Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Úgy látom, nemzetközi viszonylatban is elsők vagytok a teszttel. Árazásról mit lehet tudni?

(#2) Wesder válasza DaveHutt (#1) üzenetére


Wesder
félisten

9.990 az àra, de most csak 7.990

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) dreampage válasza DaveHutt (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Péntekig még 20% kedvezménnyel, 7992 forintért vehető meg Xbox One-ra (9990 helyett). Hogy elsők vagyunk-e, azt nem tudom... mivel régebbi játék, ezért sok publikáció talán nem is foglalkozik vele külön.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Nagyon nagy kedvenc! Imádtam minden percét!

(#5) mepet


mepet
addikt

Myst sorozatot imádtam, a Witness-t (majdnem) végigjátszottam, de ez kimaradt. Köszi a cikket, feldobtam a wishlistre!

(#6) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon szuper játék, Ipad-en is hibátlanul megy.

(#7) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a tesztet. (Nem is tudtam, hogy létezik first person traffipax-lerakó játék.)

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én anno medium-minimum beállításokkal toltam végig PC-n 720p-ben és úgy sem volt csúnya. No meg rossz sem. A DLC-je is rendben volt (kivéve azt az utolsó ingyenest, ahol minden le volt csupaszítva, mintha egy 286-oson játszanánk, de az olyan nehéz is volt, hogy inkább hagytam). Kíváncsi leszek mit találnak ki a folytatásának. És remélem nem lövik túl a nehézségi szintet. Az első részben a "várromos" pályán volt egy lézerekkel és "szállítógolyókkal" kombinálós rész, ahol vagy nettó fél napot elszöszmötöltem mire összejött (tán azt sem tudtam igazán, hogy hogy :D ). Meg egy adag csillagot én is otthagytam, ahhoz szerintem spectator módban kellett volna előtte körberepülni a pályákat, hogy rájöjjön az ember némelyikre, hogy egyáltalán hol kell keresni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.