltűnt. Igaz a dlc-k amiket ők kiadnak kicsik 1-2 küldetés, aréna mód, új nehézség 1-2 új tárgy, de mindegyik totál ingyen van és tényleg javítják és bővítik a játékot. Más cégeknél a patch hibajavítás itt "játék javítás" pl átvezetők fejezetek között, új intró videó új epilógus videó, új dialógusok a dlc questeken kívül, jobb harcrendszer, átdolgozott inventory. Más single player játék patchnél ilyeneket nem is látni.

(#26) derive válasza Vinyard# (#18) üzenetére


derive
senior tag

Miert ne huznanak hasznot abbol, hogy meg az 5 euros GOG akcio helyett az elejen megveszik 40ert?
Teljesen korrekt hozzallas, hogy nem reszletfizetes lesz belole, hanem fix osszeg. Remelem mukodo es ragados uzleti model lesz...
Egy tartalmasabb kiegert mar lehet penzt kerni (pl Nilfgard), de pl. en nem veszek olyan jatekot, ahol a jatek felet DLCk-kent toltod le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.