Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kiadhatnának ebből egy Casual változatot, az olyanoknak mint én! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) melega válasza Sirandrish (#1) üzenetére


melega
őstag

Pedig kezdő soulsborne játékjosoknak tudom ajánlani aki hülye hozzájuk, vagy nem tud másodpercre pontosan kitélrni támadni védekezni, ölni annak meg se kell venni. Viszont ha itt megtanulodm, kezdheted a DS 3-at, ha azt is végigviszed a DS2-őt, ha azzal is megtanulsz játszani a DS 1-et, és ha az is megy a Nioh 1,-et, utána a 2-őt.

A másik A Prince of Persia Warrior Within meg The Two thrones nem volt még casualoknak való, az utolsó két bossfightuk jó nehéz volt, de főleg a Warrior Within voltnehéz, ahol folyamatosan követtem egy végigjátszást úgy kellett nagyon gyorsnak lenni az ugrálós mászkálós részekkel, nembeszélve a Dahaka állandóan üldözött.

Lehetne belőlük egy szellemi örökös az ubisoft sok évesformára vágott gyorscsomagolt rókabőrjátéka után.

[ Szerkesztve ]

(#3) sp8787 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


sp8787
addikt

Sok jo es hasznos tanacsot kaptal csak a legfontosabb maradt ki.

Mielott elinditod a jatekot > Fire up the trainer!

(#4) melega válasza sp8787 (#3) üzenetére


melega
őstag

Ja amúgy nem találok ki neki teljesen.
Amúgy a Warrior Within, meg a The Two Thrones mentek az utolsó előtti bossfightig.

A másik máshol írtad hogy a Final fanrasy XV egész jó játék lett hamar meguntam, jóval unalmasabb volt nekem mint a Dark soulsoknál jóval könnyebb Red Dead Redmption 2, vagy mint a Darksiders 1,2,3 vagy mint a Rsident Evil 2 reamke azok egy percre nem engedték el a kezemet.

A Final Fantasy XV pedig 2 óra után meguntam, a Final fantasy VII remakre leszek kíváncsi. sajnos olvastam nem egyszerre jön az összes epizódja, epizódonként meg nem akarok fizetni, feltéve ha nem lesz unalmas.

(#5) macskabenzin


macskabenzin
csendes újonc

Hat ez irto gagyi! Eleve hogy szemuveges no aki harcol komolyan kezd kinossa valni, hogy nok alaznak mar mindenhol, filmekben, jatekokban...biztos antifa harcos. Mozgas borzaszto, a tuz effekt is csapnivalo, unalmas lassitasok, ismetlodo kivegzesek. Hulladek kategoria, pedig elejen meg szimpatikus volt. Kar erte!

(#6) BOBAKILL válasza macskabenzin (#5) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mondod te. Hulladék...a megjegyzésed volt az már megbocsáss. Semmi személyeskedés.
Játszottál az első résszel?

Az első rész is kiváló játék volt, bőven volt benne újrajátszási faktor is. Harcrendszer is szuper, csak meg kell tanulni. Ha ezen csiszoltak még akkor rohadt jó lesz ez a játék. Videókból annyira nem derül ez ki, bár picit jobban rágyúrtak a kivégzés animációra. Az első részben is élvezetes volt és korántsem céltalan.
A grafikában hiba nem lesz az biztos, nekem minden platformon rezzenéstelenül futott. Sima ps4, meg pcn is.

(#7) myckey válasza BOBAKILL (#6) üzenetére


myckey
veterán

Ne foglalkozz vele, kár energiát feccölni a megmondóemberekbe.
;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) atainprison


atainprison
senior tag

Az első rész nagyon jó volt. Ha tartják a színvonalat, akkor ez sem lesz rossz. Bár az első részben nekem a hangulata jött be leginkább, amit a sötét, elhagyatott gyárépületek, laborok adtak. Kicsit félek a második résztől e tekintetben, mert itt elég sok "open area" van a bemutatók alapján.

(#9) macskabenzin válasza BOBAKILL (#6) üzenetére


macskabenzin
csendes újonc

semmi szemelyeskedes... ez kb olyan mint az all due respect szoveg, aztan koveti a szemelyeskedes. Nem haragszom, neked valo jatek...

(#10) macskabenzin válasza myckey (#7) üzenetére


macskabenzin
csendes újonc

fuu de megmondtad!

(#11) saelin válasza melega (#2) üzenetére


saelin
veterán

Istenem, de imádtam azt a játékot. Mármint a Prince of Persia-t. :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) myckey válasza macskabenzin (#10) üzenetére


myckey
veterán

Legalább annyira, mint te ! :K :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) macskabenzin válasza myckey (#12) üzenetére


macskabenzin
csendes újonc

te meg annal is jobban... szmajli szmajli

(#14) melega válasza saelin (#11) üzenetére


melega
őstag

Jó is volt szellemi örökös kéne , de ahhoz hogy olyan Prince of PErsiát adjanak ki amely nem langyos fogadtatásban részesül ahhoz nagyon sok újítást kéne belevinni, egyik ilyen újítás lenne a játék több idősíkban játszódna, ezt az Ubisoft egyik vezető fejlesztője nyiltakozta, arra pedig a jelenlegi konzolok kevesek.

A következő generációra olyan PoP kéne vagy olyan játék ami akkora sikert hoz mint az AC 2 a sok évesformára vágott, gyorscsomagolt előrefőzött Far CRy, AC, Rainbow Six, és könnyű fostenger után.

EZ nem ide való téma csak leírtam a véleményem neked.

Amúgy meg nem nehézség szempontjából a Surge 2-őt körberöhögi a már 15 éves Sands of Time trilógia.sajnos itt tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#15) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tudod most az az éra van mikor mindenről mindenki azonnal mindent tud megmond, megitél, magasztal, lesavaz.

Nekem az első rész világa tetszett nagyon de közben tök hülyeségnek tartottam hogy egy modern világban játszódó souls akar lenni de hol vannak a fegyverek ha már modern? Ja úgy nem működne mint soulslike, ja így meg olyan tök fura.
Nem is vettem meg jó sokáig.
Aztán adtam neki egy esélyt mikor akciós volt, emlékszel te is akkor játszottad.
Akkor annyi történt hogy tökmindegy volt minden amit addig gondoltam mert jó volt a játék, elkapott és két végigjátszás úgy úgy szaladt bele mintha az csak egy lett volna, egészen a platináig.
Szóval mi ezt tudjuk de kár másnak magyarázni. Ha neki nem tetszik nem tetszik.
Téged se lehetne meggyőzni hogy amivel k.vajót játszottál az amúgy tök sz#r.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) melega válasza sp8787 (#3) üzenetére


melega
őstag

Amúgy a Surgebe csalás nélkül jutottam el az utolsó bossig kisfiam ps4-en, de mivel az már nem ment el volt rendesen b.szva a karater és fegyverfejlesztés elcseréltem a diablo 3-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.