Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcias


marcias
őstag

Ezt nem értem. Ez nem XP/Vista rendszerkövetelmény akar lenni? Máshol legalábbis úgy olvastam. Főleg hogy se AthlonXP, se Pentium 4 nem volt laptopba. :F

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez mi?
ez géépigény? hát ha ilyen gépen fog menni akkor kiváncsi vagyok mit változtattak a grafikán..SEMMIT!!!
kb...undoritó már ez az egész Sims ugy ahogy van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) (Kolombusz) válasza Sirandrish (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hááát, hogy is fogalmazzak, a mostani Sims2-nek azért ettől messze elmarad a minimumkövetelménye.

(#4) Sirandrish válasza (Kolombusz) (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Radeon9500?
Hát ecsém...én elhiszem hogy az EA arra játszik hogy ez a szar még kávéfőzőn meg kenyérpiritón is menjen a de nekem ez már akkor is sok...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) (Kolombusz) válasza Sirandrish (#4) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egy Radeon 9500-al is lehet már igen szép grafikát kihozni.
Ez a minimum, lebutítva teljesen, nem értem, miért vagy kiakadva. Ráadásul nem hiszem, hogy Te potenciális Sims vásárló vagy. :DDD

(#6) Sirandrish válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én Potenciális Sims gyűlölő vagyok:D
AZ ér?:DDD

azon vagyok kiakadva hogy az EA hülyének nlézi az embereket...és azon hogy az emberek még mndig bedölnek nekik...9500?
ok hogy szép grafot kilehet hoizni belőlük de...
1. Ők nem hoznak ki belőle semmit.
2. minek volt utoljára ilyen gépigénye? (csiga?:D)

mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok hogy fog kinézni...most kiadnak egy Sims2-t 10% grafujitással aztán majd szarják ezekhez a kiegeket mint a 2-nél

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) (Kolombusz) válasza Sirandrish (#6) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én azt mondom, várjuk meg míg megjelenik, aztán meglátjuk. :)

(#8) Sirandrish válasza (Kolombusz) (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jó..most az egyszer engedek a terrornak:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Kobe válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Kobe
veterán

nem tudom miért vagy kiakadva a gépigényen. Nyilván célzott vásárlóközönségnek szánták, a Sims széria soha nem az a játék volt, ami miatt hardvert kell venned, majd 2 hét múlva cserélheted is le. Akik ezzel játszanak, azok gyakran évekig előveszik, és nem feltétlenül a 14-15 éves hardcore gamer-buzik azok. Nomeg persze továbbra sem értem a gépigény és minőség közötti lineáris, törvényszerű párhuzamot :U

Félreértés ne essék, csupán nem igazán értem mit vársz egy ilyen gametól, és főleg, mire fel, és minek ?

(#10) Sirandrish válasza Kobe (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

már írtam...azt tartom gyökérségnek hogy még mindig a semmivel huzzák ki az emberek zsebéből a pénzt...nem elég hogy már a 2höz kiadtak 28kieget még most kiadják a 2-t 3 cimszó alatt..legalábbis a gépigény arra enged következtetni hogy a grafikán sokat nem tupiroztak..márpedig ebben a játékban sok ujitást már nem lehet belevinni.

Minőségről nem beszélek 30kidobott játék után ami mind a Sims nevet viseli..tucatszemét...semmi több...lehetne gyönyörü is..akkor is az lenne...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Jon Mathias válasza marcias (#1) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

marcias tévedsz! van athlon xp & p4 laptopba! mind2 volt nekem! játszottam is velük de ráuntam én is a Sims re akkor már inkább Sin City

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#12) Sanyi2007 válasza marcias (#1) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

"Főleg hogy se AthlonXP, se Pentium 4 nem volt laptopba"

Nahát, nekem jelenleg is van pentium4, és athlon xp-s laptopom.

(#13) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én is láttam már egy olyan lapitopit, amiben asztali P4-es procmány volt, egy Radeon 9600 társaságában. Akkoriban az volt a gémernoti. :D

(#14) marcias válasza Jon Mathias (#11) üzenetére


marcias
őstag

De azt így is nevezték? Pentium 4-M létezett, ha jól látom. Mondjuk a lényegen nem változtat, tény hogy ezt rosszul tudtam. :B

Steam: marcias88

(#15) Bomc


Bomc
aktív tag

Szerintem amit most leirtak minimumnak az kábé olyan mint amikor a TS2 minimumát irták le (800 mhz, 256 ram, 32-es vga) tehát el se fog rajta indulni, ugyhogy kb 3-4x erösebb gép kéne neki (bár ezt már nem a Maxis csinálja hanem a EA Redwood Shores és bizok benne hogy jobban optimalizálják, mint a TS2-t)

[ Szerkesztve ]

(#16) sekli válasza marcias (#14) üzenetére


sekli
addikt

Volt P4 is, meg M is...

Egyébként teljesen igazuk van, hogy alacsony a gépigénye, egy ilyen P4 / Athlon a célközönség nagy részének minden igényét kielégítő gép, most nyilván nem a prohardver! tagjainak igényeiről van szó...

(#17) athomi válasza Sirandrish (#6) üzenetére


athomi
veterán

Ugye nem gondolod komolyan, hogy öngólt fog rúgni magának az EA? Mert ha magas gépigényű Sims-szel állnának elő, akkor azt tennék. A Sims-nek meg van a vásárlóközönsége, ők nem rendelkeznek komoly konfigokkal.
Nagyon rosszul látod a dolgokat a Sims-szel kapcsolatban és nincs igazad.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sirandrish válasza athomi (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

rosszul látom?

szerintem igenis jól látom.

az EA a semmivel kihuzza az emberek zsebéből apénzt és mind ezt ugy csinálja hogy az ember még örül neki..és ez a borzasztó..én nem mondtam hogy legyen bődületes gépigénye de azért egy 9500 hát neis haragudj...1K-s vga...ha olyan kell hozzá akkor csak ocsmány lehet...ettől még lehet jó de minek a sims3?

nem egyszerübb lett volna kiadogatni még kieget 4-5K-ért (nem mintha érne annyit)?

csak most gyorsan kiadják ezt..mert ezt lehet teljes áron kinálni és addig kell meglépni míg nem unják az emberek a témát...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) janeko válasza Sirandrish (#10) üzenetére


janeko
őstag

az EA-től mit vársz? amíg lehet addig, hozzá sem nyúlnak a játékhoz.. a másik meg, hogy a sims így jó ahogy van, legalábbis a gépigény.. mert, akinek már legalább középkategóriás konfigja van, az nem a sims-el játszik általában :) persze kivételek vannak

(#20) keIdor válasza Sirandrish (#18) üzenetére


keIdor
titán

Ha már nagyon ki akarsz akadni valamin, akkor az FX5900-on akadj ki, mert az sokkal szarabb... :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) sekli válasza Sirandrish (#18) üzenetére


sekli
addikt

ugyan már, mintha egy játéknál a grafika lenne az egyetlen szempont..., pláne egy Sims-nél, ott van például a wow, az is elmegy 9500-on, kiadtak ahhoz is pár kiegészítőt, és mégis játszik vele néhány ember...

(#22) sHafiii válasza Sirandrish (#6) üzenetére


sHafiii
tag

Azt nem értem, hogy ez miért fáj neked? Nem veszed meg, azt kész. Attól még sokminden gyereknek/felnőttnek tetszhet ez a játék. Az EA is jól jár vele. Becsapja az embereket, és? Téged becsap? Nem. Mert nem veszed meg. Ennyi.

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#23) Sirandrish válasza sekli (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 kiegészitő az nem 30 kiegészitő akárhogy számolom:)

sHafiii: nekem az is fáj ha mást csapnak be! ez neked fáj?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) athomi válasza Sirandrish (#18) üzenetére


athomi
veterán

"az EA a semmivel kihuzza az emberek zsebéből apénzt és mind ezt ugy csinálja hogy az ember még örül neki"
Baromi nagy vásárlóközönsége van a Sims-nek, ők szeretik ezt a játékot, meg vannak vele elégedve. Innentől kezdve nem értem mi a lehúzás?! Akinek nem tetszik az nem veszi meg.

"bődületes gépigénye de azért egy 9500 hát neis haragudj...1K-s vga"
Minimum gépkövetelménynek van megadva az Ati 9500. Mellesleg 1k-ért még használtan sem fogsz venni. ;)

"ha olyan kell hozzá akkor csak ocsmány lehet"
Ilyen ocsmány grafikát lehet csinálni egy Ati 9500-ra.

[ Szerkesztve ]

(#25) sHafiii válasza Sirandrish (#23) üzenetére


sHafiii
tag

Miért foglalkozol mással?

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#26) sekli válasza Sirandrish (#23) üzenetére


sekli
addikt

A Radeon 9500 se 1K-s VGA...:)

(#27) athomi válasza Sirandrish (#23) üzenetére


athomi
veterán

Senkit nem csapnak be! Nem gondolod, hogy már rég nem vennék a kiegészítőket a rajongók, ha be lennének csapva? Mellesleg senkinek sem kötelező megvenni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#28) Sirandrish válasza athomi (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

9600se-met adtam el 1,5K-ért vagy másfél éve:)
szóval 9500-t lehet találni 1 K-ért csak picit körbe kell nézni:)

Nem gondolod, hogy már rég nem vennék a kiegészítőket a rajongók, ha be lennének csapva?

Ember!
Védjed az EA förmedvényét de hülyeséget ne mondj már...
Nem átverés az hogy havi szinten kinál pár uj kiegészitőt (magyarhonba) 4-5K-ért...
ha nem akarnák átverni az embereket akkor kiadtak volna 3kieget a többit pedig egybegyurva kiadták volna a SIms3at...minimum 1 éve..

istenem...

sHafiiiés te miért velem? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) sekli válasza Sirandrish (#28) üzenetére


sekli
addikt

Egészen komolyan mondom, ha látsz egyet 1k-ért, írj egy privátot, mert pont kéne, de tudod mit, lehet 2k is... ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) Sirandrish válasza sekli (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem igazűn keresek ilyesmit és a hírdetéseknél sem nagyon nézem az AGP-s kártyákat de nekem pl nem kéne messzire mennem egy ilyenért ugyanis van nyíregyházán egy használt számgépes aki kb ilyen áron adja az ehhez hasonló vga-kat...

egyébként meg nem igazán hiszem hogy most ez lenne a legnagyobb dolog a sims3al kapcsolatban..az a kártya igenis elavult...igenis vacak...ezen nincs mit beszélni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) sekli válasza Sirandrish (#30) üzenetére


sekli
addikt

pont tegnap nézegettem a hardveraprot, elég harmatos a felhozatal, 10k -6600, 6-7k 9600, 3-4-5k FX...

Elavultnak elavult, de el kell vonatkoztatnod attól, hogy neked mire kell a gép, és mire az emberek nagy részének...
Nyilván aki játszani akar bármi pár évnél fiatalabb játékkal, annak nem ilyen kategóriájú gépe van, de a Sims-el nem csak, illetve éppen nem ezt a réteget akarják megcélozni..., a Sims sorozat a legtöbbet eladott játék, szerinted így lenne, ha a gépigénye a GTA4 gépigényével vetekedne...? Így az is játszhat - nyilván kompromisszumokkal - a játékkal, akinek csak otthon van a gépe íméleket meg iwiw-et nézni, egyébként sose jut eszébe játszani..., szerintem ez teljesen rendben van...

(#32) pschio


pschio
őstag

hála az égnek. nem kell bővíteni a húgom gépét :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#33) Sirandrish válasza sekli (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem érted...nekem nem az a bajom hogy nincs gépigénye és nincs olyan grafja mint az FC2-nek..ez csak jó természetesen..engem az zavar hogy 90%ban ugyanazt kinálják már jónéhány éve Sims cimszo alatt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Tom5 válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Tom5
addikt

Mert egy csomó játéknál nem ez megy...( Nfs , Fifa , stb ,stb... :( )

(#35) Sirandrish válasza Tom5 (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

De!
pontosan ez megy...ezért is szoktam le a Fifa-ról..pedig 98óta toltam minden évben...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) athomi válasza Sirandrish (#28) üzenetére


athomi
veterán

Eladtad áron alul, ez a te bajod, ettől még többet ér. Akár a konfigodat is eladhatod 1k-ért.
Különben a 9600se gyengébb kártya a 9500-nál. Gondolom megtévesztettek a számok. :))

A többi hülyeségre nem reagálok. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Sirandrish válasza athomi (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem áron alul..csak elakartam adni...persze akinek van amugyis pénze és csak hobbi szinten árul az elkéri a több pénzt érte de akinek kell a pénz az nem 5K-.ért adja majd...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Tom5 válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Tom5
addikt

Én az nfs-ben csalódtam de nagyon nagyot...Ez az új rész vmi szégyen. :(

(#39) Sirandrish válasza Tom5 (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem ez az uj rész bejött..mondjuk nekem ezelőtt csak az UG2 tetszett:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) sekli válasza Sirandrish (#33) üzenetére


sekli
addikt

ebben igazad lehet, lehet, hogy ennyit lehet kihozni a dologból..., ilyenkor lehet, hogy mar nem kéne megjelennie egy új résznek, ez jogos..., de az nem mérhető a gépigényen, hogy milyen lesz a játék... például a GTA3 -> Vice City -> San Andreas -se nagyon fejlődött grafikában, gépigényben is keveset, mégis jó játékok voltak...

(#41) Sirandrish válasza sekli (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..ez igaz...csak most nem a Sims2 3. kiegjét várják a népek hanem a Sims2 25kiegje utáni 3. részt...

Én ugy gondolom hogy 3-4 kieg bővel elég lett volna..a többit csokorba szedni és beleraki egy az egybe a 3. részbe...de nem ezt tették...most jön a 10%grafikai tupír és kezdődik előlröl a kiegészitők hada..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Bomc válasza Sirandrish (#41) üzenetére


Bomc
aktív tag

És mit foglalkozol vele??? Úgyse játszol vele, úgyse veszed meg...akkor meg nem tökmindegy mennyibe kerül és hány része jelenik meg ?!

(#43) Sirandrish válasza Bomc (#42) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh had foglalkozzak már vele légyszives...neked miért fáj az ha én foglalkozok vele?

Az hogy te plussz 10fajta tapétáért meg 5 komódért kiadsz 4-5K-t és azt mondod rá hogy megérte az a te egyéni problémád...az hogy ez engem zavar hogy az EA ezért is elkér ennyi pénzt, meg az én problémám ez ilyen nagyon egyszerü..

ahogy te (vagy akárki) elmondja hogy neki mennyire megérte 100K-t költeni Sims2-re én úgy mondom el azt hogy számomra ezek fájdalmas tények:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) Loretto válasza Sirandrish (#43) üzenetére


Loretto
veterán

Jól tejelő fejős tehenet nem küldünk vágóhídra. :U

Soirée...

(#45) Sirandrish válasza Loretto (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez így van:)
csak kár hogy a tej már kezd savanyodni..jóiedeje...és a népnek még mindig kell..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Bomc


Bomc
aktív tag

Nem, a 3 már jó lesz. Igy kellett volna kezdettől fogva megcsinálni. Na persze 8 évvel ezelött még nem voltak olyan gépek amin tudott volna menni :U
Elsőbe megszületett a kisbaba, sőt nem is megszületett hanem öreökbefogadtak egy babát, gyerek lett belőle aztán kész! Megállt a fejlődés.! Mintha nem fejezték volna be a játékot. Második részbe van öregedés, de csak abba a házba ahol játszol. Itt már haladtak valami de még mindig nem életszerü. A 3. talán job lesz. Bízok az új fejlesztőcsapatba, nem kell neki a megjelölt hw követelménynél 3-4x erősebb, gép mint a 2-nek..

[ Szerkesztve ]

(#47) Zsuszka


Zsuszka
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
Kb. ilyen a gépem felépítése:
ASUS AM2NF3-VSTA alaplap, 512 RAM, AMD Sempron 2.0 Ghz processzor, 256 ASUS videokártya.
Elég ramatyul megy most a játék.
Ha kicserélném az 512 RAM-ot, 1Gb RAM- ra akkor jobban futna?

(#48) parandroid válasza Zsuszka (#47) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mivel a géped DDR2 memóriákat fogad, ezért célszerűbb lenne legalább 1GB (de akár 2GB) memória beszerzése. A mai memóriaárak mellett ez 5, illetve 10e Ft kiadást jelentene. Emellett a processzorordat is érdemes lenne gyorsabbra cseerélni, illetve azt is jó lenne tudni, hogy a 256 ASUS videókártya pontosan mit takar, mert így bármi lehet.

Az alaplapod egyébként érzésem szerint Asrock, és nem Asus ([link]).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.